Çok ucuz fiyatlarla Konya Erzincan uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Konya'dan Erzincan'a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 7 saat 10 dakikadır.

Konya Erzincan uçak bileti al!

Sizde Konya'dan Erzincan'a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Konya Erzincan uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Erzincan'da nerelere gidebiliriz?

Konya Erzincan Uçak Bileti 300x225 Konya Erzincan Uçak Bileti

Konya Erzincan Uçak Bileti

M. Ö. 1050'li yıllarda Urartular ve Hititlilere ev sahipliği yapan Erzincan, tarihin pek çok dönemine hakimdir. Tarihi ve kültürel özellikleri ile dikkat çeken şehir, dört bir yanında oldukça önemli miraslara ev sahipliği yapması ile tanınır. Önemli bir deprem kuşağı üzerinde bulunan şehir, meydana gelen doğal afetler neticesinde pek çok kez harabe olduysa da, şehre hakim olan uygarlıklar sayesinde kısa sürede toparlandı.

Üzümlü ilçesi sınırları içinde bulunan Altıntepe Ören Yeri, Türkiye'nin zengin tarihine ışık tutan önemli merkezlerden biridir. Bizans, Urartu ve Osmanlı'nın hüküm sürdüğü bu eski yerleşim yeri tarihte birçok medeniyete ev sahipliği yapan bölgedir. Özellikle Urartuların önemli bir beşiği haline gelen ören yeri önemli kaya mezarları, kale duvarları, iç kale, saray kompleksi ile çevrilidir.

Üzümlü ilçe sınırları içinde olan Aygır Gölü, şehrin keşfedilmeyi bekleyen en önemli doğal güzelliklerinden biridir. İlçe merkezine 45 kilometre uzaklıkta olan göl, ülkemizin en büyük krater gölleri arasındadır. Kamp ve kaya tırmanışları için sıklıkla tercih edilen bölge, aynı zamanda trekking ve bot gezintisi içinde elverişlidir.

Konya Erzincan uçak bileti fiyatları

Erzincan seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Erzincan seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Konya Erzincan uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Konya Havalimanı Ulaşım

Türkiye'nin en büyük illerinden birisi olan Konya'ya yapacağınız seyahat sonunda havalimanından şehir merkezine ulaşım sağlamak için pek çok seçeneğiniz bulunuyor. Eğer şehir merkezine toplu taşıma ile gitmek istiyorsanız Konya Belediyesi'nin tahsis ettiği otobüslerle şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Terminal dışındaki otobüs duraklarını kullanabilirsiniz.

Şehir merkezine ulaşım için HAVAŞ'ın servislerini kullanabilirsiniz. HAVAŞ'ın belirli saatlerde servisleri kalkmakla beraber şhir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bunların dışında eğer minibüs tercih etmek isterseniz yine terminal binası dışında yer alan minibüs duraklarından şehir merkezine kalkan minibüslere binebilirsiniz.

Konya Havalimanı şehre 11 km mesafede yer almakta. Şayet dilerseniz havalimanında bulunan taksi durağından bir taksiye binerek şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Konya Havalimanı'ndan şehre 15-20 dakikalık bir sürede varabiliyorsunuz. Eğer araç kiralamak isterseniz havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından dilediğiniz model ve fiyat aralığında araç kiralayabilir ve şehre varabilirsiniz.

Konya Havalimanı içinden de Konya Erzincan uçak bileti satın alınabiliyor.

Erzincan Havalimanı Ulaşım

1988 yılından beri iç hat seferleriyle hizmetini sürdüren Erzincan Havalimanı şehir merkezine 9 kilometre uzaklıkta yer alan ve bulunuyor. Kategori olarak hem sivil hem de askeri hizmet vermektedir. Kendi otoparkı bulunan havalimanında özel araçlar rahatlıkla park edilebilir. Şehir merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler mevcut.

Havalimanından merkeze sürekli olarak dolmuşlar kalkmaktadır. Toplu taşıma tercih edenler dolmuşlara binebilirler. Ayrıca havalimanında 24 saat hizmet veren bir de taksi durağı bulunuyor. Arzu edenler buradan taksi ile geçiş yapabilirler.

Havalimanında bulunan Avis, Asis ve City 24 firmaları ise 24 saat araç kiralama hizmeti sunmaktadır. İstenilen türde kiralanacak bir araç ile günün her saati şehre rahatça ulaşılabilir.

Konya Erzincan uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.