Çok ucuz fiyatlarla Gaziantep Bodrum uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Gaziantep'ten Bodrum'a her gün en az bir defa uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 7 saat 20 dakikadır.

Gaziantep Bodrum uçak bileti al!

Sizde Gaziantep'ten Bodrum'a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Gaziantep Bodrum uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Bodrum'da nerelere gidebiliriz?

%name Gaziantep Bodrum Uçak Bileti

Gaziantep Bodrum Uçak Bileti

Türkiye'nin yaz turizmi açıdan başkenti sayılan Bodrum, özellikle son 15 yıldır oldukça popüler bir hal alması ile bilinir. Birbirinden güzel koyların, burunların, balıkçı kasabalarının ve adaların yer aldığı Bodrum, bahar ve yaz aylarında yerli ve yabancı turistler için en ilgi çeken noktadır. Ülkemizin en köklü yerleşim birimlerinden biri olan şehir, taşıdığı tarihi değer ile de oldukça ilgi çekicidir.

Antik adı Halikarnassos olan Bodrum'un, M. Ö. 11. yüzyılda Karyalıların Argolis kolu tarafından kurulduğu bilinir.  Karyalıların ardından bölgeye Megaralılar ve Dorların'da hakim olduğu bilinir. Bodrum'da hüküm süren tüm uygarlıkların bölgeye Halikarnas adını vermesi üzerine, Halikarnas Mozolesi oluşturuldu.  Mozole, 45 metre yüksekliği ile antik dönemin Keops piramidinden sonraki en büyük anıtıdır. Görkemli rölyefleri ve heykelleri ile Halikarnas Mozolesi, dünyanın yedi harikasından biri kabul edildi. Romalılar, Bizanslılar ve Pontus Devleti tarafından uzun yıllar boyunca kullanılan mozole, aynı zamanda Bodrum'un en önemli simgesidir. Halikarnas'ın etrafında farklı dönemlere ve milletlere ait 12 antik kent yer alır. Büyük bir tarih barındıran kentler, Bodrum'da görülmesi gereken önemli noktalardan biridir.

Gaziantep Bodrum uçak bileti fiyatları

Bodrum seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Bodrum seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Gaziantep Bodrum uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Gaziantep Oğuzeli Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezinin 20 km güneydoğusunda yer alan Gaziantep Oğuzeli Havalimanı‘ndan merkeze gitmek için pek çok seçenek bulunuyor. Sivil kategoride hizmet veren Gaziantep Oğuzeli Havalimanı ayrıca uluslararası uçuşlara da müsaittir.

HAVAŞ, belediye otobüsü, taksi, özel araç gibi seçeneklerle merkeze gitmek mümkündür. HAVAŞ servisleri uçakların kalkışına ve inişine göre ayarlandığından hemen her yolcu rahatlıkla bu araçları kullanabilir. Ayrıca belediye otobüsleri de günün 24 saat havalimanından merkeze sefer düzenlemektedir.

Havalimanından araç kiralamak isteyenler için Avis, Hertz, Sixt, Acarsan, National Car Rental gibi firmalar araç kiralama hizmeti sunmaktadır. İstenen model ve fiyat aralığı ile buralardan araç kiralanıp merkeze gidilebilir.

Gaziantep Havalimanı içinden de Gaziantep Bodrum uçak bileti satın alınabiliyor.

Bodrum Havalimanı Ulaşım

Havalimanından Bodrum merkeze ulaşmak için pek çok alternatif bulunuyor. Bunlardan birisi iç hat geliş ve gidiş terminalinin çıkışında bulunan otobüs duraklarından kolaylıkla binilecek otobüslerdir. Otobüs ile Muğla il merkezinde bulunan Menteşe ilçesi ile Yatağan ve Milas ilçelerine gitmek isteyen yolcular tercih edebilirler. Milas Bodrum Havalimanı'na uçuş gerçekleştiren bazı havayolu firmalarının ise ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Atlas Global, Pegasus ve Onur Air servis hizmetini sağlamaktadır.

Bir başa ulaşım aracı olan HAVAŞ yolculu saatlerine göre ayarlanmış otobüslerdir ve inişlerde yolcuların hizmetinde bulunmaktadır. Taksi ile ulaşım sağlamak isteyenler için taksi hizmeti de terminalin hemen dışarısından temin edilebilmektedir. Havalimanı iç ve dış hatlar terminallerinde araç kiralama firmaları bulunmaktadır. Buralardan kiralanan araçlar ile merkez noktalara rahatlıkla gidilebilir. Özel aracı ile gitmek isteyenler ise Muğla – Bodrum Yolu'nu (D330) kullanarak merkez bölgelere gidebilirler.

Gaziantep Bodrum uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı