Çok ucuz fiyatlarla Kastamonu Denizli uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kastamonu’dan Denizli’ye her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 19 saat 15 dakikadır.

Kastamonu Denizli uçak bileti al!

Sizde Kastamonu’dan Denizli’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kastamonu Denizli uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Denizli’de nerelere gidebiliriz?

Kastamonu Denizli Uçak Bileti

Kastamonu Denizli Uçak Bileti

Efsaneleri ile adını duyuran Denizli, yer altından çıkan termal sularının farklı şekillere bürünmesi ile dünya genelinde dikkat çeken bir bölgedir. Tarihi yüzyıllar öncesine dayanan şehrin pek çok yeri antik çağlara ait yapılar ile çevrilidir. Mitolojide sıklıkla adı geçen Denizli, aynı zamanda doğal güzellikleri ile de ön plana çıkar.

Türkiye’nin yurt dışı tanıtımlarındaki gözde merkezlerinden biri olan Pamukkale Travertenleri, şehrin en belirgin sembolüdür. Hierapolis Antik Kentine yıllar boyunca ev sahipliği yapan bölge, tarihi ve doğal güzelliğin harmanlandığı yerdir. 1988 yılında UNESCO Dünya Mirasları Listesine adını yazdıran Pamukkale Travertenleri, mineralli suyu neticesinde büyük bir üne sahiptir. 17 adet su kaynağı çıkışına sahip olan bölgedeki termal suyun pek çok hastalığa şifa olduğu bilinir. Muazzam bir güzellikte olan Travertenler, bahar ve yaz aylarında dünyanın dört bir yanından yoğun bir turist trafiğine kapılarını açar.

129 hektarlık alana sahip olan Bağbaşı Kent Ormanı, 1984 yılında kuruldu. 2 ayrı yürüyüş parkuru bulunan orman flora açısından zengin topraklarda yer almasının yanı sıra; tilki, tavşan, keklik gibi yabani hayatında da aktif olduğu bir bölgedir. Kara yolu dışında ulaşım için teleferik imkanının da bulunduğu kent ormanı, özellikle şehrin hafta sonu kaçamaklarının adresidir.

Kastamonu Denizli uçak bileti fiyatları

Denizli seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Denizli seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kastamonu Denizli uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kastamonu Havalimanı Ulaşım

Kastamonu Havalimanı, şehir merkezine 13 km mesafede bulunan ve sadece iç hat seferleri ile hizmet veren bir havalimanıdır. Sivil kategoride olan bu havalimanından merkeze gitmek için pek çok alternatif bulunuyor. Aynı şekilde bu farklı alternatiflerle şehir merkezinden havalimanına ulaşabilirsiniz. Eğer kendinize ait bir aracınız varsa havalimanı içerisinde otoparkın bulunduğunu ve aracınızı bu güvenli alanda bırakabileceğinizi hatırlatalım.

Otobüs

Eğer havalimanından şehir merkezine gitmek için toplu taşıma tercih etmek isterseniz belediyenin havalimanı otobüsleri ile merkeze gidebilirsiniz. Otobüsler uçakların iniş saatlerine göre hareket ettiğinden iner inmez bir otobüse binerek 20 dakikalık bir yolculuk ile merkeze ulaşabilirsiniz.

Yolcu Servisi

Şehir merkezine ulaşmak için bir diğer seçenek de yolcu servisleridir. Türk Hava Yolları ve Pegasus firmaları yolcuları için servis hizmeti sunmakta. Bu servisleri hem havalimanından şehre gitmek için hem de şehirden havalimanına ulaşmak için kullanmak mümkün. Türk Hava Yolları servisleri her gün sabah hareket etmekle beraber Pegasus firmasının servisleri Perşembe ve hafta sonu olmak üzere iki ayrı çizelgede hareket ediyor. Havalimanı sitesinden servis saat ve güzergahlarını detayları ile görebilirsiniz.

Taksi

Kastamonu Havalimanı’ndan şehre ulaşmak için taksi tercih etmek isterseniz terminal önünde bulunan taksi durağından bir taksiye binerek hızlı ve konforlu şekilde şehre ulaşabilirsiniz. Trafik durumuna göre zamandan tasarruf edebileceğiniz taksiler günün 24 saati hizmet vermekte.

Araç Kiralama

Kastamonu Havalimanı içerisinde araç kiralama ofisler bulunuyor. Dilerseniz bu araç kiralama firmaları arasından bütçeniz doğrultusunda arzu ettiğiniz bir aracı kiralayarak şehre kolaylıkla varabilirsiniz. Avis’in de firmalar içerisinde bulunduğu firmalar terminal binasında hizmet veriyor.

Kastamonu Havalimanı içinden de Kastamonu Denizli uçak bileti satın alınabiliyor.

Denizli Çardak Havalimanı Ulaşım

Denizli Çardak Havalimanı, Denizli merkeze 63 km uzaklıktadır. Hem sivil hem de askeri kategoridedir. Kendi açık otoparkı bulunduğundan buraya şahsi araçları ile gelecek yolcular araçlarını rahatlıkla bırakabilirler. Havalimanından merkeze ya da merkezden havalimanına gitmek için pek çok altetnatif bulunuyor.

Çardak Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için taksi, özel araç, servis, araç kiralama ya da otobüs seçeneklerinden yolcular istediklerini rahatlıkla kullanabiliyorlar. Ortalama 45 dakika bir süre zarfında yolcular şehirde olmaktadır.

Kastamonu Denizli uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.