Çok ucuz fiyatlarla Hakkari Aydın uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Hakkari'den Aydın'a haftada iki gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 15 saat 15 dakikadır.

Çok uygun fiyatlı Aydın otelleri de Tatil City'de. Bütçe dostu tatil seçenekleri ile çok ucuz Aydın uçak bileti buradan bulabilirsiniz.

Aydın Otelleri

Aydın Hedef Dağ Hotel termal spa 7 e1539353995369 500x300
1 görüşler

Hedef dağ termal otel modern-klasik mimarisi, son derece iyi dekore edilmiş odaları ve uzman personeli ile sizi karşılamaya hazır. 

ortalama fiyatı139TL SEÇİN

Aydın'a gitmek isteyenler için çeşitli bilgiler… Sizler için detaylı Aydın gezilecek yerler almanağı hazırladık.

Tatil City

Aydın ucuz uçak bileti

Hakkari Aydın uçak bileti al!

Sizde Hakkari'den Aydın'a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Hakkari Aydın uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Aydın'da nerelere gidebiliriz?

Hakkari Aydın Uçak Bileti 300x200

Hakkari Aydın Uçak Bileti

Ege Bölgesinin iç kesimlerinde bulunan Aydın,  arkeolojik ve etnografik açıdan Türkiye'nin önde gelen şehirlerinden biridir. Sahil kenarında bulunan ilçeleri ile yaz turizmi başkentlerinden biri olan kent, bahar ve yaz aylarında doluluk oranına ulaşır. Aydın, sahil kesimi ile olduğu kadar kültürel ve coğrafi açıdan da ilgi çekicidir.

Aydın şehir merkezine 50 kilometre uzaklıkta yer alan Kuşadası Kadınlar Plajı, Güvercin Ada Plajı ile eşsiz deniz keyfine ev sahipliği yapar. Aynı zamanda Kuşadası uzun yıllar boyunca Rumların hakimiyeti altında kalmasından dolayı, Rum mimari eserlerine kucak açar. Coğrafi açıdan oldukça merkezi bir noktada yer alan ilçe, bahar ve yaz aylarında Türkiye'nin eğlence merkezlerinden biridir.

Aydın'ın bir başka turizm merkezi ise şehre 100 kilometre mesafede bulunan Didim'dir. Altınkum Plajı ünü ülkede oldukça yaygın noktalardan biridir. Didim eşsiz güzellikteki plaj ve koylarının yanı sıra tarihi yapıları ile de göz kamaştırıcıdır. Apollon Tapınağı, M. Ö. 8. yüzyıllara dayanan ve Antik Çağlardan kalan dünyanın en büyük 3. tapınağı olma özelliğine sahiptir.

Hakkari Aydın uçak bileti fiyatları

Aydın seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Aydın seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Hakkari Aydın uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Hakkari Havalimanı Ulaşım

Yüksekova'da bulunan Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyubi Havalimanı şehre 80 km mesafededir. Havalimanından şehre ulaşmak için alternatif yollar mevcuttur. Bunlardan birisi taksidir. Konforlu ve rahat bir şekilde şehre gitmek isteyen yolcular  Selahaddin Eyyubi Havalimanı'nda bulunan taksi durağından araca binerek şehir merkezine ulaşabilirler.

Şehre ulaşım için bir diğer seçenek de minibüslerdir. Havalimanından şehre yolcu taşıma amacıyla günde 2 sefer minibüsler kalkmaktadır. Gelen yolcu terminalinin önünden alkan minibüs saatleri uçak saatlerine göre ayarlanmış durumda. Uçaktan indiğiniz anda minibüsleri kullanarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Ancak minibüsler saat 18:00 itibarı ile sona eriyor. Bu sebeple minibüsleri 18:00'dan sonra kullanmak mümkün değil. Minibüsler ile şehre ortalama 80-100 dakika civarında varılıyor.

Bir diğer seçenek ise araç kiralama. Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyubi Havalimanı içerisinde bulunan araç kiralama firmalarından istediğiniz model ve fiyat aralığına göre araç kiralayabilir şehre hızlı ve güvenli bir şekilde varabilirsiniz. Havalimanından şehre özel araçlar ile 70 dakika civarında varmak mümkün.

Eğer bir otelde kalacaksanız bazı otellerin havalimanından transfer araçları olduğunu hatırlatalım. Bunun için rezervasyon yaptırdığınız otelin transfer aracı olup olmadığını öğrenmeli ve varış saatinizi yine otel görevlisine bildirmelisiniz. Eğer otelin transfer hizmeti var ise sizi uçaktan iner inmez alarak şehir merkezindeki otelinize götürmekte.

Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyübi Havalimanı içinden de Hakkari Aydın uçak bileti satın alınabiliyor.

Aydın Çıldır Havalimanı Ulaşım

Aydın Çıldır Havalimanı, Aydın şehir merkezinin güneydoğusunda Tepecik mevkisi Efeler'de bulunur. Şehir merkezine 6 kilometre mesafede yer alan Aydın Çıldır Havalimanından, Aydın'a yaklaşık 13 dakikada ulaşım sağlayabilirsiniz.

Aydın Çıldır Havalimanı'na Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Havalimanından şehir merkezine ve şehir merkezinden ise havalimanına transfer havayollarına ait Havaş servisleri bulunuyor. Her saat başı hareket eden bu servisleri kullanarak gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezi ve Aydın Çıldır Havalimanı'nın kısa mesafe olmasından dolayı bu güzergah üzerinden her yarım saatte bir geçen minibüslerle de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Aydın Çıldır Havalimanı içinden ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı taksi durağından da yaklaşık 6 kilometre uzaklıkta olan şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya ulaşım sağlayabilirsiniz.

Aydın Çıldır Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Aydın'a seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Çıldır Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan Aydın Çıldır Havalimanı'na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Hakkari Aydın uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı