Çok ucuz fiyatlarla Kars Şırnak uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kars’tan Şırnak’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 20 saat 55 dakikadır.

Kars Şırnak uçak bileti al!

Sizde Kars‘tan Şırnak’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kars Şırnak uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Şırnak’ta nerelere gidebiliriz?

Kars-Şırnak-Uçak-Bileti-300x200 Kars Şırnak Uçak Bileti

Kars Şırnak Uçak Bileti

Cudi Antik Dağı ve Mağarasının eteklerine karşı kurulu olan Şırnak; Irak, Suriye ve Türkiye arasında kalması itibarıyla yıllar boyunca yoğun bir kültür akışının olduğu merkezdir. Günümüzde çeşitli dinlerin ve kültürlerin bir arada yaşadığı Şırnak, geçmişten beri özellikle konumu neticesinde doğu sınırının önemli illerinden biri olarak görüldü. 1990 yılında çevre illerden birkaç yerleşim yerini bünyesine ekleyerek il olma özelliğine kavuşan Şırnak, Hz. Nuh Peygamberin türbesine sahip olmakla ülkemizin önemli inanç turizmi noktalarından biridir. Dicle bölümünde bulunan kent aynı zamanda kültürel ve doğal güzellikleri ile görülmeye değerdir.

Cizre ilçesi turizm açısından yoğunluğun olduğu önemli bir şehirdir. M. Ö. 4000 yılından kalma olan Finik Ören Yeri ve Kalesi, şehrin eski çağlarına dayalı ipuçları ile çevrilidir. Yılın pek çok bölümü turizme elverişli olan bölgede birçok tarihsel detay gizlidir. Gutilere ve Asurlara ait kabartmalar, heykeller, kadın ve erkek figürlerinin bulunduğu bölgenin en dikkat çekici bölümleri ise asırlar önce kayadan oyulan evler, birbirine geçişli gizli su merdivenleri, su sarnıçları ve kadın resimleridir.

Kars Şırnak uçak bileti fiyatları

Şırnak seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Şırnak seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kars Şırnak uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kars Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezine sadece 7 km mesafede olan Kars Havalimanı’ndan merkeze gitmek oldukça zahmetsizdir. Servis, taksi, belediye otobüsü gibi seçenekler sunulmaktadır. Ayrıca Sarıkamış Kış Spor Merkezi’ndeki bir takım oteller de havaalanından servis hizmeti sağlamaktadır.

Uçakların kalkış inişine göre ayarlanmış servisler mevcuttur. Bu servisler Kars’ta Faikbey Caddesi’ne kadar gitmekte ve Vergül Turizm Acentesi önünde yolcularını indirmektedir. Kars Havalimanı’ndan şehir merkezine toplu taşıma aracı ile gitmek isteyen yolcular için uçak saatine göre ayarlanmış olan otobüs geçmektedir. Havalimanından kalkan otobüsler merkezde bulunan Aslan Heykellerinin önüne gelmekte ve yolcularını bırakmaktadır.

Kars Harakani Havalimanı içinden de Kars Şırnak uçak bileti satın alınabiliyor.

Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı Ulaşım

Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı, Cizre İdil karayolu üzerinde bulunmakta olup merkeze 9 km mesafededir. İç hat seferleri aktif olarak devam eden havalimanına ulaşma ya da havalimanından merkeze geçmenin pek çok alternatif yolu bulunuyor. Havalimanında ayrıca otopark hizmeti verilmekte olup şayet özel aracınız varsa park etme imkanına da sahipsiniz.

Şehir merkezine ulaşmak isteyen yolcular taksi ya da toplu taşıma araçlarından faydalanabilmekte.

Taksi

Şehir merkezine gitmek için en hızlı yol taksi olacaktır. Şırnak trafik itibarı ile yoğunluğu gayet az olan bir il. Bu sebeple şehir merkezine herhangi bir trafik sorunu yaşamadan kolaylıkla varabilirsiniz.

Otobüs

Eğer toplu taşıma kullanmak isterseniz terminal binasının hemen yakınında otobüs duraklarını görebilirsiniz. Buradan günün hemen hemen her saatinde şehir merkezine giden otobüs bulmanız mümkün. Taksiye göre daha hesaplı olan otobüsler ile Şırnak merkeze kolaylıkla gidebilirsiniz.

Kars Şırnak uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.