Çok ucuz fiyatlarla Kayseri İzmir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kayseri’den İzmir’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 1 saat 50 dakikadır.

İzmir otelleri içinden uygun fiyatlı olanları sizler için seçtik. TatilCity.NET’de fiyatları görmeden otel rezervasyonunuzu yapmayın. Ayrıca İzmir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz.

İzmir Otelleri

İzmir’de yapılacak şeyler

İzmir’e gidecekler için öneriler ile beraber yapılacak şeyler. Daha fazlasını isteyenler için de İzmir Gezi Rehberi hazırladık. Ayrıca İzmir uçak bileti fiyatları web sitemizde çok ucuz!

tatil city

Kayseri İzmir uçak bileti al!

Sizde Kayseri’den İzmir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kayseri İzmir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, İzmir’de nerelere gidebiliriz?

İstanbul İzmir Uçak Bileti

İstanbul İzmir Uçak Bileti

Kendine hayran bırakan bir atmosfere kapılarını açan İzmir ”Ege’nin İncisidir.” Birbirinden güzel koyları, sahilleri ve plajları ile yaz turizminin başkentlerinden biri olan kent, muhteşem doğası ile de gezginler üzerinde merak uyandırır. Tabiat güzelliğinin yanı sıra tarihi değeri ile de hoş bir profil çizen şehir, yüzyıllar boyunca birbirinden farklı uygarlıklara ev sahipliği yaptı.

Cumhuriyet Meydanından başlayıp İzmir Limanına kadar giden İzmir Kordon Boyu, şehrin en hareketli ve eğlence dolu noktasıdır. Oldukça ünlü bir gölge olan Kordon Boyu, İzmir Körfezine karşı yemyeşil bir alandır. Dört mevsim boyunca da şehrin ruhunu en güzel şekilde simgeleyen bölge İzmir halkının ve şehre gelen gezginlerin gün içinde ilk durağıdır.

Özellikle 1900’lü yıllarda Musevilerin yoğun olarak yaşadığı Karataş’ta yer alan Tarihi Asansör, şehrin en eski ve ünlü yapılarından biridir. İki sokak arasındaki 58 metrelik kot farkını ortadan kaldırmak için inşa edilen asansör, yıllar boyunca oldukça önemli bir değer kazandı. İş insanı Nesim Levi tarafından yapılan asansör. hoş bir İzmir manzarasına sahiptir.

Kayseri İzmir uçak bileti fiyatları

İzmir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin İzmir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kayseri İzmir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kayseri Erkilet Havalimanı içinden de Kayseri İzmir uçak bileti satın alınabiliyor.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Ulaşım

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Gaziemir ilçesinde yer almakta olup buradan şehir merkezlerine ulaşım için pek çok seçene bulunmaktadır.

Eğer özel aracınız var ise havalimanından Alsancak ve Konak’a yarım saatte varmanız mümkündür. HAVAŞ otobüsleri ise günün erken saatlerinden geç vakitlere kadar hizmet vermektedir. HAVAŞ otobüsleri ile Alsancak, Karşıyaka, Kuşadası ve Aydın gibi merkezi yerlere kolaylıkla geçebilirsiniz.

Terminalin hemen önünde bulunan taksi duraklarından dilenirse taksiye binilebilir. Toplu taşıma tercih edecekler için havalimanından kalkan 200 hatlı otobüse binilerek Mavişehir’e ulaşılabilir. Alsancak’a gidecek yolcular 202 nolu hattı kullanabilirler. Bornova ve çevresine gidilecekse 204 numaralı hattı kullanmak gerekiyor.

Havalimanından merkeze gitmek için kullanılabilecek bir pratik araç da banliyö trenidir. Terminalin hemen dışında yer alan peronlardan trene binilerek merkeze ulaşılabilir. Ancak trene binmeden önce KentKart almayı unutmamalısınız. Araç kiralamak isteyenler için ise araç kiralama firmaları uygun seçeneklerle havalimanından araç kiralama imkanı sunmaktadır.

Kayseri İzmir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.