Çok ucuz fiyatlarla İzmir Bodrum uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. İzmir'den Bodrum'a haftada en az altı gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 1 saat 10 dakikadır.

Çok ucuz olan Muğla uçak bileti fiyatlarımız hem Dalaman uçak bileti hem de Bodrum uçak bileti için geçerlidir! Çok ucuz fiyatlarla Muğla otelleri de bu sitede.

Muğla Otelleri

Muğla'da yapılacak şeyler

Muğla'ya gitmek istiyorsunuz. Zira, Fethiye, Marmaris, Bodrum gibi dünyaca ünlü yerlerin sınırları içinde olduğu bu şehre gitmeyi herkes ister.  Çok detaylı Muğla gezi rehberi sizler için hazırlandı.

tatil city

Muğla ucuz uçak bileti

İzmir Bodrum uçak bileti al!

Sizde İzmir'den Bodrum'a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde İzmir Bodrum uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Bodrum'da nerelere gidebiliriz?

İzmir Bodrum Uçak Bileti 300x230 İzmir Bodrum Uçak Bileti

İzmir Bodrum Uçak Bileti

Türkiye'nin her hali ile markalaşan ilçesi Bodrum; deniz, kum ve güneş üçlemesinin en güzel yaşandığı merkezlerden biridir. Yaz turizminin göz bebeği olan şehir, bilhassa bahardan yaza geçiş aylarında doluluk oranının en yüksek sayılara ulaştığı bölgedir. Muhteşem güzellikteki koyları, balıkçı kasabaları, doğa ile iç içe olan köyleri, yeşilin her tonuna hakim ormanları, ödüllü plajları ve kendine has dokusunu en güzel şekilde ifade eden evleri ile Bodrum, dört mevsim boyunca da en gözde turizm adreslerinden biridir.

Şehrin merkezinde bulunan ve Bodrum'un simgesi haline gelen Bodrum Kalesi, St. John Şövalyeleri tarafından 1402 yılında inşa edildi. O günden bugüne ulaşana dek efsanesini ve görkemini muhafaza eden kale, muhteşem Ege Denizi manzarasına hakimdir. Ortaçağdan kalan en iyi korunan yapılardan biri olan Bodrum Kalesi, küçük bir yarımada üzerinde bulunur. Muhteşem manzarası ile hayranlık uyandıran yapı Uluburun Batığı ile Serçe Limanı Batığı gibi önemli hazinelerin yer aldığı Bodrum Sualtı Arkeoloji Müzesini de içinde bulundurur.

İzmir Bodrum uçak bileti fiyatları

Bodrum seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Bodrum seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. İzmir Bodrum uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Ulaşım

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Gaziemir ilçesinde yer almakta olup buradan şehir merkezlerine ulaşım için pek çok seçene bulunmaktadır.

Eğer özel aracınız var ise havalimanından Alsancak ve Konak'a yarım saatte varmanız mümkündür. HAVAŞ otobüsleri ise günün erken saatlerinden geç vakitlere kadar hizmet vermektedir. HAVAŞ otobüsleri ile Alsancak, Karşıyaka, Kuşadası ve Aydın gibi merkezi yerlere kolaylıkla geçebilirsiniz.

Terminalin hemen önünde bulunan taksi duraklarından dilenirse taksiye binilebilir. Toplu taşıma tercih edecekler için havalimanından kalkan 200 hatlı otobüse binilerek Mavişehir'e ulaşılabilir. Alsancak'a gidecek yolcular 202 nolu hattı kullanabilirler. Bornova ve çevresine gidilecekse 204 numaralı hattı kullanmak gerekiyor.

Havalimanından merkeze gitmek için kullanılabilecek bir pratik araç da banliyö trenidir. Terminalin hemen dışında yer alan peronlardan trene binilerek merkeze ulaşılabilir. Ancak trene binmeden önce KentKart almayı unutmamalısınız. Araç kiralamak isteyenler için ise araç kiralama firmaları uygun seçeneklerle havalimanından araç kiralama imkanı sunmaktadır.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı içinden de İzmir Bodrum uçak bileti satın alınabiliyor.

Bodrum Havalimanı Ulaşım

Havalimanından Bodrum merkeze ulaşmak için pek çok alternatif bulunuyor. Bunlardan birisi iç hat geliş ve gidiş terminalinin çıkışında bulunan otobüs duraklarından kolaylıkla binilecek otobüslerdir. Otobüs ile Muğla il merkezinde bulunan Menteşe ilçesi ile Yatağan ve Milas ilçelerine gitmek isteyen yolcular tercih edebilirler. Milas Bodrum Havalimanı'na uçuş gerçekleştiren bazı havayolu firmalarının ise ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Atlas Global, Pegasus ve Onur Air servis hizmetini sağlamaktadır.

Bir başa ulaşım aracı olan HAVAŞ yolculu saatlerine göre ayarlanmış otobüslerdir ve inişlerde yolcuların hizmetinde bulunmaktadır. Taksi ile ulaşım sağlamak isteyenler için taksi hizmeti de terminalin hemen dışarısından temin edilebilmektedir. Havalimanı iç ve dış hatlar terminallerinde araç kiralama firmaları bulunmaktadır. Buralardan kiralanan araçlar ile merkez noktalara rahatlıkla gidilebilir. Özel aracı ile gitmek isteyenler ise Muğla – Bodrum Yolu'nu (D330) kullanarak merkez bölgelere gidebilirler.

İzmir Bodrum uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.