Çok ucuz fiyatlarla Kayseri Kocaeli uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kayseri’den Kocaeli’ne her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 12 saat 15 dakikadır.

Ucuz fiyatlar ile Kocaeli otelleri de Tatil City’de. Kocaeli otelleri arasından en uygun, en ucuz fiyatlı olan otelleri hem de kaliteden ödün vermeden seçtik. Ucuz tatil fırsatları web sitemizde!

Kocaeli Otelleri

Kocaeli’de yapılacak şeyler

Kocaeli’ye gitmek isteyenler için çeşitli bilgiler… “Kocaeli’de Yapılacak Şeyler” bu şehir hakkında turistik bir el kitabı gibi hazırlandı. “Bu yazılanlar bana yetmez” diyenler için de çok daha fazla detay içeren Kocaeli Gezi Rehberi hazırladık.

tatil city

Kayseri Kocaeli uçak bileti al!

Sizde Kayseri’den Kocaeli’ne gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kayseri Kocaeli uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kocaeli’de nerelere gidebiliriz?

Kayseri Kocaeli Uçak Bileti

Kayseri Kocaeli Uçak Bileti

Marmara Bölgesinde yer alan Kocaeli, Türkiye’nin en gelişmiş kentlerinden biridir. Nüfus kalabalığı oldukça yoğun olan bir bölgede yer almasına rağmen doğal güzelliği ile öne çıkan kent, ormanları ve yaylaları ile gezginlerine keyifli bir seyahat yaşatır. Türkiye’nin yayla turizmi bölgelerinden biri olan Kocaeli, aynı zamanda ender güzellikteki koyları ve plajları ile ilgi çekicidir. Ülkemizin en eski yerleşim yerlerinden biri olan şehir, aynı zamanda Osmanlı dönemine ait mimarileri ile adından söz ettirir.

26 sene boyunca yaz aylarını geçiren Osman Hamdi Beyin av köşkü olan ev, günümüzde Osman Hamdi Bey Müzesi olarak ziyaretçilerine açıktır. Göz alıcı yapı Osmanlı döneminde yapılan ve Fransız mimarisi özelliklerini taşıyan en güzel temsillerden biridir. Müzede ressamın en önemli tabloları meraklıları ile buluştuğu gibi Osman Hamdi Bey’in balmumundan yapılan heykeli de yer alır. Denize karşı manzaralı bir noktada bulunan bina, iki kattan meydana oluşur. Yerli ve yabancı gezginlerin ilgi odağı haline gelen müze, Kocaeli’nin en belirgin tarihi ve kültürel yapıları arasında varlığını gösterir.

Kayseri Kocaeli uçak bileti fiyatları

Kocaeli seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kocaeli seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kayseri Kocaeli uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kayseri Erkilet Havalimanı içinden de Kayseri Kocaeli uçak bileti satın alınabiliyor.

Kayseri Kocaeli uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.