Çok ucuz fiyatlarla Giresun Balıkesir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Giresun’dan Balıkesir’e haftada üç gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 14 saat 45 dakikadır.

Balıkesir otelleri için uygun fiyat mı arıyorsunuz? Doğru yerdesiniz. Ayrıca ucuz tatil fırsatları ile ekonomik Balıkesir uçak bileti web sitemizde.

Balıkesir Otelleri

rawda resort 6 Blıkesir Altınoluk

Rawda Resort Hotel Balıkesir Türkiye

0 görüşler

Rawda otel;Balıkesir'in en güzel ilçelerinde Altınoluk'da  denize sıfır bir tesistir. Muhafazakar otel kategorisinde hizmet vermektedir.

ortalama fiyatı230TL SEÇİN

Balıkesir’de yapılacak şeyler

Balıkesir için bilgi almak istiyorsanız Balıkesir gezi rehberi bu amaçla hazırlandı.

tatil city

Giresun Balıkesir uçak bileti al!

Sizde Giresun’dan Balıkesir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Giresun Balıkesir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Balıkesir’de nerelere gidebiliriz?

Giresun Balıkesir Uçak Bileti

Giresun Balıkesir Uçak Bileti

Türkiye’de tarihi oldukça eskiye dayanan şehirlerden biri olan Balıkesir, pek çok uygarlık tarafından yıllar boyunca kullanılan merkezlerden biridir. Mitolojide de adı oldukça sıklıkla geçen kent; mavi bayraklı ödüllü sahilleri, sahip olduğu koyları, keşfedilmeye bekleyen burunları ve yeşilin her tonuna hakim dağları ile yaz turizminin vazgeçilmez adreslerinden biridir. Aynı zamanda Balıkesir, ülkemizin oksijeni en bol yerleşim yerlerinden biridir.

Ayvalık sınırları içinde yer alan Cunda Adası, ilçenin sahip olduğu 22 ada içinde yaşanabilir tek yerleşim yeri olma özelliğine sahiptir. Diğer adı ‘Alibey Adası’ olan bölge, Ege Denizi’nin en büyük 4. adasıdır. Cunda, eski dönemlerde uzun yıllar boyunca Rumların hakimiyeti altına kalması ile bilinir. Bunun sonucu olarak günümüzde Cunda’nın pek çok yerinde Rum mimarisinin hakim olduğu çok sayıda kilise, manastır ve ev göze çarpar. Fahrisi Tepesi, güneşin doğuşu ve batışının görsel bir şölen sunduğu yerlerden biridir. Cunda, yaz aylarında sahip olduğu plajlar ve koylar ile Türkiye’de tatil turizminin en yoğun olduğu noktalardan biridir.

Giresun Balıkesir uçak bileti fiyatları

Balıkesir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Balıkesir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Giresun Balıkesir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun’a hem de Ordu’ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı’ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Ordu Giresun Havalimanı içinden de Giresun Balıkesir uçak bileti satın alınabiliyor.

Balıkesir Havalimanı Ulaşım

Giresun Balıkesir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı