Çok ucuz fiyatlarla Kocaeli İzmir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kocaeli’den İzmir’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 1 saat 30 dakikadır.

İzmir otelleri içinden uygun fiyatlı olanları sizler için seçtik. TatilCity.NET’de fiyatları görmeden otel rezervasyonunuzu yapmayın.

İzmir Otelleri

İzmir’de yapılacak şeyler

İzmir’e gidecekler için öneriler ile beraber yapılacak şeyler. Daha fazlasını isteyenler için de İzmir Gezi Rehberi.

tatil city

Kocaeli İzmir uçak bileti al!

Sizde Kocaeli’den İzmir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kocaeli İzmir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, İzmir’de nerelere gidebiliriz?

Kocaeli İzmir Uçak Bileti, Kocaeli İzmir Uçak Bileti

Kocaeli İzmir Uçak Bileti

Ülkemizin en gözde şehirleri arasında olan İzmir, yaz turizminin başkentlerinden biridir. Kültürel özelliklerini tam anlamı ile koruyan köyleri, yalnızca tekne ile ulaşımın sağlandığı koyları, her daim eğlenceli ve aktif şehir hayatı, Ege insanının samimi ve misafirperver yapısı ile İzmir; dört mevsim boyunca da yerli ve yabancı turist oranının en yüksek olduğu şehirlerin başında gelir.

1901’de İzmir halkının Padişah II. Abdülhamid’e tahta çıkışının 25. yıl dönümü armağanı olarak yaptırdığı İzmir Saat Kulesi, şehrin kalbi olan Konak Meydanında yer alır. 25 metre uzunluğundaki kule, 4 çeşmeli bir yapıdadır. Uzun yıllar boyunca görkemini muhafaza eden yapı, İzmir’in en ünlü sembollerinden biridir.

Batılı gezginler tarafından keşfedilen Kemeraltı Çarşısı ‘Akdeniz’in mücevheri’ olarak tanınır. İzmir’in en eski yerleşim yeri olan Kemeraltı, çeşitli uygarlıkların farklı zamanlarda inşa ettiği birçok tarihsel zenginlik ile çevrilidir. Hanlar, camiler, kiliseler ve pek çok kültürel mimari ögeler ile büyük bir zenginliğe ev sahipliği yapan çarşı, şehrin etnik yapısını en güzel şekilde ifade eden bölgesidir.

Kocaeli İzmir uçak bileti fiyatları

İzmir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin İzmir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kocaeli İzmir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Cengiz Topel Havalimanı içinden de Kocaeli İzmir uçak bileti satın alınabiliyor.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Ulaşım

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Gaziemir ilçesinde yer almakta olup buradan şehir merkezlerine ulaşım için pek çok seçene bulunmaktadır.

Eğer özel aracınız var ise havalimanından Alsancak ve Konak’a yarım saatte varmanız mümkündür. HAVAŞ otobüsleri ise günün erken saatlerinden geç vakitlere kadar hizmet vermektedir. HAVAŞ otobüsleri ile Alsancak, Karşıyaka, Kuşadası ve Aydın gibi merkezi yerlere kolaylıkla geçebilirsiniz.

Terminalin hemen önünde bulunan taksi duraklarından dilenirse taksiye binilebilir. Toplu taşıma tercih edecekler için havalimanından kalkan 200 hatlı otobüse binilerek Mavişehir’e ulaşılabilir. Alsancak’a gidecek yolcular 202 nolu hattı kullanabilirler. Bornova ve çevresine gidilecekse 204 numaralı hattı kullanmak gerekiyor.

Havalimanından merkeze gitmek için kullanılabilecek bir pratik araç da banliyö trenidir. Terminalin hemen dışında yer alan peronlardan trene binilerek merkeze ulaşılabilir. Ancak trene binmeden önce KentKart almayı unutmamalısınız. Araç kiralamak isteyenler için ise araç kiralama firmaları uygun seçeneklerle havalimanından araç kiralama imkanı sunmaktadır.

Kocaeli İzmir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.