Çok ucuz fiyatlarla Isparta Giresun uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Isparta'dan Giresun'a haftada en az beş gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 17 saat 30 dakikadır.

En uygun Giresun otelleri web sitemizde. Ucuz tatil paketi düşünenlere Giresun uçak bileti TatilCity.NET'de..

Giresun Otelleri

Giresun'da yapılacak şeyler

Giresun.. Karadeniz'in demokrasi şehri.. “Giresun'da Yapılacak Şeyler” sizler için hazırlandı. Giresun gezi rehberi şehir hakkında bilinmeyenleri anlatıyor..

tatil city

Giresun ucuz uçak bileti

Isparta Giresun uçak bileti al!

Sizde Isparta'dan Giresun'a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Isparta Giresun uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Giresun'da nerelere gidebiliriz?

Isparta Giresun Uçak Bileti

Isparta Giresun Uçak Bileti

Toplamda 15 ilçesi bulunan Giresun Karadeniz Bölgesinin bir ilidir. Karadeniz insanının sıcakkanlı yapısını son derece muhafaza eden kent, turizm açısından gezip görülecek pek çok görselliğe ev sahipliği yapar. Tarihsel yapısının kültürel özellikleri ile birleştiği şehir yaylaları, ormanları, gölleri, sahili ve adası ile büyük beğeni toplar.

Paşakonağı Yaylası, Gölyanı Yaylası ve Kümbet Yaylası yaz ve kış olmak üzere aktif olarak kullanılan bölgelerdir. Doğa sporları ve piknik için elverişli olan yaylalar dört mevsim boyunca da şehrin en güzel halini yansıtır.

Kaleleri ile Giresun'un en eski tarihini gözler önüne seren Giresun, yüzyıllar öncesine dayanan bir geçmişe ev sahipliği yapar. Tirebolu Kalesi de şehrin tarihsel bir yapısıdır. Deniz kenarında sarp kayalıklar üzerine inşa edilen kale, ziyaretçilerine doğal ve tarihsel güzelliğin bütünleştiği bir an yaşatır.

Giresun Müzesi (Gogora) Tunç Çağı, Hitit, Hellenistik, Roma, Bizans ve Osmanlı döneminden eşsiz güzellikleri bünyesinde bulundurur. Müze giysiler, taş kabartmalar, para örnekleri, silahlar ve figürler ile doludur.

Isparta Giresun uçak bileti fiyatları

Giresun seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Giresun seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Isparta Giresun uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı Ulaşım

Akdeniz Bölgesinin kuzeyinde, Göller Yöresinde yer alan Isparta'yı, tüm Türkiye ile Dörtyol, Keçiborlu'da yer alan Süleyman Demirel Havalimanı bağlamaktadır. Haftanın 6 günü İstanbul'a karşılıklı seferler düzenlenen Süleyman Demirel Havalimanı, Isparta şehir merkezine 30 kilometre uzaklıkta yer alır.

Süleyman Demirel Havalimanı Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Havaş ile Ulaşım

Süleyman Demirel Havalimanı'ndan kalkacak veya havalimanına iniş yapan uçakların saatlerine göre belirlenen havayollarına ait Havaş ile gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Otobüs ile Ulaşım

Isparta şehir merkezinden, ilçelerinden veya Burdur'dan Süleyman Demirel Havalimanı'na geliş ve gidişler için havalimanı otobüslerini tercih edebilirsiniz. Isparta şehir merkezinden, havalimanına her gün saat 13.00'de sefer düzenlenmektedir.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz düzeyde araç kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı çıkışında bulunan taksiler ile de gitmek istediğiniz her yere ulaşım sağlayabilirsiniz. Süleyman Demirel Havalimanı'na ait büyük kapasiteli otopark, kişisel aracını kullanmak isteyenler içinde büyük kolaylık sağlıyor.

Süleyman Demirel Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Isparta'ya seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Süleyman Demirel Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan Süleyman Demirel Havalimanı'na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı içinden de Isparta Giresun uçak bileti satın alınabiliyor.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun'a hem de Ordu'ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı'ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Isparta Giresun uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı