Çok ucuz fiyatlarla Gaziantep Adana uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Gaziantep'ten Adana'ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 5 saat 10 dakikadır.

Adana otelleri TatilCity.NET'de. Ayrıca Adana uçak bileti fiyatları bilet satış sistemimizde çok ucuz!

Adana Otelleri

seyhan otel 8 e1542806614720 500x300 Gaziantep Adana Uçak Bileti

Otel Seyhan Adana Türkiye

0 görüşler

Otel Seyhan; Bölgenin 5 yıldızlı otellerinde olup müşteri odaklı hizmet politikası, sıcak kliması ve merkezi konumuyla siz konuklarını bekliyor. otelde

ortalama fiyatı400TL SEÇİN

Adana'da yapılacak şeyler

Adana'ya girmeyi düşünenler için de Adana gezilecek yerler rehberi var.

tatil city

Adana ucuz uçak bileti

Gaziantep Adana uçak bileti al!

Sizde Gaziantep'ten Adana'ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Gaziantep Adana uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Adana'da nerelere gidebiliriz?

Gaziantep Adana Uçak Bileti 300x222 Gaziantep Adana Uçak Bileti

Gaziantep Adana Uçak Bileti

Bölgesine has kültürü, muhteşem lezzetleri, insanların samimiyeti, doğal güzellikleri ve mimari dokusu ile Adana, ülkemiz en güzel seyahat rotasını oluşturan kentlerden biridir. Sıcak bir iklime sahip olmasından dolayı şehir, dört mevsim boyunca da kültürel tarihini tanımak adına binlerce turist ağırlar.

Romalılar tarafından inşa edilen Taş Köprü, dünyanın trafiğe açık en eski köprüsüdür. 2. yüzyılda yapımı tamamlanan Taş Köprü, Seyhan Nehri üzerinde bulunur. Özünde 21 gözlü olan yapı, yıllar içinde 14 gözlü olarak kaldı. Adana Merkez Caminin heybetli manzarasına karşı duran yapı üzerinde yüzyıllar boyunca taşıdığı kalıntılara sahip çıkar.

Köprünün az ilerisinde yer alan Ulu (Ramazanoğulları) Cami, kentin en eski yapılarından biridir. Önemli uygarlıkların üzerinde yaşadığı cami, özellikle Ramazanoğulları'ndan kalan değerli bir tarihe sahiptir. Türk İslami eserlerin yoğun olarak görüldüğü yapı, 1541 yılında inşa edildi. Adana'da uzun yıllar boyunca hüküm süren Ramazanoğulları'nın bir başka önemli eseri ise Ramazanoğulları Medresesidir.

32 metre yüksekliği ile Türkiye'nin en büyük saat kulesi olan Adana Saat Kulesi, 1882 yılında yapımı tamamlandı. Kule, Adana'nın tarihsel simgelerinden biridir.

Gaziantep Adana uçak bileti fiyatları

Adana seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Adana seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Gaziantep Adana uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Gaziantep Oğuzeli Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezinin 20 km güneydoğusunda yer alan Gaziantep Oğuzeli Havalimanı‘ndan merkeze gitmek için pek çok seçenek bulunuyor. Sivil kategoride hizmet veren Gaziantep Oğuzeli Havalimanı ayrıca uluslararası uçuşlara da müsaittir.

HAVAŞ, belediye otobüsü, taksi, özel araç gibi seçeneklerle merkeze gitmek mümkündür. HAVAŞ servisleri uçakların kalkışına ve inişine göre ayarlandığından hemen her yolcu rahatlıkla bu araçları kullanabilir. Ayrıca belediye otobüsleri de günün 24 saat havalimanından merkeze sefer düzenlemektedir.

Havalimanından araç kiralamak isteyenler için Avis, Hertz, Sixt, Acarsan, National Car Rental gibi firmalar araç kiralama hizmeti sunmaktadır. İstenen model ve fiyat aralığı ile buralardan araç kiralanıp merkeze gidilebilir.

Gaziantep Havalimanı içinden de Gaziantep Adana uçak bileti satın alınabiliyor.

Adana Şakirpaşa Havalimanı Ulaşım

Akdeniz ve Doğu Anadolu'nun en büyük şehri Adana tüm Türkiye'yi Merkez Seyhan ilçesinde yer alan Şakirpaşa Havalimanı'yla bağlamaktadır. Yüreğir şehrin merkezi kabul edilmekle havalimanı Kayalıbağ mahallesi ve Reşatbey mahallesine ortalama 5 kilometre uzaklıktadır. Havalimanından şehre ulaşım oldukça kolaydır.

Adana Şakirpaşa'ya Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Havalimanından havayollarına ait servisler  bulunmaktadır. Bunun la beraber HAVAŞ otobüsleri Mersin ve Hatay yönüne seferler düzenlemektedir.

Seyhan ilçesinde bulunan Şakirpaşa Havalimanı'ndan şehir merkezine 135 hat numaralı belediye otobüsleri sürekli olarak hareket halindedir. Yolcular bu hat üzerinden havaalanına gidebilirler. Otobüse havalimanı çıkışındaki hatlardan binebilirsiniz. Bu otobüs ile Girne Bulvarı'na bağlanan Turhan Cemal Beriker Bulvarı'na ve Çukurova Üniversitesi'ne ulaşmak mümkündür.

Hastane – Akıncılar güzergahında metro işlemektedir. Metro istasyonuna da 135 nolu otobüs ile ulaşılabilir. Otobüsler gün içerisinde sabah 6'da sefere başlamakta ve 19:00'a kadar devam etmektedir.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım Nasıldır?

Kısa mesafe olduğundan havalimanından sıklıkla dolmuşlar da geçmektedir. Havalimanından şehre giden Havalimanı – Şehir Merkezi hattı ile Meydan hattı bulunmaktadır. Minibüs ve dolmuşlar sürekli olarak bu iki hatta gidip gelmektedir.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Seyhan nehri kıyısındaki şehir merkezine havalimanından ticari araçlarla ya da kişiye özel araçla gitmek de mümkündür. Merkeze yaın bir konumda olduğundan taksi ulaşımı çok pahalı değildir. Şehirde kendine ait özel araçla gezmek isteyenler de bu fırsattan yararlanabiliyorlar. Dış Hatlar Terminali'nde 4, İç Hatlar Terminali'nde ise 5 adet araç kiralama firması bulunmaktadır.

Havaalanında 569 araç kapasiteli otopar bulunduğundan özel araçla gelecek yolcular için de büyük kolaylık sağlanmış oluyor. Özel araçla giderken Barış Bulvarı'nı takiben gelen Turhan Cemil Beriker Bulvarı akabinde şehir merkezine ulaşmak mümkündür.

Adana Şakirpaşa Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Adana'ya seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Şakirpaşa Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı‘ndan Adana Şakirpaşa Havalimanı'na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet arayabilir ya da yetkililerimiz ile direk irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Gaziantep Adana uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı