Çok ucuz fiyatlarla Konya Denizli uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Konya’dan Denizli’ye her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 10 dakikadır.

Ucuz fiyatlı Denizli otelleri bu sitede. Denizli otelleri içinden sizler için en uygun olanlardan seçtik. Bu seçimde kalite ödün vermediğimiz bir kavram. Ucuz tatil fırsatları için bizi takip edin!

Denizli Otelleri

Grand Denizli Otel Denizli Merkez Denizli

0 görüşler

Otel şehir merkezinde bulunmaktadır. Otogar ve tren istasyonuna 150m,  Denizli Çardak Havalimanı'na ise 70km mesafededir.

ortalama fiyatıTL300 SEÇİN

Denizli’de yapılacak şeyler

Denizli’ye gitmek istiyorsunuz ama şehri tanımıyorsunuz. “Denizli’de Yapılacak Şeyler” tam bu talepleri karşılayacak şekilde hazırlandı. “Bu yazılan şeyler bana yetmez” diyenler için de detayı bol bir Denizli Gezi Rehberi hazırladık.

Ayrıca Denizli uçak bileti fiyatları web sitemizde çok ucuz!

tatil city

Konya Denizli uçak bileti al!

Sizde Konya’dan Denizli’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Konya Denizli uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Denizli’de nerelere gidebiliriz?

Konya Denizli Uçak Bileti

Konya Denizli Uçak Bileti

Doğal oluşumları ile oldukça ilgi çekici şehirlerden biri olan Denizli, Ege Bölgesinde yer alır. Ülkemizin yurt dışı tanıtımlarında sıklıkla yer verilen Denizli, antik kentleri ve yüzyıllar öncesine dayanan görsellikleri ile ilgi çekicidir. Köklü bir geçmişe sahne olan şehir, elverişli coğrafi şartları neticesinde birçok medeniyeti konuk etmesi ile de tanınır. Bu özelliği ile kent her bir köşesinde merak uyandırıcı mimariler ile çevrilidir.

Denizli il merkezine yaklaşık 20 kilometre uzaklıkta olan Pamukkale Travertenleri, şehrin turizmini canlı tutan en gözde bölgedir. Yer altından çıkan termal suyun kimyasal tepkimeye girip kalsiyum karbonat çökeltisi oluşturması sonucu meydana gelen merkez, iki ana kısma ayrılır. Aynı zamanda Travertenler Türkiye’nin en manzaralı yamaç paraşütü bölgesidir.

Travertenlerin ikiz kardeşi olan Karahayıt Kırmızı Su, Pamukkale’nin 5 kilometre ötesindedir. Sodyum, sülfat, magnezyum ve kalsiyum açısından zengin bir suya sahip olan Kırmızı Suyun eklem ağrıları ve romatizma gibi pek çok rahatsızlığa iyi geldiği bilinir. Pamukkale Travertenleri ve Karahayıtın etrafında konaklamak amacı ile çeşitli pansiyon ve oteller vardır.

Konya Denizli uçak bileti fiyatları

Denizli seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Denizli seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Konya Denizli uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Konya Havalimanı Ulaşım

Türkiye’nin en büyük illerinden birisi olan Konya’ya yapacağınız seyahat sonunda havalimanından şehir merkezine ulaşım sağlamak için pek çok seçeneğiniz bulunuyor. Eğer şehir merkezine toplu taşıma ile gitmek istiyorsanız Konya Belediyesi’nin tahsis ettiği otobüslerle şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Terminal dışındaki otobüs duraklarını kullanabilirsiniz.

Şehir merkezine ulaşım için HAVAŞ’ın servislerini kullanabilirsiniz. HAVAŞ’ın belirli saatlerde servisleri kalkmakla beraber şhir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bunların dışında eğer minibüs tercih etmek isterseniz yine terminal binası dışında yer alan minibüs duraklarından şehir merkezine kalkan minibüslere binebilirsiniz.

Konya Havalimanı şehre 11 km mesafede yer almakta. Şayet dilerseniz havalimanında bulunan taksi durağından bir taksiye binerek şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Konya Havalimanı’ndan şehre 15-20 dakikalık bir sürede varabiliyorsunuz. Eğer araç kiralamak isterseniz havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından dilediğiniz model ve fiyat aralığında araç kiralayabilir ve şehre varabilirsiniz.

Konya Havalimanı içinden de Konya Denizli uçak bileti satın alınabiliyor.

Denizli Çardak Havalimanı Ulaşım

Denizli Çardak Havalimanı, Denizli merkeze 63 km uzaklıktadır. Hem sivil hem de askeri kategoridedir. Kendi açık otoparkı bulunduğundan buraya şahsi araçları ile gelecek yolcular araçlarını rahatlıkla bırakabilirler. Havalimanından merkeze ya da merkezden havalimanına gitmek için pek çok altetnatif bulunuyor.

Çardak Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için taksi, özel araç, servis, araç kiralama ya da otobüs seçeneklerinden yolcular istediklerini rahatlıkla kullanabiliyorlar. Ortalama 45 dakika bir süre zarfında yolcular şehirde olmaktadır.

Konya Denizli uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.