Çok ucuz fiyatlarla Gaziantep Ağrı uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Gaziantep'ten Ağrı'ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 16 saat 30 dakikadır.

Gaziantep Ağrı uçak bileti al!

Sizde Gaziantep'ten Ağrı'ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Gaziantep Ağrı uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Ağrı'da nerelere gidebiliriz?

Gaziantep Ağrı Uçak Bileti 300x187 Gaziantep Ağrı Uçak Bileti

Gaziantep Ağrı Uçak Bileti

Türkiye'nin en soğuk kentlerinden biri olan Ağrı, 5165 metre yüksekliğe sahip Ağrı Dağı ile oldukça heybetli bir görünüme sahiptir. Köklü bir geçmişe kucak açan Ağrı, doğal güzellikleri ve farklı dönemlere ait değerli yapıları ile ilgi çekici bir görünüm simgeler.

Ağrı'nın en önemli ilçelerinden biri olan Diyadin ilçesinde yer alan Meya (Günbuldü) Mağarasının ilginç bir görünümü vardır. Mağaranın bazı odalarında pencere ve balkon bulunur. İnsan eli ile özel olarak yapılan mağaranın iç kesimleri birbirine geçişli olarak dizayn edildi. Eski dönemlerde farklı milletler tarafından din merkezi, tapınak ve ibadethane olarak kullanılan Meya Mağarası, Ağrı için oldukça değerli bir yapıdır.

Doğubayazıt'ta yer alan Urartu Kalesi, sarp kayalıklar üzerine kuruludur. Urartular döneminden kaldığı bilinen yapının içinde Urartu mezarları yer alır. Antik Çağlara kadar uzanan geçmişi neticesinde değerli bir tarih barındıran kale, mimari kalıntıları ile tarihseverlerin gözde bölgeleri arasındadır.

1784 yılında yapımı tamamlanan İshak Paşa Sarayı, şehrin en önemli tarihsel simgelerinden biridir. Türkiye'nin en büyük ikinci yapısı olan saray, Osmanlı döneminin en önemli yapılarından biridir.

Gaziantep Ağrı uçak bileti fiyatları

Ağrı seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Ağrı seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Gaziantep Ağrı uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Gaziantep Oğuzeli Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezinin 20 km güneydoğusunda yer alan Gaziantep Oğuzeli Havalimanı‘ndan merkeze gitmek için pek çok seçenek bulunuyor. Sivil kategoride hizmet veren Gaziantep Oğuzeli Havalimanı ayrıca uluslararası uçuşlara da müsaittir.

HAVAŞ, belediye otobüsü, taksi, özel araç gibi seçeneklerle merkeze gitmek mümkündür. HAVAŞ servisleri uçakların kalkışına ve inişine göre ayarlandığından hemen her yolcu rahatlıkla bu araçları kullanabilir. Ayrıca belediye otobüsleri de günün 24 saat havalimanından merkeze sefer düzenlemektedir.

Havalimanından araç kiralamak isteyenler için Avis, Hertz, Sixt, Acarsan, National Car Rental gibi firmalar araç kiralama hizmeti sunmaktadır. İstenen model ve fiyat aralığı ile buralardan araç kiralanıp merkeze gidilebilir.

Gaziantep Havalimanı içinden de Gaziantep Ağrı uçak bileti satın alınabiliyor.

Gaziantep Ağrı uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı