Çok ucuz fiyatlarla Giresun Eskişehir uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Giresun'dan Eskişehir'e haftada dört gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 12 saat 30 dakikadır.

Aktarmalı ya da direk uçuş.. Eskişehir uçak bileti de web sitemizde..

Eskişehir Otelleri

Eskişehir'de yapılacak şeyler

Eskişehir'in de bir hikayesi var.. Bu hikayelere sadık kalarak sizler için sağlam bir Eskişehir gezi rehberi hazırladık.

tatil city

Eskişehir ucuz uçak bileti

Giresun Eskişehir uçak bileti al!

Sizde Giresun'dan Eskişehir'e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Giresun Eskişehir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Eskişehir'de nerelere gidebiliriz?

Giresun Eskişehir Uçak Bileti 300x200 Giresun Eskişehir Uçak Bileti

Giresun Eskişehir Uçak Bileti

Türkiye'nin modern, kültür ve sanat üçlemini bir arada yaşatan Eskişehir, ‘öğrenci kenti' olması ile bilinir. Frigyalılara dayanan geçmişi ile tarihin büyük bir çağına tanıklık eden kent, farklı dönemlere ait pek çok kalıntıya ev sahipliği yapar. Tarihi Antik Çağa kadar uzanan kent, özellikle son yıllarda ülkenin en popüler şehirleri arasında kendini gösterir.

Eskişehir'de yer alan birçok caddenin üzerinden geçen Porsuk Çayı, Sakarya Irmağının önemli bir koludur. Kentin en hareketli ve Venedik havasını oluşturan Adalar, özellikle genç nüfusun yaşamını geçirdiği yerlerden biridir. 2, 3 kilometre uzunluğa sahip olan bölge, sağlı sollu birçok kafe, bar ve restoranın bir arada bulunduğu noktadır. Porsuk Çayına bakan görüntüsü ile görsel bir şölen sunan Adalar, aynı zamanda bankların üzerindeki ve köşe başlarında bulunan heykelleri ile de bir sanat şehri olduğunu gösterir.

Yerli ve yabancı pek çok düşünür, siyasetçi ve sanatçının balmumu heykelinin yer aldığı Yılmaz Büyükerşen Balmumu Heykeller Müzesi, ülkemizin en önemli sergi salonlarından biridir. Madam Tussaud Müzesinin örnek alındığı mekanda 160 adet heykel vardır.

Giresun Eskişehir uçak bileti fiyatları

Eskişehir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Eskişehir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Giresun Eskişehir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun'a hem de Ordu'ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı'ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Ordu Giresun Havalimanı içinden de Giresun Eskişehir uçak bileti satın alınabiliyor.

Eskişehir Havalimanı Ulaşım

Eskişehir Havalimanı şehirden sadece birkaç kilometre dışarıda olduğundan ulaşım da oldukça kolaydır. Mesafe yakın olduğundan en hızlı şekilde taksi ile istediğiniz noktaya varabilirsiniz. Ayrıca havalimanı önünden kalkan servisler ile şehir merkezine gitmeniz mümkündür. Direk olarak tramvaylarla otogara ulaşım bulunmasa da taksi ya da otobüs ile tramvay durağına gelip aktarma yapabilirsiniz.

Otobüsle merkeze gitmek isteyenler şehrin otobüsleri için özel olarak çıkartılan Eskart kartları ile bu toplu taşıma aracına binerek merkeze ulaşabilirler. Özel araç kiralamak isteyenler için imkanlar biraz sınırlı olsa da şehir merkezinden araç kiralamanız mümkündür.

Giresun Eskişehir uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı