Çok ucuz fiyatlarla Kars Denizli uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kars’tan Denizli’ye haftada en az altı gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 50 dakikadır.

Kars Denizli uçak bileti al!

Sizde Kars‘tan Denizli’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kars Denizli uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Denizli’de nerelere gidebiliriz?

Kars Denizli Uçak Bileti

Kars Denizli Uçak Bileti

Topraklarının bir kısmı Ege Bölgesinde, diğeri ise Akdeniz Bölgesinde yer alan Denizli, coğrafi konumu itibarıyla oldukça ilgi çekici görsellere sahiptir. Türkiye’nin yurt dışı tanıtımlarında sıklıkla adı geçen kent, bölgede yer alan termal su kaynaklarının gün yüzüne çıkması ve kalsiyum karbonat çökeltisi oluşması sonucu meydana gelen arazi yapısı ile dört mevsim boyunca da yerli ve yabancı çok sayıda turist kapasitesine sahiptir.

Toplamda iki ana kısımdan oluşan Pamukkale Travertenleri, Denizli şehir merkezine 20 kilometre uzaklıkta bulunur. Görenleri kendine hayran bırakan bu doğal oluşum, mükemmel bir seyir zevki sunar. Travertenlerin arka kısmında gerçekleşen yamaç paraşütü ile Ege’nin ve Pamukkale Travertenlerinin enfes manzarasına karşı eğlenceli bir aktivite de bulunabilirsiniz. UNESCO Dünya Mirası Listesinde yer alan bölge, gezginlerine unutulmaz bir seyahat keyfi yaşatır.

Hierapolis antik kentinde meydana gelen bir deprem sonucunda şehirdeki sütun ve surların bir çukura düşmesi ile oluşan Kleopatra Antik Havuz, yaz ve kış makul bir su sıcaklığına sahiptir. İçinde yüzme imkanı da bulunan bölge tarihi ve doğal güzelliklerin harmanlandığı bir merkezdir.

Kars Denizli uçak bileti fiyatları

Denizli seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Denizli seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kars Denizli uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kars Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezine sadece 7 km mesafede olan Kars Havalimanı’ndan merkeze gitmek oldukça zahmetsizdir. Servis, taksi, belediye otobüsü gibi seçenekler sunulmaktadır. Ayrıca Sarıkamış Kış Spor Merkezi’ndeki bir takım oteller de havaalanından servis hizmeti sağlamaktadır.

Uçakların kalkış inişine göre ayarlanmış servisler mevcuttur. Bu servisler Kars’ta Faikbey Caddesi’ne kadar gitmekte ve Vergül Turizm Acentesi önünde yolcularını indirmektedir. Kars Havalimanı’ndan şehir merkezine toplu taşıma aracı ile gitmek isteyen yolcular için uçak saatine göre ayarlanmış olan otobüs geçmektedir. Havalimanından kalkan otobüsler merkezde bulunan Aslan Heykellerinin önüne gelmekte ve yolcularını bırakmaktadır.

Kars Harakani Havalimanı içinden de Kars Denizli uçak bileti satın alınabiliyor.

Denizli Çardak Havalimanı Ulaşım

Denizli Çardak Havalimanı, Denizli merkeze 63 km uzaklıktadır. Hem sivil hem de askeri kategoridedir. Kendi açık otoparkı bulunduğundan buraya şahsi araçları ile gelecek yolcular araçlarını rahatlıkla bırakabilirler. Havalimanından merkeze ya da merkezden havalimanına gitmek için pek çok altetnatif bulunuyor.

Çardak Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için taksi, özel araç, servis, araç kiralama ya da otobüs seçeneklerinden yolcular istediklerini rahatlıkla kullanabiliyorlar. Ortalama 45 dakika bir süre zarfında yolcular şehirde olmaktadır.

Kars Denizli uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.