Çok ucuz fiyatlarla Hakkari Ağrı uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Hakkari'den Ağrı'ya haftada üç gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 22 saat 55 dakikadır.

Ucuz Ağrı otelleri içinden en kalitelisini ve en ekonomik olanlarını seçtik. Ayrıca Ağrı uçak bileti fiyatları web sitemizde çok ekonomik!

Ağrı Otelleri

Grand Cenas Hotel Ağrı Türkiye

0 görüşler

Ağrı  Şehir merkezine arabayla sadece 10 dakika uzaklıktadır.  Grand Cenas Hotel bölgedeki en konforlu oteldir. 24 saat açık resepsiyon hizmeti, ücretsiz özel otoparkı, kapalı havuzu, saunası ve Türk hamamı bulunan otelin sade dekorlu odaları ücretsiz Wi-Fi erişimine sahiptir.

ortalama fiyatı220TL SEÇİN

Ağrı'da yapılacak şeyler

Ağrı'ya gitmek isteyenlere özel bilgiler. Ağrı gezi rehberi detaylı olarak şehri anlatıyor.

tatil city

Ağrı ucuz uçak bileti

Hakkari Ağrı uçak bileti al!

Sizde Hakkari'den Ağrı'ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Hakkari Ağrı uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Ağrı'da nerelere gidebiliriz?

Hakkari Ağrı Uçak Bileti

Hakkari Ağrı Uçak Bileti

5165 metre yüksekliği ile Türkiye'nin en yüksek dağına sahip olan Ağrı, Doğu Anadolu Bölgesinde yer alır. İklim olarak ülkemizin en soğuk şehirlerinden biri olan kent, kış turizmi açısından oldukça gelişmiş bölgelerden birine sahiptir.

Ağrı'nın önemli yerleşim yerlerinden biri olan Diyadin ilçesinde bulunan Günbuldü Mağarası, şehrin kültürel tarihini en güzel şekilde ortaya koyan noktalardan biridir. İnsan eli ile kayaların oyularak yapıldığı mağaralar içindeki odalara koridorlarla geçiş bulunur. Her odanın penceresinin ve balkonunun olduğu yapı, eski dönemlerde tapınak ve ibadethane olarak kullanılması ile bilinir.

Doğubayazıt ilçesinde yer alan Urartu Kalesi sarp kayalıklar üzerine kurulu olan bir yapıdır. Kalenin inşa tarihi tam olarak bilinmemekle beraber Urartular döneminde hem savunma, hem de iskan amacı ile uzun yıllar boyunca kullanıldı. Kalenin içinde farklı dönemlere ait Antik Çağlardan kalma mimari kalıntılar, figürler, motifler ve Urartu mezarları yer alır.

1784 tarihinde yapımı tamamlanan İshak Paşa Sarayı, Topkapı Sarayından sonra Türkiye'nin en büyük yapısı olarak geçer. Turistik açıdan oldukça ilgi çekici bir yapı olan İshak Paşa, oldukça yüksek bir gezgin kapasitesine ev sahipliği yapar.

Hakkari Ağrı uçak bileti fiyatları

Ağrı seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Ağrı seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Hakkari Ağrı uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Hakkari Havalimanı Ulaşım

Yüksekova'da bulunan Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyubi Havalimanı şehre 80 km mesafededir. Havalimanından şehre ulaşmak için alternatif yollar mevcuttur. Bunlardan birisi taksidir. Konforlu ve rahat bir şekilde şehre gitmek isteyen yolcular  Selahaddin Eyyubi Havalimanı'nda bulunan taksi durağından araca binerek şehir merkezine ulaşabilirler.

Şehre ulaşım için bir diğer seçenek de minibüslerdir. Havalimanından şehre yolcu taşıma amacıyla günde 2 sefer minibüsler kalkmaktadır. Gelen yolcu terminalinin önünden alkan minibüs saatleri uçak saatlerine göre ayarlanmış durumda. Uçaktan indiğiniz anda minibüsleri kullanarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Ancak minibüsler saat 18:00 itibarı ile sona eriyor. Bu sebeple minibüsleri 18:00'dan sonra kullanmak mümkün değil. Minibüsler ile şehre ortalama 80-100 dakika civarında varılıyor.

Bir diğer seçenek ise araç kiralama. Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyubi Havalimanı içerisinde bulunan araç kiralama firmalarından istediğiniz model ve fiyat aralığına göre araç kiralayabilir şehre hızlı ve güvenli bir şekilde varabilirsiniz. Havalimanından şehre özel araçlar ile 70 dakika civarında varmak mümkün.

Eğer bir otelde kalacaksanız bazı otellerin havalimanından transfer araçları olduğunu hatırlatalım. Bunun için rezervasyon yaptırdığınız otelin transfer aracı olup olmadığını öğrenmeli ve varış saatinizi yine otel görevlisine bildirmelisiniz. Eğer otelin transfer hizmeti var ise sizi uçaktan iner inmez alarak şehir merkezindeki otelinize götürmekte.

Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyübi Havalimanı içinden de Hakkari Ağrı uçak bileti satın alınabiliyor.

Hakkari Ağrı uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı