Çok ucuz fiyatlarla Kayseri Nevşehir uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kayseri'den Nevşehir'e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 15 saat 20 dakikadır.

Bütçenize uygun fiyat seçenekleriyle Nevşehir otelleri, Tatil City'de. Ucuz tatil paketleri ile Nevşehir uçak bileti web sitemizde!

Nevşehir Otelleri

Nevşehir'de yapılacak şeyler

Kapadokya desek Nevşehir hakkında kafanızda bir şeyler canlanır. Nevşehir gezilecek yerler almanağı sizler için hazırlandı.

tatil city

Nevşehir ucuz uçak bileti

Kayseri Nevşehir uçak bileti al!

Sizde Kayseri'den Nevşehir'e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kayseri Nevşehir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Nevşehir'de nerelere gidebiliriz?

Kayseri Nevşehir Uçak Bileti 300x199

Kayseri Nevşehir Uçak Bileti

Orta Anadolu'nun en göz alıcı şehri olan Nevşehir, tarihsel ve kültürel zenginlikleri ile ülkemizin yurt dışı tanıtımlarında sıklıkla yer verilen bir şehridir. 60 milyon yıl önce Erciyes Dağında meydana gelen volkanik patlama sonrasında önemli arazilerin meydana geldiği bölge, özellikle kendini ifade eden karstik arazileri ile tam bir ilgi odağıdır. Dünyanın yeni 25 Harikası Listesinde bulunan Nevşehir tarihi açıdan olduğu kadar kültürel maneviyatı ile de gezginlerine oldukça keyifli bir seyahat rotası oluşturur.

Günümüzde Nevşehir ve çevresinde toplam olarak 360 kilise yer alır. Yüzyıllar önce görkemli hayattan kendilerini soyutlayan din adamlarının ikamet ettiği bir bölge olan Göreme, çeşitli dönemlere ait kilise, şapel, manastır ve mağaraları ile oldukça ilgi çekicidir. 1985 yılından beri UNESCO Dünya Mirasları Listesinde yer alan bölgenin çıkış tarihi milattan önce 4. yüzyıla dayanır. Yüzyıllar boyunca çeşitli etnik kökenlerin eline geçen Göreme, özellikle duvar resimleri ile ilgi çekicidir. Dünyanın en özel bölgelerinden biri olan Göreme Açık Hava Müzesi, yıl içinde yerli ve yabancı birçok gezginin daimi adresidir.

Kayseri Nevşehir uçak bileti fiyatları

Nevşehir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Nevşehir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kayseri Nevşehir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kayseri Erkilet Havalimanı içinden de Kayseri Nevşehir uçak bileti satın alınabiliyor.

Kapadokya Nevşehir Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezinden 25 km uzaklıkta olan Nevşehir Kapadokya Havalimanı'ndan merkeze gitmek için çeşitli alternatifler mevcuttur. Bunlar arasında en çok kullanılanı ise şehir içi servislerdir. Havalimanı servisleri genellikle şehirde çoğu yere uğradığından yolcular istedikleri yerde inebiliyorlar. Göreme ve Ürgüp'e gidecekler ise havalimanında hizmet veren bir turizm firmasına ait minibüsleri kullanarak buralara geçebilirler.

Havalimanı servisi gibi hizmet veren diğer bir seçenek de ATS Transfer'dir. Ancak bunları kullanmanız için önceden rezerve yaptırmanız gerekiyor. Havalimanında ofisi bulunan Avis ve Çapacı Rent a Car ile dilerseniz araç kiralayarak merkeze gidebilirsiniz. Uçak saatlerine göre havalimanında bekleyen ayrıca taksiler de bulunmaktadır. Arzu edenler buradan taksiye binerek de merkeze ulaşabilirler.

Kayseri Nevşehir uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.