Çok ucuz fiyatlarla Hakkari Kastamonu uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Hakkari'den Kastamonu'ya haftada en az iki gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 18 saat 10 dakikadır.

Kastamonu otelleri, hem de çok ucuz.. Bütçenize uygun tatil fırsatları ile uygun Kastamonu uçak bileti web sitemizde!

Kastamonu Otelleri

Kastamonu'da yapılacak şeyler

Kastamonu, Karadeniz'in giriş kapısı..  Kastamonu gezilecek yerler sizler için bir rehber gibi hazırlandı.

tatil city

Kastamonu ucuz uçak bileti

Hakkari Kastamonu uçak bileti al!

Sizde Hakkari'den Kastamonu'ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Hakkari Kastamonu uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kastamonu'da nerelere gidebiliriz?

Hakkari Kastamonu Uçak Bileti 300x224 Hakkari Kastamonu Uçak Bileti

Hakkari Kastamonu Uçak Bileti

Batı Karadeniz Bölgesinde yer alan Kastamonu doğal güzellikleri, tarihi ve kültürü ile ülkemizin seçkin illerinden biridir. Milli park statüsüne sahip Türkiye'nin en güzel ormanları, el değmemiş bakirlikte olan muhteşem koyları ve burunları ile şehir, yaz ve kış turizmine hitap eden değerli noktalardan biridir.

Önemli bir Anadolu şehri olan Kastamonu, Atatürk devrimleri, cesaret ve korkusuzluk timsali Şerife Bacısı ve Cumhuriyetin döneminin önemli kalıntıları ile oldukça dikkat çekicidir. Ülkemizin damak zevki gelişen şehirlerinden biri olması itibarıyla da gezginlerine keyifli anlar yaşatır.

Kastamonu şehir merkezinde, ilçeleri Taşköprü ve İnebolu'da örneklerine sıklıkla rastlanan Kastamonu konakları, şehrin en görkemli yapılarıdır. Kentin karakteristik görünümünü oluşturan konaklar, taşıdığı tasarım ve teknikler ile ülkemizde ayrı bir öneme sahiptir. Osmanlı'nın 19. yüzyıl sivil mimari özellikleri ile modernize edilen konaklar, yüzyıllar boyunca biriken bir kültürün en güzel yansımalarıdır. Kastamonu konakları günümüzde butik otel, restoran, sanat merkezi gibi farklı amaçlar için kullanılır.

Küre Dağları Milli Parkı ve Ilgaz Dağı Milli Parkı, Türkiye'nin zengin bitki örtüsüne ve görkemli bir görünüme sahip tabiat güzellikleri arasındadır.

Hakkari Kastamonu uçak bileti fiyatları

Kastamonu seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kastamonu seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Hakkari Kastamonu uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Hakkari Havalimanı Ulaşım

Yüksekova'da bulunan Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyubi Havalimanı şehre 80 km mesafededir. Havalimanından şehre ulaşmak için alternatif yollar mevcuttur. Bunlardan birisi taksidir. Konforlu ve rahat bir şekilde şehre gitmek isteyen yolcular  Selahaddin Eyyubi Havalimanı'nda bulunan taksi durağından araca binerek şehir merkezine ulaşabilirler.

Şehre ulaşım için bir diğer seçenek de minibüslerdir. Havalimanından şehre yolcu taşıma amacıyla günde 2 sefer minibüsler kalkmaktadır. Gelen yolcu terminalinin önünden alkan minibüs saatleri uçak saatlerine göre ayarlanmış durumda. Uçaktan indiğiniz anda minibüsleri kullanarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Ancak minibüsler saat 18:00 itibarı ile sona eriyor. Bu sebeple minibüsleri 18:00'dan sonra kullanmak mümkün değil. Minibüsler ile şehre ortalama 80-100 dakika civarında varılıyor.

Bir diğer seçenek ise araç kiralama. Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyubi Havalimanı içerisinde bulunan araç kiralama firmalarından istediğiniz model ve fiyat aralığına göre araç kiralayabilir şehre hızlı ve güvenli bir şekilde varabilirsiniz. Havalimanından şehre özel araçlar ile 70 dakika civarında varmak mümkün.

Eğer bir otelde kalacaksanız bazı otellerin havalimanından transfer araçları olduğunu hatırlatalım. Bunun için rezervasyon yaptırdığınız otelin transfer aracı olup olmadığını öğrenmeli ve varış saatinizi yine otel görevlisine bildirmelisiniz. Eğer otelin transfer hizmeti var ise sizi uçaktan iner inmez alarak şehir merkezindeki otelinize götürmekte.

Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyübi Havalimanı içinden de Hakkari Kastamonu uçak bileti satın alınabiliyor.

Kastamonu otelleri, hem de çok ucuz.. Bütçenize uygun tatil fırsatları ile uygun Kastamonu uçak bileti web sitemizde!

Kastamonu Otelleri

Kastamonu'da yapılacak şeyler

Kastamonu, Karadeniz'in giriş kapısı..  Kastamonu gezilecek yerler sizler için bir rehber gibi hazırlandı.

tatil city

Kastamonu ucuz uçak bileti

Hakkari Kastamonu uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı