Çok ucuz fiyatlarla Gaziantep Erzurum uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Gaziantep'ten Erzurum'a haftada en az üç gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 55 dakikadır.

Ucuz değil çok ucuz Erzurum otelleri. Erzurum otelleri içinde şehre gidecek olanlara çok uygun oteller. Ucuz tatil fırsatları ve çok uygun fiyatlara Erzurum uçak bileti bulmak için bizi takip edin!

Erzurum Otelleri

Erzurum'da yapılacak şeyler

Erzurum'a seyahat edeceklere Erzurum gezi rehberi hazırladık. Dadaşlar şehri hakkında bir çok şeyi bulabileceğiniz rehber size ön bilgi vermeye aday.

tatil city

Erzurum ucuz uçak bileti

Gaziantep Erzurum uçak bileti al!

Sizde Gaziantep'ten Erzurum'a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Gaziantep Erzurum uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Erzurum'da nerelere gidebiliriz?

Gaziantep Erzurum Uçak Bileti 300x200

Gaziantep Erzurum Uçak Bileti

Erzurum Doğu Anadolu'nun en büyük ilidir. Anadolu'nun en önemli kentlerinden biri olan Erzurum'da şehrin dört bir yanında farklı dönemlere ve kültürlere ait birçok eser yer alır. Kent köklü tarihinin yanı sıra kış sporlarına yatkınlığı ile de özellikle kış aylarında turist kapasitesinin en yoğun olduğu bölgelerden biridir.

Selçukluların önemli bir yerleşim yeri olan kent, ülkemizde inanç turizminin de oldukça yaygın olduğu noktalardan birinde bulunur. Çifte Minareli Medrese, Anadolu Selçuklularının şehirdeki en önemli miraslarından biridir. Çifte Minareli Medrese günümüze kadar çeşitli rivayetler ile dilden dile dolaşır. Bunların arasında en bilinen ise usta ile çırağın hikayesidir. Yapının sol tarafını bir usta, sağ tarafını ise çırak tamamlar. İnşaat bittiğinde sağ tarafından daha güzel olduğu belirgin bir şekilde göze çarpar. Bunun üstüne çırak ustasına seslenerek ondan sus getirmesi ister. Ustanın ise bu isteğin ardından gururu fazlasıyla kırılır ve ‘Usta idim oldum segirt, al destiyi suya seğirt' diyerek minareden atlar. Ustanın atlamasına dayanamayan çırakta kendini minareden aşağı bırakır. Hüzünlü olayın üstüne diğer çalışanlar ise işi yarıda keser.

Gaziantep Erzurum uçak bileti fiyatları

Erzurum seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Erzurum seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Gaziantep Erzurum uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Gaziantep Oğuzeli Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezinin 20 km güneydoğusunda yer alan Gaziantep Oğuzeli Havalimanı‘ndan merkeze gitmek için pek çok seçenek bulunuyor. Sivil kategoride hizmet veren Gaziantep Oğuzeli Havalimanı ayrıca uluslararası uçuşlara da müsaittir.

HAVAŞ, belediye otobüsü, taksi, özel araç gibi seçeneklerle merkeze gitmek mümkündür. HAVAŞ servisleri uçakların kalkışına ve inişine göre ayarlandığından hemen her yolcu rahatlıkla bu araçları kullanabilir. Ayrıca belediye otobüsleri de günün 24 saat havalimanından merkeze sefer düzenlemektedir.

Havalimanından araç kiralamak isteyenler için Avis, Hertz, Sixt, Acarsan, National Car Rental gibi firmalar araç kiralama hizmeti sunmaktadır. İstenen model ve fiyat aralığı ile buralardan araç kiralanıp merkeze gidilebilir.

Gaziantep Havalimanı içinden de Gaziantep Erzurum uçak bileti satın alınabiliyor.

Erzurum Havalimanı Ulaşım

Her sene hem yerli hem de yabancı turisti ağırlayan Erzurum'da havaalanından merkeze gitmek için pek çok alternatif bulunuyor. Bunlardan birincisi şayet hızlı ve konforlu bir araç tercih edecekseniz taksidir. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler için ise havalimanından kalkan ve Erzurum Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma Müdürlüğü tarafından düzenlenen özel servisler bulunmaktadır. Oldukça ekonomik olan bu servisler ile pek çok lokasyona gitmeniz mümkündür.

Erzurum Havalimanı'ndan şehir merkezine ulaştıktan sonra belediye otobüsleri ile istediğiniz bölgeye gidebiliriz. Bu otobüsler İstasyon Meydanı'ndan kalkmaktadır. G5 numaralı otobüsler ile Palandöken Kayak Merkezi'ne gitmeniz mümkün. Ayrıca İstasyon Meydanı'nın hemen yanında Erzurum Garı mevcut olduğundan buradan trenle de şehrin çeşitli yerlerine gidebilirsiniz.

Gaziantep Erzurum uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı