Çok ucuz fiyatlarla Giresun Dalaman uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Giresun'dan Dalaman'a haftada beş gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 7 saat 30 dakikadır.

Giresun Dalaman uçak bileti al!

Sizde Giresun'dan Dalaman'a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Giresun Dalaman uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Dalaman'da nerelere gidebiliriz?

%name Giresun Dalaman Uçak Bileti

Giresun Dalaman Uçak Bileti

Her köşesi farklı bir doğa harikası ile örülü olan Dalaman, Muğla iline bağlıdır. Türkiye'de yaz turizmi denildiği zaman akla ilk gelecek yerlerden birini simgeleyen kent, olağanüstü güzellikteki denizi ile dikkatleri üzerine çeker. Dağların ve ormanların arasında akıp giden koylarında bölgeyi tanıyabileceğiniz tekne turları şehrin vazgeçilmez kültür turlarından biridir. Ege insanının samimi tavrının harmanlandığı şehir, oldukça düzenli bir merkeze sahiptir.

Her çeşit organik meyve ve sebzenin yer aldığı Dalaman Pazarı, ülkemizin en önemli pazarlarından biridir. Yanında yöresel kıyafet satışının da olması ile pazar her hafta yüksek bir gezgine hitap eder.

Kentin yemyeşil dağları ve masmavi denizinin içinde yüzen tekneleri ile bölgeyi gezerken eğlenceli bir tarih turuna da sahne olursunuz. Yıllar boyunca farklı medeniyetler tarafından hakimiyet altına alınan Dalaman'da günümüzde pek çok kalıntı bulunur. Özellikle sahil kısmını kapsayan bu rota, Dalyan tekne turları ile bölgenin turizm anlayışını sergiler.

Mitolojide Kleopatra'nın ziyaret ettiği yer olarak bilinen Kleopatra Hamamı, oldukça görsel bir keyif sunar. Tarihteki yeri ile dikkatleri üzerine çeken bölge özellikle yaz aylarında yüksek oranda bir turist kapasitesine ev sahipliği yapar.

Giresun Dalaman uçak bileti fiyatları

Dalaman seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Dalaman seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Giresun Dalaman uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun'a hem de Ordu'ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı'ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Ordu Giresun Havalimanı içinden de Giresun Dalaman uçak bileti satın alınabiliyor.

Dalaman Havalimanı Ulaşım

Muğla'nın küçük bir ilçesi olan Dalaman düz bir araziye sahip olmakla beraber ilk defa 1976 yılında bir havalimanı yapılmıştır. Önemli turistik noktalara gitmek isteyenler Dalaman Havalimanı'nı kullanmaktadırlar. Dalaman Havalimanı'nda bulunan ve 24 saat hizmet veren taksiler ile Marmaris ya da Fethiye'ye kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

HAVAŞ otobüsleri ise pek çok noktaya ulaşım sağlamaktadır. HAVAŞ otobüsleri uçakların iniş ve kalkışlarına göre ayarlanmıştır. Bu sebeple günün her saati kullanabilirsiniz. 2 saatte bir kalkan Marmaris Servisi ile de Köyceğiz, Ortaca, Gökova gibi yerlere gitmeniz mümkündür. Budget, Avis, Europcar ve Almira araç kiralama firmaları ise istediğiniz marka ve fiyat aralığında araç kiralama hizmeti sunmaktadır.

Giresun Dalaman uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı