Çok ucuz fiyatlarla Kahramanmaraş Hatay uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kahramanmaraş'tan Hatay'a her gün en az üç uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 6 saat 30 dakikadır.

Kahramanmaraş Hatay uçak bileti al!

Sizde Kahramanmaraş'tan Hatay'a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kahramanmaraş Hatay uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Hatay'da nerelere gidebiliriz?

Kahramanmaraş Hatay Uçak Bileti 1 300x200 Kahramanmaraş Hatay Uçak Bileti

Kahramanmaraş Hatay Uçak Bileti

Üç büyük dinin bir arada yaşadığı Hatay, ülkemizin turizme en yatkın şehirlerinden biridir. Çeşitli kültürler tarafından “hoşgörü ve medeniyetler şehri” olarak tanımlanan il; gezginlerine tarih, kültür, eğlence dolu bir seyahat vadeder. İslam alemi ve Hristiyan dünyasının ilk ayaklarını oluşturan yapılara ev sahipliği yapan kent, bu özelliği ile yıl içinde yüksek oranda bir turizm kapasitesine sahiptir. Birbirinden güzel görüntüleri doğrultusunda huzurun adresi olan yaylaları ile ülkemizin yayla turizmi merkezlerinden biri olan Hatay, aynı zamanda nefis lezzetleri ile Türkiye'nin gurme şehirlerinden biridir.

Günümüze kadar tüm ihtişamını koruyarak ulaşan Habib-i Neccar Cami, Anadolu'da kurulan ilk camidir. Çeşitli kültürler ve dinler tarafından farklı rivayetlere konu olan yapı; gerek Müslümanlar, gerekse Hristiyanlar için günümüzde oldukça derin bir anlama sahip. Hz. Ömer hilafetinde inşa edildiği bilinen cami, Bizans'ın eline geçtiğinde kiliseye dönüştürüldüğü bilinir. 13. yüzyılda Baybars'ın bölgede hakimiyet kurması ile beraber tekrar camiye çevrilen yapının içinde Hz. İsa tarafından gönderilen resuller bugün hala tüm yalınlığı ile özgünlüğünü korur.

Kahramanmaraş Hatay  uçak bileti fiyatları

Hatay seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Hatay seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kahramanmaraş Hatay uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kahramanmaraş Havalimanı Ulaşım

Kahramanmaraş Havalimanı 1996 yılında hizmete girmekle beraber yılda ortalama 250 bin yolcunun geçiş noktası olmaktadır. Kahramanmaraş Havalimanı şehir merkezine 5 km mesafede bulunmaktadır. Şehir merkezine ulaşım için ise çeşitli alternatifler kullanabilirsiniz.

Eğer Kahramanmaraş merkeze toplu taşıma araçları ile gitmek isterseniz Kahramanmaraş Belediyesi tarafından tahsis edilen belediye otobüslerini kullanabilirsiniz. Terminal dışında yer alan duraklardan otobüslere binebilirsiniz. Şehir merkezine gitmek için bir diğer yol ise HAVAŞ servisleridir. HAVAŞ, belirli saat aralıkları ile seferler düzenlemekte. Bu saatleri göz önüne alarak şehir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Bir diğer toplu taşıma aracı olarak minibüsleri de tercih edebilirsiniz. Minibüs duraklarından sürekli olarak şehir merkezine minibüsler kalkmakta ve buradan kolaylıkla şehre geçiş yapabilirsiniz. Eğer arzu ederseniz taksi ile de şehir merkezine ulaşmanız mümkün. Terminalde yer alan taksi durağından bir taksiye binerek şehre hızlı bir şekilde varabilrisiniz. Eğer araç kiralamak isterseniz terminalde araç kiralama firmalarından bütçenize uygun dilediğiniz modelde bir araç kiralayabilirsiniz.

Kahramanmaraş Havalimanı içinden de Kahramanmaraş Hatay uçak bileti satın alınabiliyor.

Hatay Havalimanı Ulaşım

Hatay'a ulaşım genel olarak minibüs, otobüs ve taksi ile sağlanmaktadır. Kent merkezinde çoğu yer yürüme mesafesinde ve yakındır. Şehir içerisinde arabaların dahi giremeyeceği yerler olduğundan bu tür eski yapı ve yerlere yürüyerek girilebilir. En çok ilgi çeken tarihi yer Harbiye'ye ulaşmak için minibüs ya da otobüsler tercih edilebilir.

Bu ulaşım araçlarının yanında HAVAŞ servisleri de kullanılabilir. Uçak iniş ve kalkışlara göre ayarlanmış olan HAVAŞ servisleri yolcuları şehir merkezine götürmektedir. Hatay Havalimanı içerisinde araç kiralama firmaları da yer almaktadır. Dileyen yolcular bu firmaların kiraladığı araçlardan dilediklerini alıp kullanabilirler.

Kahramanmaraş Hatay uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.