Çok ucuz fiyatlarla Eskişehir Trabzon uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Eskişehir’den Trabzon’a haftada en az üç gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 10 dakikadır.

Ucuz fiyatlar ile Trabzon otelleri de Tatil City’de. Trabzon otelleri arasından en uygun, en ucuz fiyatlı olan otelleri hem de kaliteden ödün vermeden seçtik. Ucuz tatil fırsatları web sitemizde!

Trabzon Otelleri

Trabzon’da yapılacak şeyler

Trabzon’a gitmek isteyenler için çeşitli bilgiler… “Trabzon’da Yapılacak Şeyler” bu şehir hakkında turistik bir el kitabı gibi hazırlandı. “Bu yazılanlar bana yetmez” diyenler için de çok daha fazla detay içeren Trabzon Gezi Rehberi hazırladık.

tatil city

Eskişehir Trabzon uçak bileti al!

Sizde Eskişehir’den Trabzon’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Eskişehir Trabzon uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Trabzon’da nerelere gidebiliriz?

Eskişehir Trabzon Uçak Bileti, Eskişehir Trabzon Uçak Bileti

Eskişehir Trabzon Uçak Bileti

Zengin orman örtüsüne sahip olan Trabzon, Karadeniz Bölgesinin en nadide şehirlerinden biridir. Uçsuz bucaksız ormanları ile büyüleyici bir görselliğe kucak açan kent, yerli ve yabancı turistlerin Türkiye’de özellikle tercih ettiği rotalardan biridir. Aynı zamanda Trabzon, köklü tarihsel gelişimi ile önemli medeniyetlerin hüküm sürdüğü yerleşim birimleri arasındadır.

Görselliği ile dikkat çeken Uzungöl, bir yayla köyüdür. Tabiat parkı statüsüne sahip olan Uzungöl, özel çevre niteliği kazanan bir bölgedir. Yıl boyunca oldukça fazla yağış alan bölge, bitki örtüsü açısından fazlasıyla geniştir. Kuşların göç yolu üzerinde bulunan Uzungöl, tam olarak bir doğa cennetidir.

Şehrin en önemli ilçelerinden biri olan Maçka’da bulunan Sümela Manastırı, 1923 yılınan kadar manastır olarak hizmet verdi. Halk arasında ‘Meryem Ana’ olarak da bilinen bölge, dört mevsim boyunca da oldukça fazla turist yoğunluğuna ev sahipliği yapar. 6 katlı eşsiz bir mimariye kucak açan manastır kutsal bölümleri, şapelleri, kütüphanesi, misafirhanesi, kişisel odaları ile oldukça dikkat çekicidir. Sümela Manastırı tarihi ve kültürel hazinesi ile görülmeye değer bir mirastır.

Eskişehir Trabzon uçak bileti fiyatları

Trabzon seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Trabzon seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Eskişehir Trabzon uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Eskişehir Havalimanı Ulaşım

Eskişehir Havalimanı şehirden sadece birkaç kilometre dışarıda olduğundan ulaşım da oldukça kolaydır. Mesafe yakın olduğundan en hızlı şekilde taksi ile istediğiniz noktaya varabilirsiniz. Ayrıca havalimanı önünden kalkan servisler ile şehir merkezine gitmeniz mümkündür. Direk olarak tramvaylarla otogara ulaşım bulunmasa da taksi ya da otobüs ile tramvay durağına gelip aktarma yapabilirsiniz.

Otobüsle merkeze gitmek isteyenler şehrin otobüsleri için özel olarak çıkartılan Eskart kartları ile bu toplu taşıma aracına binerek merkeze ulaşabilirler. Özel araç kiralamak isteyenler için imkanlar biraz sınırlı olsa da şehir merkezinden araç kiralamanız mümkündür.

Eskişehir Havalimanı içinden de Eskişehir Trabzon uçak bileti satın alınabiliyor.

Trabzon Havalimanı Ulaşım

Eskişehir Trabzon uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı