Çok ucuz fiyatlarla Kocaeli Nevşehir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kocaeli’den Nevşehir’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 7 saat 20 dakikadır.

Kocaeli Nevşehir uçak bileti al!

Sizde Kocaeli’den Nevşehir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kocaeli Nevşehir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Nevşehir’de nerelere gidebiliriz?

Kocaeli-Nevşehir-Uçak-Bileti-300x167 Kocaeli Nevşehir Uçak Bileti

Kocaeli Nevşehir Uçak Bileti

Türkiye’nin turizmine canlılık kazandıran Nevşehir bundan 60 milyon yıl önce Erciyes, Hasan Dağı gibi sönmüş yanardağların kül ve lavları ile gün yüzüne çıkan bir arazidir. Ülkemizin en köklü şehirlerinden biri olan Nevşehir, yüzyıllar boyunca çeşitli uygarlıkların hakimiyeti altına girdi. Antik kentleri, kiliseleri, ören yerleri, mağaraları ve en çok da peri bacaları ile dünya genelinde bir üne sahip olan kent, yılın dört mevsimi de yoğun bir turist oranına ev sahipliği yapar.

6 Aralık 1985’den bu yana UNESCO Dünya Mirasları Listesinde yer alan Göreme Açık Hava Müzesi, Nevşehir merkeze 13 mesafededir. Kapadokya bölgesinin en muhteşem oluşumlarından olan merkez, M. Ö.  4. ve 13. yüzyıllar arasında 1000 yıl süren yoğun bir manastır hayatı yaşaması ve Kayseri Piskoposu Aziz Basil burayı din öğretilerini yaymak amacıyla kullanması ile Hristiyanlık için önemli bir yere sahiptir. Elmalı Kilise, Aziz Barbara Şapeli, Aziz Basil Şapeli, Karanlık Kilise, Kızlar ve Erkekler Manastırı gibi önemli miraslara sahip çıkan bölge; doğal, tarihi ve kültürel gezilerin daimi adresidir.

Kocaeli Nevşehir uçak bileti fiyatları

Nevşehir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Nevşehir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kocaeli Nevşehir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Cengiz Topel Havalimanı içinden de Kocaeli Nevşehir uçak bileti satın alınabiliyor.

Kapadokya Nevşehir Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezinden 25 km uzaklıkta olan Nevşehir Kapadokya Havalimanı’ndan merkeze gitmek için çeşitli alternatifler mevcuttur. Bunlar arasında en çok kullanılanı ise şehir içi servislerdir. Havalimanı servisleri genellikle şehirde çoğu yere uğradığından yolcular istedikleri yerde inebiliyorlar. Göreme ve Ürgüp’e gidecekler ise havalimanında hizmet veren bir turizm firmasına ait minibüsleri kullanarak buralara geçebilirler.

Havalimanı servisi gibi hizmet veren diğer bir seçenek de ATS Transfer’dir. Ancak bunları kullanmanız için önceden rezerve yaptırmanız gerekiyor. Havalimanında ofisi bulunan Avis ve Çapacı Rent a Car ile dilerseniz araç kiralayarak merkeze gidebilirsiniz. Uçak saatlerine göre havalimanında bekleyen ayrıca taksiler de bulunmaktadır. Arzu edenler buradan taksiye binerek de merkeze ulaşabilirler.

Kocaeli Nevşehir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.