Çok ucuz fiyatlarla Kahramanmaraş Balıkesir uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kahramanmaraş'tan Balıkesir'e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 50 dakikadır.

Kahramanmaraş Balıkesir uçak bileti al!

Sizde Kahramanmaraş'tan Balıkesir'e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kahramanmaraş Balıkesir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Balıkesir'de nerelere gidebiliriz?

Kahramanmaraş Balıkesir Uçak Bileti 1 300x169 Kahramanmaraş Balıkesir Uçak Bileti

Kahramanmaraş Balıkesir Uçak Bileti

Türkiye'nin Kuzeybatısında bulunan Balıkesir, turizme açık şehirler ile komşudur. Gerek doğası,  gerekse sahil şeridi ile görenleri kendine hayran bırakan şehir aynı zamanda kültürel ve tarihi özellikleri ile oldukça eğlencelidir.  Şehir bilhassa sahip olduğu adalar ve adacıklar ile bahar ve yaz aylarında yoğun bir turizm kapasitesine ev sahipliği yapar.

Balıkesir ve Çanakkale illerinin sınırlarını oluşturan Kaz Dağları, geçmişten beri ülkemizin en heybetli dağları arasında yerini alır. 1774 metre yüksekliğe sahip Karateş Tepesi ile zirvesini oluşturan dağların mitolojideki adı ise ”İda Dağlarıdır.” Afrodit'in ”GüzellikKraliçesi” seçilmesi ile ayrı bir öneme sahip olan bölge, aynı zamanda pek çok Yunan efsanesine konu olması ile de tanınır. Milli Park statüsüne sahip olan Kaz Dağları, şehirde görülmesi gereken başlıca doğal ve kültürel güzellikler arasındadır.

Eski dönemlerde bir köprü ile ana karaya bağlı olan Kyzikos Antik Kentinin tarihi milattan önce 5. yüzyıla dayanır. Erdek ilçesi sınırlarında olan bölge, yüzyıllar boyunca farklı uygarlıkların egemenliği altında kalması ile tanınır.

Kahramanmaraş Balıkesir uçak bileti fiyatları

Balıkesir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Balıkesir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kahramanmaraş Balıkesir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kahramanmaraş Havalimanı Ulaşım

Kahramanmaraş Havalimanı 1996 yılında hizmete girmekle beraber yılda ortalama 250 bin yolcunun geçiş noktası olmaktadır. Kahramanmaraş Havalimanı şehir merkezine 5 km mesafede bulunmaktadır. Şehir merkezine ulaşım için ise çeşitli alternatifler kullanabilirsiniz.

Eğer Kahramanmaraş merkeze toplu taşıma araçları ile gitmek isterseniz Kahramanmaraş Belediyesi tarafından tahsis edilen belediye otobüslerini kullanabilirsiniz. Terminal dışında yer alan duraklardan otobüslere binebilirsiniz. Şehir merkezine gitmek için bir diğer yol ise HAVAŞ servisleridir. HAVAŞ, belirli saat aralıkları ile seferler düzenlemekte. Bu saatleri göz önüne alarak şehir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Bir diğer toplu taşıma aracı olarak minibüsleri de tercih edebilirsiniz. Minibüs duraklarından sürekli olarak şehir merkezine minibüsler kalkmakta ve buradan kolaylıkla şehre geçiş yapabilirsiniz. Eğer arzu ederseniz taksi ile de şehir merkezine ulaşmanız mümkün. Terminalde yer alan taksi durağından bir taksiye binerek şehre hızlı bir şekilde varabilrisiniz. Eğer araç kiralamak isterseniz terminalde araç kiralama firmalarından bütçenize uygun dilediğiniz modelde bir araç kiralayabilirsiniz.

Kahramanmaraş Havalimanı içinden de Kahramanmaraş Balıkesir uçak bileti satın alınabiliyor.

Balıkesir Havalimanı Ulaşım

Balıkesir Havalimanı transfer bilgileri. Şehir merkezine ulaşım ile ilgili detaylar, alternatif güzergahlar..

Türkiye'nin en çok turist çeken turistik beldelerine sahip olan Balıkesir'de bulunan Koca Seyit Havalimanı‘ndan merkeze ulaşmak için pek çok alternatif mevcuttur. Bunlardan birisi araç kiralamadır. Havalimanında bulunan Edo Rent A Car'dan dilediğiniz marka ya da fiyat aralığına göre araç kiralayabilir şehir merkezine varabilirsiniz. Araç kiralayarak ortalama 1,5 saatte Balıkesir'e varmak mümkündür.

Özel Servisler

Bir diğer alternatif ise özel servislerdir. Havalimanı terminal çıkışında yolcuları alan servisler ile merkeze 1 saatte varmanız mümkündür. Ancak özel servislerden faydalanmak için uçağa binmeden önce rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Transfer araçları ise bir başka seçenektir. Çok sayıda farklı şirket tarafından sağlanan transfer araçları ücret olarak biraz daha pahalı olsa da sizi oteliniz ya da evinizin kapısına kadar götürmektedir. Ancak transfer araçlarında da önceden rezervasyon yaptırmak gerekiyor.

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı'nda günün 24 saati bekleyen taksileri de kullanabilirsiniz. Şehir merkezine 80 km bir mesafe olduğun dan biraz pahalı bir seçenek gibi görünse de eşyalarınızı rahatça götürebileceğiniz bir seçenek. Şayet özel aracınız varsa havalimanında bulunan park yerine bırakmanız mümkündür. Özel aracınız ile yola çıkarak Balıkesir yön levhalarını takip ederek şehre ulaşabilirsiniz. Özel aracınız ile 1 ila 1,5 saat arasında yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz. Arzu eden müşterilere limuzin kiralama imkanı da sunulmuştur. Mesafenin uzun olması nedeniyle biraz pahalı gibi görünse de sezon dışı dönemlerde uygun fiyattan yararlanmanız mümkündür.

Kahramanmaraş Balıkesir uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.