Çok ucuz fiyatlarla Gaziantep Kastamonu uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Gaziantep'ten Kastamonu'ya haftada en az dört gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 13 saat 35 dakikadır.

Gaziantep Kastamonu uçak bileti al!

Sizde Gaziantep'ten Kastamonu'ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Gaziantep Kastamonu uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kastamonu'da nerelere gidebiliriz?

Gaziantep Kastamonu Uçak Bileti 300x201 Gaziantep Kastamonu Uçak Bileti

Gaziantep Kastamonu Uçak Bileti

Batı Karadeniz Bölgesinde yer alan Kastamonu, ülkemizin doğal manzaraları bakımından sıklıkla tercih edilen seyahat rotasıdır. Karadeniz'in en uzun sahil şeridine sahip olan kent, taşıdığı kültürel ve tarihi değerler ile de Türkiye'nin en köklü şehirlerinden biridir.

12. yüzyılda Kommerler Hanedanlığı tarafından inşa edildiği bilinen Kastamonu Kalesi, Türkiye'nin en yüksek tepelerinden birinde bulunur. Yapı 110 metrelik konumu ile şehrin her yerinden rahatlıkla görülebilir. İnşasında Bizans ve Orta Çağ kalıntıları yer alan kalede 15 büyük burç ve kule bulunur. Yapı, günümüzde farklı medeniyetlere ait pek çok kalıntıya sahiptir.

Osmanlı dönemi sivil mimari eserlerinin en nadide örneklerinden biri olan Liva Paşa Konağı dört kattan oluşur. Yörenin etnik bakımdan kültürünü yansıtan konak, 1997 yılında Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından restore edildi. Müzede Kastamonu ve çevresinde ele geçirilen çeşitli arkeolojik kalıntılar, yörenin yaşam tarzını yansıtan kıyafetler ve gündelik eşyalar bulunur. 50 binin üzerinde esere ev sahipliği yapan Kastamonu Arkeoloji müzesi, Türkiye'nin önde gelen müzelerinden biridir. Burada çeşitli uygarlıklara ait pek çok kalıntı vardır.

Gaziantep Kastamonu uçak bileti fiyatları

Kastamonu seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kastamonu seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Gaziantep Kastamonu uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Gaziantep Oğuzeli Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezinin 20 km güneydoğusunda yer alan Gaziantep Oğuzeli Havalimanı‘ndan merkeze gitmek için pek çok seçenek bulunuyor. Sivil kategoride hizmet veren Gaziantep Oğuzeli Havalimanı ayrıca uluslararası uçuşlara da müsaittir.

HAVAŞ, belediye otobüsü, taksi, özel araç gibi seçeneklerle merkeze gitmek mümkündür. HAVAŞ servisleri uçakların kalkışına ve inişine göre ayarlandığından hemen her yolcu rahatlıkla bu araçları kullanabilir. Ayrıca belediye otobüsleri de günün 24 saat havalimanından merkeze sefer düzenlemektedir.

Havalimanından araç kiralamak isteyenler için Avis, Hertz, Sixt, Acarsan, National Car Rental gibi firmalar araç kiralama hizmeti sunmaktadır. İstenen model ve fiyat aralığı ile buralardan araç kiralanıp merkeze gidilebilir.

Gaziantep Havalimanı içinden de Gaziantep Kastamonu uçak bileti satın alınabiliyor.

Kastamonu Havalimanı Ulaşım

Kastamonu Havalimanı, şehir merkezine 13 km mesafede bulunan ve sadece iç hat seferleri ile hizmet veren bir havalimanıdır. Sivil kategoride olan bu havalimanından merkeze gitmek için pek çok alternatif bulunuyor. Aynı şekilde bu farklı alternatiflerle şehir merkezinden havalimanına ulaşabilirsiniz. Eğer kendinize ait bir aracınız varsa havalimanı içerisinde otoparkın bulunduğunu ve aracınızı bu güvenli alanda bırakabileceğinizi hatırlatalım.

Otobüs

Eğer havalimanından şehir merkezine gitmek için toplu taşıma tercih etmek isterseniz belediyenin havalimanı otobüsleri ile merkeze gidebilirsiniz. Otobüsler uçakların iniş saatlerine göre hareket ettiğinden iner inmez bir otobüse binerek 20 dakikalık bir yolculuk ile merkeze ulaşabilirsiniz.

Yolcu Servisi

Şehir merkezine ulaşmak için bir diğer seçenek de yolcu servisleridir. Türk Hava Yolları ve Pegasus firmaları yolcuları için servis hizmeti sunmakta. Bu servisleri hem havalimanından şehre gitmek için hem de şehirden havalimanına ulaşmak için kullanmak mümkün. Türk Hava Yolları servisleri her gün sabah hareket etmekle beraber Pegasus firmasının servisleri Perşembe ve hafta sonu olmak üzere iki ayrı çizelgede hareket ediyor. Havalimanı sitesinden servis saat ve güzergahlarını detayları ile görebilirsiniz.

Taksi

Kastamonu Havalimanı'ndan şehre ulaşmak için taksi tercih etmek isterseniz terminal önünde bulunan taksi durağından bir taksiye binerek hızlı ve konforlu şekilde şehre ulaşabilirsiniz. Trafik durumuna göre zamandan tasarruf edebileceğiniz taksiler günün 24 saati hizmet vermekte.

Araç Kiralama

Kastamonu Havalimanı içerisinde araç kiralama ofisler bulunuyor. Dilerseniz bu araç kiralama firmaları arasından bütçeniz doğrultusunda arzu ettiğiniz bir aracı kiralayarak şehre kolaylıkla varabilirsiniz. Avis'in de firmalar içerisinde bulunduğu firmalar terminal binasında hizmet veriyor.

Gaziantep Kastamonu uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı