Çok ucuz fiyatlarla Giresun Malatya uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Giresun'dan Malatya'ya haftada dört gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 11 saat 35 dakikadır.

Giresun Malatya uçak bileti al!

Sizde Giresun'dan Malatya'ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Giresun Malatya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Malatya'da nerelere gidebiliriz?

Giresun Malatya Uçak Bileti 300x200 Giresun Malatya Uçak Bileti

Giresun Malatya Uçak Bileti

Zengin bir tarihe kucak açan Malatya, farklı medeniyetlere ait önemli miraslara ev sahipliği yapar. Oldukça ilgi çekici bir doğanın içinde olan kent, birbirinden güzel manzaraları ile de yerli ve yabancı pek çok turistin yoğun olarak ilgi duyduğu bir şehirdir. M. Ö. 7000'li yıllarda ilk olarak yerleşim yeri için uygun görülen Malatya, barındırdığı kültürel özellikler ile de farklı bir havaya sahiptir.

Malatya şehir merkezine 7 kilometre mesafede bulunan Arslantepe Höyüğü, Orduzu ilçesinde bulunur. Şehrin eski tarihine ışık tutan bölgede ilk yerleşimin M. Ö. 5000'li yıllara kadar uzandığı bilinir. Anadolu'nun en eski höyüklerinden biri olan Arslantepe, Bizans ve Roma döneminin eşsiz eserlerine de ev sahipliği yapar. Açık hava müzesi olarak ziyaretçilerini ağırlayan bölgede kazı çalışmaları sonucunda ele geçirilen bazı kalıntılar günümüzde Ankara'da bulunan Anadolu Medeniyetleri Müzesinde bulunur.

Malatya Kalesi, bir diğer adı ile Eski Malatya Şehir Surları Battalgazi ilçesinde bulunur. Evliya Çelebi'nin Seyahatname'sinde de adı geçen surlar, Roma döneminin eşsiz mimarisine kucak açar.

Giresun Malatya uçak bileti fiyatları

Malatya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Malatya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Giresun Malatya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun'a hem de Ordu'ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı'ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Ordu Giresun Havalimanı içinden de Giresun Malatya uçak bileti satın alınabiliyor.

Malatya Havalimanı Ulaşım

Malatya'nın Akçadağ ilçesinde bulunan Erhaç Havalimanı şehir merkezine 34 km mesafede yer almaktadır. Havalimanından Malatya şehir merkezine gitmek için HAVAŞ, taksi, araç kiralama gibi seçenekler olduğu gibi Akçadağ'a gelen belediye otobüsleri de hizmet vermektedir.

Giresun Malatya uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı