Çok ucuz fiyatlarla Kocaeli Tokat uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kocaeli'den Tokat'a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 13 saat 40 dakikadır.

Kocaeli Tokat uçak bileti al!

Sizde Kocaeli'den Tokat'a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kocaeli Tokat uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Tokat'ta nerelere gidebiliriz?

Kocaeli Tokat Uçak Bileti 300x199 Kocaeli Tokat Uçak Bileti

Kocaeli Tokat Uçak Bileti

Tipik bir Anadolu havası sergileyen Tokat, Anadolu Selçuklu ve Osmanlı döneminin tarihi ve kültürel atmosferine sahiptir. Tarihte pek çok uygarlık tarafından özellikle savunma merkezi olarak ele geçirilen Tokat, şehir merkezinde ve ilçelerinde bunu olabildiğince yansıtır. Doğal güzellikleri ile de adından söz ettiren kent, yayla turizminin de Türkiye'de aktif olduğu noktalardan biridir.

Zile Ovasına hakim bir konumda olan Zile Kalesi, şehrin en heybetli yapıları arasındadır. Geniş bir höyük üzerinde yer alan yapı, kesme taş ve molozlardan meydana gelir. Etrafı yuvarlak burçlar ile zenginleşen kale, yemyeşil bir ova içinde ihtişamlı duruşu ile dikkatleri üzerine çeker. 1875 yılında Ziya Paşa'nın bölgeyi ziyareti sırasında kalenin içine yaptırdığı okul ve askerlik şubesi orijinalliğini hala korur.

Oluşumunun yaklaşık olarak 4 milyon yıl öncesine dayandığı bilinen Ballıca Mağarası, şehrin dört mevsim boyunca da yerli ve yabancı gezginler tarafından yoğun ilgi gören yeridir. Sarkıt ve dikitleri ile görenleri kendine hayran bırakan mağara, 680 metre uzunluğunda ve  90-95 metre arasında değişen bir yüksekliktedir.

Kocaeli Tokat uçak bileti fiyatları

Tokat seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Tokat seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kocaeli Tokat uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Cengiz Topel Havalimanı içinden de Kocaeli Tokat uçak bileti satın alınabiliyor.

Tokat Havalimanı Ulaşım

1993 yılında yapılan Tokat Havalimanı, merkeze bağlı Büyükbağlar Köyü yolu üzerinde yer almaktadır. Şehir merkezine 18 kilometre uzaklıkta yer alan Tokat Havalimanı'na otobüs, servis veya taksi le ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tokat Havalimanı Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Tokat Havalimanı'ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi Havaş servisleri bulunuyor. Her saat başı hareket eden bu servisleri kullanarak gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Havalimanı uçak iniş ve kalkış saatlerine göre düzenlenen Topçam minibüs seferleri ile de şehir merkezinden havalimanına ve havalimanından ise şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Tokat Havalimanı çıkışında yer alan taksi durağından şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz. Kişisel araçlarını tercih edenler havalimanına ait 60 araçlık kapasiteye sahip otoparkı da kullanabilir.

Tokat Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Tokat'a seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Tokat Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan Tokat Havalimanı'na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Kocaeli Tokat uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.