Çok ucuz fiyatlarla Gaziantep Nevşehir uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Gaziantep'ten Nevşehir'e haftada en az beş gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 13 saat 10 dakikadır.

Bütçenize uygun fiyat seçenekleriyle Nevşehir otelleri, Tatil City'de. Ucuz tatil paketleri ile Nevşehir uçak bileti web sitemizde!

Nevşehir Otelleri

Nevşehir'de yapılacak şeyler

Kapadokya desek Nevşehir hakkında kafanızda bir şeyler canlanır. Nevşehir gezilecek yerler almanağı sizler için hazırlandı.

tatil city

Nevşehir ucuz uçak bileti

Gaziantep Nevşehir uçak bileti al!

Sizde Gaziantep'ten Nevşehir'e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Gaziantep Nevşehir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Nevşehir'de nerelere gidebiliriz?

Gaziantep Nevşehir Uçak Bileti 300x120

Gaziantep Nevşehir Uçak Bileti

Taş dokusu ve açık hava müzeleri ile Nevşehir, gece ve gündüz oldukça görkemli bir görüntüye sahiptir. Şehir kucak açtığı güzellikler ile yıl içinde yerli ve yabancı gezginlerin uğrak noktasıdır. Volkanik yapıya sahip olması ile dünyaca bir üne kucak açan Nevşehir'in, yazı ve kışı oldukça ilgi çekicidir.

Çok eski tarihlere dayanan Nevşehir, tarihsel açıdan pek çok önemli değere ev sahipliği yapar. Çeşitli uygarlıklara ait birçok kilise, manastır ve şapelin yer aldığı Göreme Açık Hava Müzesi, en ilgi çekici noktalardan biridir. 1985 yılında UNESCO Dünya Mirası Listesine giren bölgenin tarihi 4. yüzyıla dayanır. Özellikle Ortodoks Hristiyanlığının en güzel örneklerinden birine kucak açan bölge, Nevşehir'in turizm açısından yoğun olan noktalarından biridir.

Şehrin sembollerinden biri olan Üç Güzeller, Kapodokya'nın da en gözde doğal oluşumlarından biridir. Ürgüp şehir merkezine 1, 2 kilometre mesafede bulunan Üç Güzeller, iki küçük ve bir büyük hunili peribacasından oluşur. Erciyes Dağının manzarasına sahip olan bölge, UNESCO Dünya Mirası Listesinde yer alır.

Gaziantep Nevşehir uçak bileti fiyatları

Nevşehir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Nevşehir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Gaziantep Nevşehir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Gaziantep Oğuzeli Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezinin 20 km güneydoğusunda yer alan Gaziantep Oğuzeli Havalimanı‘ndan merkeze gitmek için pek çok seçenek bulunuyor. Sivil kategoride hizmet veren Gaziantep Oğuzeli Havalimanı ayrıca uluslararası uçuşlara da müsaittir.

HAVAŞ, belediye otobüsü, taksi, özel araç gibi seçeneklerle merkeze gitmek mümkündür. HAVAŞ servisleri uçakların kalkışına ve inişine göre ayarlandığından hemen her yolcu rahatlıkla bu araçları kullanabilir. Ayrıca belediye otobüsleri de günün 24 saat havalimanından merkeze sefer düzenlemektedir.

Havalimanından araç kiralamak isteyenler için Avis, Hertz, Sixt, Acarsan, National Car Rental gibi firmalar araç kiralama hizmeti sunmaktadır. İstenen model ve fiyat aralığı ile buralardan araç kiralanıp merkeze gidilebilir.

Gaziantep Havalimanı içinden de Gaziantep Nevşehir uçak bileti satın alınabiliyor.

Kapadokya Nevşehir Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezinden 25 km uzaklıkta olan Nevşehir Kapadokya Havalimanı'ndan merkeze gitmek için çeşitli alternatifler mevcuttur. Bunlar arasında en çok kullanılanı ise şehir içi servislerdir. Havalimanı servisleri genellikle şehirde çoğu yere uğradığından yolcular istedikleri yerde inebiliyorlar. Göreme ve Ürgüp'e gidecekler ise havalimanında hizmet veren bir turizm firmasına ait minibüsleri kullanarak buralara geçebilirler.

Havalimanı servisi gibi hizmet veren diğer bir seçenek de ATS Transfer'dir. Ancak bunları kullanmanız için önceden rezerve yaptırmanız gerekiyor. Havalimanında ofisi bulunan Avis ve Çapacı Rent a Car ile dilerseniz araç kiralayarak merkeze gidebilirsiniz. Uçak saatlerine göre havalimanında bekleyen ayrıca taksiler de bulunmaktadır. Arzu edenler buradan taksiye binerek de merkeze ulaşabilirler.

Gaziantep Nevşehir uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı