Çok ucuz fiyatlarla Konya Gaziantep uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Konya'dan Gaziantep'e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 2 saat 10 dakikadır.

Konya Gaziantep uçak bileti al!

Sizde Konya'dan Gaziantep'e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Konya Gaziantep uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Gaziantep'de nerelere gidebiliriz?

Konya Gaziantep Uçak Bileti 1 300x186 Konya Gaziantep Uçak Bileti

Konya Gaziantep Uçak Bileti

Müzeleri, antik kentleri, şehir merkezi ve tarihi yapıları ile ülkemizin en güzel köşelerinden biri olan Gaziantep, tarihi ve kültürel turların daimi adresidir. Türkiye'nin önemli gastronomi kentlerinden biri olan Gaziantep, tarihin pek çok dönemine tanıklık etmesi sonucu kozmopolit bir yapı sergiler. Bu özelliklerinin yanı sıra doğal güzelliği ile de ön plana çıkan şehir, her mevsim ayrı bir seyahat zevki yaşatır.

Eski Saray Caddesi üzerinde yer alan Bakırcılar Çarşısı, ‘Şahinbey' olarak da adlandırılır. Asırlar boyunca şehirde süregelen önemli bir kültürü gözler önüne seren çarşı sabahın erken saatlerinden itibaren hareketlenmeye başlar. 500 yıllık bir geleneği simgeleyen bölge dar ve taşlı sokaklara sağlı sollu sıralanan birçok bakır ustasının dükkanı ile çevrilidir.

Zeugma Antik Kenti, Belkıs Köyü sınırında yedi tepe üzerine kurulan, 21 dekarlık bir araziye sahiptir. Tarihi İpek Yolunun geçiş güzergahı üzerine yer alan bölge, yüzyıllar boyunca önemli bir güzergah olarak korundu. Özellikle Roma döneminde en parlak dönemini yaşayan Zeugma, şehrin en eski tarihine ışık tutar.

Konya Gaziantep uçak bileti fiyatları

Gaziantep seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Gaziantep seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Konya Gaziantep uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Konya Havalimanı Ulaşım

Türkiye'nin en büyük illerinden birisi olan Konya'ya yapacağınız seyahat sonunda havalimanından şehir merkezine ulaşım sağlamak için pek çok seçeneğiniz bulunuyor. Eğer şehir merkezine toplu taşıma ile gitmek istiyorsanız Konya Belediyesi'nin tahsis ettiği otobüslerle şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Terminal dışındaki otobüs duraklarını kullanabilirsiniz.

Şehir merkezine ulaşım için HAVAŞ'ın servislerini kullanabilirsiniz. HAVAŞ'ın belirli saatlerde servisleri kalkmakla beraber şhir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bunların dışında eğer minibüs tercih etmek isterseniz yine terminal binası dışında yer alan minibüs duraklarından şehir merkezine kalkan minibüslere binebilirsiniz.

Konya Havalimanı şehre 11 km mesafede yer almakta. Şayet dilerseniz havalimanında bulunan taksi durağından bir taksiye binerek şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Konya Havalimanı'ndan şehre 15-20 dakikalık bir sürede varabiliyorsunuz. Eğer araç kiralamak isterseniz havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından dilediğiniz model ve fiyat aralığında araç kiralayabilir ve şehre varabilirsiniz.

Konya Havalimanı içinden de Konya Gaziantep uçak bileti satın alınabiliyor.

Gaziantep Oğuzeli Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezinin 20 km güneydoğusunda yer alan Gaziantep Oğuzeli Havalimanı‘ndan merkeze gitmek için pek çok seçenek bulunuyor. Sivil kategoride hizmet veren Gaziantep Oğuzeli Havalimanı ayrıca uluslararası uçuşlara da müsaittir.

HAVAŞ, belediye otobüsü, taksi, özel araç gibi seçeneklerle merkeze gitmek mümkündür. HAVAŞ servisleri uçakların kalkışına ve inişine göre ayarlandığından hemen her yolcu rahatlıkla bu araçları kullanabilir. Ayrıca belediye otobüsleri de günün 24 saat havalimanından merkeze sefer düzenlemektedir.

Havalimanından araç kiralamak isteyenler için Avis, Hertz, Sixt, Acarsan, National Car Rental gibi firmalar araç kiralama hizmeti sunmaktadır. İstenen model ve fiyat aralığı ile buralardan araç kiralanıp merkeze gidilebilir.

Konya Gaziantep uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.