Çok ucuz fiyatlarla Hakkari Denizli uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Hakkari’den Denizli’ye haftada üç gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 16 saat 20 dakikadır.

Hakkari Denizli uçak bileti al!

Sizde Hakkari’den Denizli’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Hakkari Denizli uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Denizli’de nerelere gidebiliriz?

Hakkari Denizli Uçak Bileti

Hakkari Denizli Uçak Bileti

Pamukkale Travertenleri ile ününü dünyaya yayan Denizli, ülkemizin görülmesi gereken bölgelerinden biridir. Topraklarının bir kısmı Ege’de, diğer bir kısmı ise Akdeniz Bölgesi’nde yer alan şehir doğal güzelliği ve tarihi yapısı ise oldukça ilgi çekicidir.

Pamukkale Travertenlerinin ikiz kardeşi sayılan Karahayıt (Kırmızı Su) sülfat, magnezyum, sodyum, kalsiyum, bikarbonat minerallerini barındırması bakımından oldukça önemli bir termal su merkezidir. Suyun gün yüzündeki görünümünün kırmızı renginde olmasından dolayı ise bölgenin ‘Kırmızı Su’ adını aldığı bilinir. Eklem ve romatizma ağrıları gibi birçok hastalığa iyi geldiği bilinen bölgenin etrafında pek çok otel yer alır.

Kleopatra Havuzu (Antik Havuz) Denizli’nin yaz aylarında yerli ve yabancı turist çeken en önemli turizm bölgelerinden biridir. Hierapolis antik kentinde oluşan deprem sonucunda şehrin ortasında açılan çukura sütunların devrilmesi ile meydana gelen bölge, su seviyesinin yüksekliği ile de havuz görünümünü aldı. Antik Havuz doğal güzelliğinin yanı sıra aynı zamanda tarihi bir bütünlüğü ile de oldukça gözde bir merkezdir.

Hakkari Denizli uçak bileti fiyatları

Denizli seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Denizli seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Hakkari Denizli uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Hakkari Havalimanı Ulaşım

Yüksekova’da bulunan Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyubi Havalimanı şehre 80 km mesafededir. Havalimanından şehre ulaşmak için alternatif yollar mevcuttur. Bunlardan birisi taksidir. Konforlu ve rahat bir şekilde şehre gitmek isteyen yolcular  Selahaddin Eyyubi Havalimanı’nda bulunan taksi durağından araca binerek şehir merkezine ulaşabilirler.

Şehre ulaşım için bir diğer seçenek de minibüslerdir. Havalimanından şehre yolcu taşıma amacıyla günde 2 sefer minibüsler kalkmaktadır. Gelen yolcu terminalinin önünden alkan minibüs saatleri uçak saatlerine göre ayarlanmış durumda. Uçaktan indiğiniz anda minibüsleri kullanarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Ancak minibüsler saat 18:00 itibarı ile sona eriyor. Bu sebeple minibüsleri 18:00’dan sonra kullanmak mümkün değil. Minibüsler ile şehre ortalama 80-100 dakika civarında varılıyor.

Bir diğer seçenek ise araç kiralama. Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyubi Havalimanı içerisinde bulunan araç kiralama firmalarından istediğiniz model ve fiyat aralığına göre araç kiralayabilir şehre hızlı ve güvenli bir şekilde varabilirsiniz. Havalimanından şehre özel araçlar ile 70 dakika civarında varmak mümkün.

Eğer bir otelde kalacaksanız bazı otellerin havalimanından transfer araçları olduğunu hatırlatalım. Bunun için rezervasyon yaptırdığınız otelin transfer aracı olup olmadığını öğrenmeli ve varış saatinizi yine otel görevlisine bildirmelisiniz. Eğer otelin transfer hizmeti var ise sizi uçaktan iner inmez alarak şehir merkezindeki otelinize götürmekte.

Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyübi Havalimanı içinden de Hakkari Denizli uçak bileti satın alınabiliyor.

Denizli Çardak Havalimanı Ulaşım

Denizli Çardak Havalimanı, Denizli merkeze 63 km uzaklıktadır. Hem sivil hem de askeri kategoridedir. Kendi açık otoparkı bulunduğundan buraya şahsi araçları ile gelecek yolcular araçlarını rahatlıkla bırakabilirler. Havalimanından merkeze ya da merkezden havalimanına gitmek için pek çok altetnatif bulunuyor.

Çardak Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için taksi, özel araç, servis, araç kiralama ya da otobüs seçeneklerinden yolcular istediklerini rahatlıkla kullanabiliyorlar. Ortalama 45 dakika bir süre zarfında yolcular şehirde olmaktadır.

Hakkari Denizli uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı