Çok ucuz fiyatlarla Giresun Afyon uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Giresun’dan Afyon’a haftada en az iki gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 20  saat 35 dakikadır.

Giresun Afyon uçak bileti al!

Sizde Giresun’dan Afyon’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Giresun Afyon uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Afyon’da nerelere gidebiliriz?

Giresun Afyon Uçak Bileti

Giresun Afyon Uçak Bileti

Türkiye’nin ‘Termal Turizm Başkenti’ olarak bilinen Afyon, köklü bir tarihe ev sahipliği yapar. Afyonkarahisar olarak da bilinen şehir, Batı Anadolu ve İç Anadolu Bölgesinin sınır noktasını oluşturur. Şehrin ilk olarak M. Ö. 2000’li yıllarda Hattiler egemenliğine girdiği, devamında Hititlerin hakimiyeti altına alındığı bilinir. Afyon sonraki yıllarında Frigler, Persler, Romalılar, Germiyanoğulları Beyliği, Selçuklu ve Osmanlı Devleti zamanında aktif bir şekilde kullanıldı.

Tarihi M. Ö. 1350 yılına dayanan Afyon Kalesi, şehrin en büyük simgesi konumundadır. Volkanik bir dağın tepesine yapılan kale, Hitit İmparatoru II. Murşil tarafında inşa edilen bir yapıdır. Şehrin her noktasından rahatlıkla görülebilen Afyon Kalesi, oldukça heybetli bir eserdir.

Afyon aynı zamanda Türkiye’nin termal su bakımından en zengin toprakları üzerinde yer alan bir kenttir. On iki ay boyunca da belirli bir kaplıca turizmi kitlesine sahip olan Afyon, zaman içinde bu konuda kendini geliştirerek, adını dünya çapında duyurdu. Günümüzde şifalı suyu ile yerli ve yabancı turistlerin sıklıkla tercih ettiği termal kent, otel, pansiyon ve site gibi pek çok konaklama imkanına sahiptir.

Giresun Afyon uçak bileti fiyatları

Afyon seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Afyon seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Giresun Afyon uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun’a hem de Ordu’ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı’ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Ordu Giresun Havalimanı içinden de Giresun Afyon uçak bileti satın alınabiliyor.

Giresun Afyon uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı