Çok ucuz fiyatlarla Giresun Bodrum uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Giresun’dan Bodrum’a haftada beş gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 6 saat 30 dakikadır.

Giresun Bodrum uçak bileti al!

Sizde Giresun’dan Bodrum’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Giresun Bodrum uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Bodrum’da nerelere gidebiliriz?

Giresun Bodrum Uçak Bileti

Giresun Bodrum Uçak Bileti

Türkiye’nin turizm başkentlerinden biri olan Bodrum, dünyanın en güzel denizlerinden olan Ege ve Akdeniz’in kesiştiği noktadadır. Bir ilçe olarak geniş bir coğrafyaya yayılan şehir, özellikle bahar ve yaz aylarında ülkemizin en yüksek oranda nüfusa sahip yerleşim yerlerinden biridir. Birbirinden güzel koyları, turkuaz renginin eşsiz güzelliğindeki ödüllü plajları, burunları, doğası, mimarisi, sıcakkanlı insanı ile Bodrum yıl içinde yerli ve yabancı turistlerin sıklıkla tercih ettiği bir tatil rotasıdır. Özellikle son 20-30 yıldır popülaritesi artan kent, kültürü ve organik halk pazarları ile samimi bir görüntü çizer.

Dünyanın yedi harikasından olan Halikarnas Mozolesine ev sahipliği yapan Bodrum, tarihi açıdan da oldukça önemli bir merkezdir. Şehir merkezinde bulunan Bodrum Su Altı Arkeoloji Müzesi, denizden çıkarılan önemli kalıntıların sergilendiği mekandır. Aynı zamanda yanında bulunan kale ile de hoş bir görüntü bırakır.

Gümüşlük, incir ağaçlarının altında muhteşem güneş doğuşu ve batışı manzarası sunan bir bölgedir. Şehrin yaz turizmi için sıklıkla tercih edilen kasabalarından biri olması sebebi ile kalabalık bir nüfusa sahip olan mevki, birbirinden güzel restoranlarıyla Bodrum’un muazzam damak tadını meraklılarına sunar.

Giresun Bodrum uçak bileti fiyatları

Bodrum seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Bodrum seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Giresun Bodrum uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun’a hem de Ordu’ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı’ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Ordu Giresun Havalimanı içinden de Giresun Bodrum uçak bileti satın alınabiliyor.

Bodrum Havalimanı Ulaşım

Havalimanından Bodrum merkeze ulaşmak için pek çok alternatif bulunuyor. Bunlardan birisi iç hat geliş ve gidiş terminalinin çıkışında bulunan otobüs duraklarından kolaylıkla binilecek otobüslerdir. Otobüs ile Muğla il merkezinde bulunan Menteşe ilçesi ile Yatağan ve Milas ilçelerine gitmek isteyen yolcular tercih edebilirler. Milas Bodrum Havalimanı’na uçuş gerçekleştiren bazı havayolu firmalarının ise ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Atlas Global, Pegasus ve Onur Air servis hizmetini sağlamaktadır.

Bir başa ulaşım aracı olan HAVAŞ yolculu saatlerine göre ayarlanmış otobüslerdir ve inişlerde yolcuların hizmetinde bulunmaktadır. Taksi ile ulaşım sağlamak isteyenler için taksi hizmeti de terminalin hemen dışarısından temin edilebilmektedir. Havalimanı iç ve dış hatlar terminallerinde araç kiralama firmaları bulunmaktadır. Buralardan kiralanan araçlar ile merkez noktalara rahatlıkla gidilebilir. Özel aracı ile gitmek isteyenler ise Muğla – Bodrum Yolu’nu (D330) kullanarak merkez bölgelere gidebilirler.

Giresun Bodrum uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı