Çok ucuz fiyatlarla Giresun Gaziantep uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Giresun'dan Gaziantep'e haftada dört gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 12 saat 30 dakikadır.

Gaziantep otelleri, hem de çok ucuz!.. Üstelik bütçeye uygun tatil fırsatları ile ucuz Gaziantep uçak bileti de web sitemizde!

Gaziantep Otelleri

Gaziantep'de yapılacak şeyler

Gaziantep'e gideceklere bilgi verelim. Bu amaçla Gaziantep gezilecek yerler için bir guide hazırladık.

tatil city

Gaziantep ucuz uçak bileti

Giresun Gaziantep uçak bileti al!

Sizde Giresun'dan Gaziantep'e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Giresun Gaziantep uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Gaziantep'te nerelere gidebiliriz?

Giresun Gaziantep Uçak Bileti 300x164 Giresun Gaziantep Uçak Bileti

Giresun Gaziantep Uçak Bileti

Türkiye'nin gurme şehirlerinden biri olan Gaziantep, dört mevsim boyunca da oldukça yüksek bir turist potansiyeline ev sahipliği yapar. Sahip olduğu baklavası neticesinde ünü dünyaca yayılan kent, sıcacık insanları ile samimi bir hava oluşturur. 19. yüzyıl Osmanlı sivil mimari özelliklerini taşıyan şehir, pek çok çarşısı ile de yöresel geleneğini sürdürür. Antep, tarihi açıdan olduğu kadar, doğal güzelliği ile de görülmeye değerdir.

Şehir merkezinde ve köşe mahallelerindeki taş sokaklarında karşımıza çıkan Gaziantep evleri, şehrin geleneksel ve modern yüzünün harmanlandığı yerlerden biridir. Dış mekanlardan yüksek ölçüde soyutlanan bu evler, aynı zamanda ‘köşklü ev' olarak da adlandırılır. Bu yapılar aynı zamanda kadınların ve erkeklerin yaşam tarzlarına göre uyarlanan hallerini de yansıtır.

Diğer adı ile ‘Şahinbey' olarak da adlandırılan Bakırcılar Çarşısı, Antep'in 500 yıllık bir tarihini koruyan bölgedir. Sağlı ve sollu birçok bakır madenini işleyen dükkanların yer aldığı çarşı, dar sokakları ile Osmanlı döneminin bir geleneğini sürdürür. Aynı zamanda Bakırcılar Çarşısı günümüzde pek çok özgün eserin tasarlandığı yerdir.

Giresun Gaziantep uçak bileti fiyatları

Gaziantep seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Gaziantep seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Giresun Gaziantep uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun'a hem de Ordu'ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı'ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Ordu Giresun Havalimanı içinden de Giresun Gaziantep uçak bileti satın alınabiliyor.

Gaziantep Oğuzeli Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezinin 20 km güneydoğusunda yer alan Gaziantep Oğuzeli Havalimanı‘ndan merkeze gitmek için pek çok seçenek bulunuyor. Sivil kategoride hizmet veren Gaziantep Oğuzeli Havalimanı ayrıca uluslararası uçuşlara da müsaittir.

HAVAŞ, belediye otobüsü, taksi, özel araç gibi seçeneklerle merkeze gitmek mümkündür. HAVAŞ servisleri uçakların kalkışına ve inişine göre ayarlandığından hemen her yolcu rahatlıkla bu araçları kullanabilir. Ayrıca belediye otobüsleri de günün 24 saat havalimanından merkeze sefer düzenlemektedir.

Havalimanından araç kiralamak isteyenler için Avis, Hertz, Sixt, Acarsan, National Car Rental gibi firmalar araç kiralama hizmeti sunmaktadır. İstenen model ve fiyat aralığı ile buralardan araç kiralanıp merkeze gidilebilir.

Giresun Gaziantep uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı