Çok ucuz fiyatlarla Hatay Denizli uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Hatay'dan Denizli'ye haftada en az beş gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 12 saat 55 dakikadır.

Denizli otelleri de bu sitede çok ucuz. Ayrıca en uygun fiyatlar ile Denizli uçak bileti buluyoruz.

Denizli Otelleri

Denizli'de yapılacak şeyler

Denizli'ye gitmek istiyorsunuz ama şehri tanımıyorsunuz. Denizli gezi rehberi size şehri tanımanız konusunda yardımcı olacaktır.

tatil city

Denizli ucuz uçak bileti

Hatay Denizli uçak bileti al!

Sizde Hatay'dan Denizli'ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Hatay Denizli uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Denizli'de nerelere gidebiliriz?

Hatay Denizli Uçak Bileti 300x225 Hatay Denizli Uçak Bileti

Hatay Denizli Uçak Bileti

Türkiye tanıtımlarına sık sık konu olan Denizli, sahip olduğu doğal güzellikler ile ziyaretçilerine mükemmel bir keyif sunar. Ege Bölgesinde bulunan kent, günümüze kadar pek çok uygarlığın hakimiyeti altına girmesi sonucu gerek şehir merkezinde, gerekse çevresinde oldukça çeşitli antik kentlere ev sahipliği yapar.

Anadolu Selçuklularının şehirdeki ilk yerleşim yeri olan Kaleiçi, yıllardır ayakta duran bir tarihtir. Surlarının bir kısmı günümüze kadar ulaşan bölgenin tüm sokakları eski dokusunu hala muhafaza eder. Bakır ve demir ustalarının el işçiliğini yansıttığı sokakları ile Osmanlı döneminin yöresel hazzına ev sahipliği yapan Kaleiçi, el sanatları merkezi, bakırcılık, demircilik ve yorgancılık gibi amaçlar için tercih edilir.

Kaleiçi'ne oldukça yakın bir bölgede yer alan Atatürk ve Etnografya Müzesi, 1931 yılında şehre ziyarete gelen Mustafa Kemal Atatürk'ün bir gece misafir olduğu evdir. Atatürk'ün yatak ve çalışma odası olarak dizayn edilen ev, paşanın gündelik hayatta kullandığı pek çok eşyaya ev sahipliği yapar. 2 katlı olan yapı ziyaretçilerine haftanın her günü açıktır.

Hatay Denizli uçak bileti fiyatları

Denizli seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Denizli seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Hatay Denizli uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Hatay Havalimanı Ulaşım

Hatay'a ulaşım genel olarak minibüs, otobüs ve taksi ile sağlanmaktadır. Kent merkezinde çoğu yer yürüme mesafesinde ve yakındır. Şehir içerisinde arabaların dahi giremeyeceği yerler olduğundan bu tür eski yapı ve yerlere yürüyerek girilebilir. En çok ilgi çeken tarihi yer Harbiye'ye ulaşmak için minibüs ya da otobüsler tercih edilebilir.

Bu ulaşım araçlarının yanında HAVAŞ servisleri de kullanılabilir. Uçak iniş ve kalkışlara göre ayarlanmış olan HAVAŞ servisleri yolcuları şehir merkezine götürmektedir. Hatay Havalimanı içerisinde araç kiralama firmaları da yer almaktadır. Dileyen yolcular bu firmaların kiraladığı araçlardan dilediklerini alıp kullanabilirler.

Hatay Havalimanı içinden de Hatay Denizli uçak bileti satın alınabiliyor.

Denizli Çardak Havalimanı Ulaşım

Denizli Çardak Havalimanı, Denizli merkeze 63 km uzaklıktadır. Hem sivil hem de askeri kategoridedir. Kendi açık otoparkı bulunduğundan buraya şahsi araçları ile gelecek yolcular araçlarını rahatlıkla bırakabilirler. Havalimanından merkeze ya da merkezden havalimanına gitmek için pek çok altetnatif bulunuyor.

Çardak Havalimanı'ndan şehir merkezine gitmek için taksi, özel araç, servis, araç kiralama ya da otobüs seçeneklerinden yolcular istediklerini rahatlıkla kullanabiliyorlar. Ortalama 45 dakika bir süre zarfında yolcular şehirde olmaktadır.

Hatay Denizli uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı