Çok ucuz fiyatlarla Hatay Artvin uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Hatay'dan Artvin'e haftada en az beş gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 19 saat 15 dakikadır.

Hatay Artvin uçak bileti al!

Sizde Hatay'dan Artvin'e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Hatay Artvin uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Artvin'de nerelere gidebiliriz?

Hatay Artvin Uçak Bilet 300x186 Hatay Artvin Uçak Bileti

Hatay Artvin Uçak Bileti

Ülkemizin doğal güzelliği ile göz kamaştıran şehri Artvin, sahip olduğu tabiatı ile ziyaretçilerine oldukça keyifli bir seyahat rotası sunar. Krater gölleri, yeşil ormanları, birbirinden güzel yaylaları ile Türkiye'nin cennet köşelerinden biri olan kent, doğal açıdan oldukça zengin bir yelpazeye sahiptir. Dikkat çekici doğasının yanı sıra Artvin, yüzyıllar boyunca yerleşim yeri olarak kullanılması ile zengin bir mimari yapıya ev sahipliği yapar.

Türkiye'nin kuzeydoğunda yer alan Karçal Dağları, peş peşe gelen dağlar zincirinin sıralamasına verilen isimdir. 3429 metre zirveye sahip olan dağ Berta vadisi ve Çoruh vadisinin görkemli duruşu ile muazzam bir görselliğe sahiptir. Zengin bir yaban hayatına ev sahipliği yapan bölge, aynı zamanda ülkemizin bitki çeşitliliği açısından da geniş bir yelpazeye kucak açması ile bilinir. Karçal Dağlarının bir kısmı Gürcistan sınırlarında bulunur. Biyolojik çeşitliliğinin yanı sıra bölge, trekking başta olmak üzere diğer doğa sporları içinde oldukça elverişlidir.

Tekkale Köyü, Barhal Çayı, Borçka Karagöl Artvin'in doyumsuz tabiat güzelliğinin sergilendiği yerlerdir.

Hatay Artvin uçak bileti fiyatları

Artvin seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Artvin seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Hatay Artvin uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Hatay Havalimanı Ulaşım

Hatay'a ulaşım genel olarak minibüs, otobüs ve taksi ile sağlanmaktadır. Kent merkezinde çoğu yer yürüme mesafesinde ve yakındır. Şehir içerisinde arabaların dahi giremeyeceği yerler olduğundan bu tür eski yapı ve yerlere yürüyerek girilebilir. En çok ilgi çeken tarihi yer Harbiye'ye ulaşmak için minibüs ya da otobüsler tercih edilebilir.

Bu ulaşım araçlarının yanında HAVAŞ servisleri de kullanılabilir. Uçak iniş ve kalkışlara göre ayarlanmış olan HAVAŞ servisleri yolcuları şehir merkezine götürmektedir. Hatay Havalimanı içerisinde araç kiralama firmaları da yer almaktadır. Dileyen yolcular bu firmaların kiraladığı araçlardan dilediklerini alıp kullanabilirler.

Hatay Havalimanı içinden de Hatay Artvin uçak bileti satın alınabiliyor.

Rize Artvin Havalimanı Ulaşım

Türkiye'nin deniz doldurularak yapılan ikinci havalimanı olma özelliği taşıyan Rize-Artvin Havalimanı, Artvin'e 120 kilometre mesafede olan, Yeşilköl Pazar mevkinde yer alıyor.

Rize- Artvin Havalimanı'na Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Rize-Artvin Havalimanı'ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi Havaş servisleri bulunuyor. Her saat başı hareket eden bu servisleri kullanarak gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezinden Rize-Artvin Havalimanı güzergahında ilerleyen dolmuş ve minibüs seferleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Rize-Artvin Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı taksi durağından da sizi Artvin şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya götürecek özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Rize-Artvin Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Artvin'e seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Rize-Artvin Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan Rize-Artvin Havalimanı'na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Rize Artvin Havalimanı uçak bileti de web sitemizden satın alınabiliyor.

Hatay Artvin uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı