Çok ucuz fiyatlarla Kayseri Zonguldak uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kayseri’den Zonguldak’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 18 saat 45 dakikadır.

Ucuz fiyatlar ile Zonguldak otelleri de Tatil City’de. Zonguldak otelleri arasından en uygun, en ucuz fiyatlı olan otelleri hem de kaliteden ödün vermeden seçtik. Ucuz tatil fırsatları web sitemizde!

Zonguldak Otelleri

Zonguldak’da yapılacak şeyler

Zonguldak’a gitmek isteyenler için çeşitli bilgiler… “Zonguldak’da Yapılacak Şeyler” bu şehir hakkında turistik bir el kitabı gibi hazırlandı. “Bu yazılanlar bana yetmez” diyenler için de çok daha fazla detay içeren Zonguldak Gezi Rehberi hazırladık.

tatil city

Kayseri Zonguldak uçak bileti al!

Sizde Kayseri’den Zonguldak’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kayseri Zonguldak uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Zonguldak’ta nerelere gidebiliriz?

Kayseri Zonguldak Uçak Bileti, Kayseri Zonguldak Uçak Bileti

Kayseri Zonguldak Uçak Bileti

Batı Karadeniz Bölgesinde yer alan Zonguldak, doğa ile iç içe olan en güzel şehirlerden biridir. Dört mevsim boyunca da tabiatın en güzel renklerini her bir noktasında cömertlikle sergileyen kent yeşile doymak isteyenlerin daimi adresleri arasındadır. Doğal güzelliği ile olduğu kadar tarihi zenginliği ve kültürel özelliği ile de dikkatleri üzerine çeker.

Çaycuma ilçesinde bulunan Filyos Kalesi Zonguldak’ın en eski yerleşim yeri olarak bilinir. Orta Çağ dönemine ait en görkemli izleri barındıran yapı, Karadeniz’e bakan yüzü ile oldukça ilgi çekici bir görünümdedir. Tarihin ve doğal güzelliğin bir arada buluştuğu merkez dört mevsim boyunca da yerli ve yabancı gezginlerin uğrak adresidir.

19. yüzyılın sonlarında 2. Abdülhamit zamanında Halil Paşa Karamahmutoğlu tarafından inşa edilen Halil Paşa Konağı uzun bir dönem okul olarak kullanılmasının ardından günümüzde müze olarak ziyaretçilerine açıktır. Grek, Roma, Bizans, Emevi, Abbasi, Artuklu, Selçuklu ve Osmanlı dönemine ait eşsiz arkeolojik eserlere ev sahipliği yapan müze hoş mimarisi ile görenleri kendine hayran bırakır.

Kayseri Zonguldak uçak bileti fiyatları

Zonguldak seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Zonguldak seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kayseri Zonguldak uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kayseri Erkilet Havalimanı içinden de Kayseri Zonguldak uçak bileti satın alınabiliyor.

Zonguldak Havalimanı Ulaşım

Karadeniz Bölgesinde yer alan Zonguldak’ta ilk olarak 1999 tarihinde açılan havalimanı, 2002 yılında kapatılmıştır. 2007 yılında tekrar hizmet vermeye başlayan havalimanı, şehir merkezine 8 kilometre mesafede bulunan Çaycuma’ya bağlı Hacılar Köyünde yer alıyor. 500.000 yolcu kapasitesi ile Türkiye’de dilediğiniz noktaya direkt veya aktarmalı uçuşları bulunan Zonguldak Havalimanı, bölgenin ulaşımını oldukça rahatlatıyor.

Zonguldak Havalimanına Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Zonguldak Havalimanından şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi Havaş servisleri bulunuyor. Şehir merkezindeki belli noktalardan hareket eden Havaş ile Zonguldak Havalimanına ulaşım sağlayabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezinden ve ilçelerinden Zonguldak Havalimanı güzergahında ilerleyen dolmuş ve minibüs seferleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

500.000 yolcu kapasiteli Zonguldak Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı çıkışında yer alan taksileri tercih ederek kısa mesafede yer alan şehir merkezine kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Zonguldak Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Zonguldak’a seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Rize-Artvin Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Zonguldak Havalimanına gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Kayseri Zonguldak uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.