Çok ucuz fiyatlarla Giresun Denizli uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Giresun'dan Denizli'ye haftada dört gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 6 saat 45 dakikadır.

Giresun Denizli uçak bileti al!

Sizde Giresun'dan Denizli'ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Giresun Denizli uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Denizli'de nerelere gidebiliriz?

Giresun Denizli Uçak Bileti 300x200 Giresun Denizli Uçak Bileti

Giresun Denizli Uçak Bileti

Coğrafi konumu itibarıyla topraklarının bir kısmı Ege Bölgesinde, diğer kısmı ise Akdeniz Bölgesinde olan Denizli, Türkiye'nin yurt dışı tanıtımlarında sıklıkla yer verilen şehirlerinden biridir. Sahip olduğu doğal güzellikler ile özellikle bahar ve yaz aylarında büyük bir turist kapasitesine sahip olan Denizli, Anadolu'nun en köklü yerleşim yerlerinden biridir. Bu nedenle gerek şehir merkezinde, gerekse çevresinde farklı tarihlere ve medeniyetlere ait birçok antik kente de ev sahipliği yapar. Şehir doğal güzelliği ve tarihi kültürel yapısı ile Türkiye'nin ilgi çeken noktalarından biridir.

Termal su bakımından oldukça zengin olan Türkiye'nin, özellikle Ege Bölgesi'nde bulunan toprakları termal turizm açısından dünyaca belirli bir üne sahiptir. Denizli şehir merkezine 20 kilometre uzaklıkta yer alan Pamaukkale Travertenleri, termal suyun yeryüzüne çıkması ve kimyasal tepkime ile kalsiyum karbonat çökeltisi oluşturması sonucunda meydana geldi. Görsel açıdan ülkenin en seçkin noktalarından biri olan Pamukkale Travertenleri'nin arka kısmında yamaç paraşütü yapma imkanı da vardır. Travertenlerin 5 kilometre ilerisinde bulunan Kırmızı Su'da, bölgenin önemli turizm noktalarından biridir.

Giresun Denizli uçak bileti fiyatları

Denizli seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Denizli seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Giresun Denizli uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun'a hem de Ordu'ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı'ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Ordu Giresun Havalimanı içinden de Giresun Denizli uçak bileti satın alınabiliyor.

Denizli Çardak Havalimanı Ulaşım

Denizli Çardak Havalimanı, Denizli merkeze 63 km uzaklıktadır. Hem sivil hem de askeri kategoridedir. Kendi açık otoparkı bulunduğundan buraya şahsi araçları ile gelecek yolcular araçlarını rahatlıkla bırakabilirler. Havalimanından merkeze ya da merkezden havalimanına gitmek için pek çok altetnatif bulunuyor.

Çardak Havalimanı'ndan şehir merkezine gitmek için taksi, özel araç, servis, araç kiralama ya da otobüs seçeneklerinden yolcular istediklerini rahatlıkla kullanabiliyorlar. Ortalama 45 dakika bir süre zarfında yolcular şehirde olmaktadır.

Giresun Denizli uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı