Çok ucuz fiyatlarla Kars Çanakkale uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kars'tan Çanakkale'ye haftada en az dört gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8 saat 30 dakikadır.

En ucuz fiyatlar, ekonomik fırsatlar ile Çanakkale otelleri web sitemizde.  Ayrıca Çanakkale uçak bileti fiyatları web sitemizde çok ucuz!

Çanakkale Otelleri

Çanakkale'de yapılacak şeyler

Çanakkale'ye gitmek, Kurtuluş Savaşının yapıldığı toprakları görmek istiyorsanız “Çanakkale'de Yapılacak Şeyler” size şehirde yapılacaklar konusunda fikir verecektir.  Bu amaçla Çanakkale gezilecek yerler rehberi hazırladık.

tatil city

Çanakkale ucuz uçak bileti

Kars Çanakkale uçak bileti al!

Sizde Kars‘tan Çanakkale'ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kars Çanakkale uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Çanakkale'de nerelere gidebiliriz?

Kars Çanakkale Uçak Bileti 300x200 Kars Çanakkale Uçak Bileti

Kars Çanakkale Uçak Bileti

Dört bir yanı doğal güzellikler ile çevrili olan Çanakkale, Türkiye'nin en şirin kentleri arasında kendini gösterir. Mitolojide sıklıkla adı geçen kent, günümüze kadar farklı rivayetlere konu olması ile ünlüdür. Tarihi milattan önceki dönemlere kadar giden şehir, doğal ve tarihi güzelliğin harmanlandığı güzide bölgelerden biridir. Masmavi denizi, kendine özgün balıkçı kasabaları ve yemyeşil ormanları ile bol oksijenli bir coğrafyada yer alan Çanakkale, aynı zamanda kültürel özellikleri ile de ön plana çıkar.

Dünya çapında ün salan nadide merkezlerden biri olan Troya Antik Kenti, Kaz Dağının eteklerine kurulan bir yerleşim merkezidir. İlyada Destanında bahsedilen Truva Savaşının gerçekleştiği yer olarak bilinen bölge, Tevfikiye Köyü sınırları içindedir. Eski dönemlerinde deniz kıyısında bulunan antik kent, Karamenderes Nehrinin taşıdığı alüvyonlar neticesinde deniz kıyısından bir hayli uzaklaştı. 3000 yıllık bir tarihin izlerine tanık olan Troya Antik Kenti, 9 katmandan meydana gelir. 5 Haziran 1988 tarihinden beri UNESCO Dünya Mirasları Listesinde yer alan bölge, dört mevsim boyunca da şehrin ilgi odağıdır.

Kars Çanakkale uçak bileti fiyatları

Çanakkale seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Çanakkale seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kars Çanakkale uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kars Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezine sadece 7 km mesafede olan Kars Havalimanı'ndan merkeze gitmek oldukça zahmetsizdir. Servis, taksi, belediye otobüsü gibi seçenekler sunulmaktadır. Ayrıca Sarıkamış Kış Spor Merkezi'ndeki bir takım oteller de havaalanından servis hizmeti sağlamaktadır.

Uçakların kalkış inişine göre ayarlanmış servisler mevcuttur. Bu servisler Kars'ta Faikbey Caddesi'ne kadar gitmekte ve Vergül Turizm Acentesi önünde yolcularını indirmektedir. Kars Havalimanı'ndan şehir merkezine toplu taşıma aracı ile gitmek isteyen yolcular için uçak saatine göre ayarlanmış olan otobüs geçmektedir. Havalimanından kalkan otobüsler merkezde bulunan Aslan Heykellerinin önüne gelmekte ve yolcularını bırakmaktadır.

Kars Harakani Havalimanı içinden de Kars Çanakkale uçak bileti satın alınabiliyor.

Çanakkale Havalimanı Ulaşım

Çanakale Havalimanı'ndan şehir merkezlere giden otobüsler bulunmaktadır. Üstelik bu otobüsler uçuş saatlerine göre düzenlendiğinden şehir merkezine gitmek oldukça kolaydır. Bunun yanında taksi ile de hızlı bir şekilde şehre varabilirsiniz. Havalimanında araç kiralama firması da bulunmaktadır. Dileyenler istedikleri bir aracı kiralayarak Çanakkale merkeze ulaşabilirler.

Kars Çanakkale uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.