Çok ucuz fiyatlarla Konya Isparta uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Konya'dan Isparta'ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 15 saat 10 dakikadır.

Konya Isparta uçak bileti al!

Sizde Konya'dan Isparta'ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Konya Isparta uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Isparta'da nerelere gidebiliriz?

Konya Isparta Uçak Bileti 300x169 Konya Isparta Uçak Bileti

Konya Isparta Uçak Bileti

Ada gölleri ile ülkemizin farklı bir noktasını yansıtan Isparta, gül ve lavanta kokuları ile çevrilidir. Özellikle temmuz ve ağustos aylarında yetişen gül ve lavanta vadileri ile oldukça hoş bir görünüme sahne olan şehir, yaz aylarında yoğun bir turist kapasitesine sahiptir.

Keçirborlu ilçesinin Kuyucak Köyü sınırlarında yer alan Lavanta Bahçeleri, dönemsel olarak dünyanın dört bir yanından turist ağırlar. Bölgenin önemli bir geçim kaynağını oluşturan vadileri ile ünlü olan bölgede aşağı yukarı 150 adet ev bulunur. Şehrin turizmine canlılık kazandıran bölge aynı zamanda fotoğrafçılar içinde ideal bir mekandır.

Milli park statüsüne sahip olan Kovada Gölü, şehrin doğal güzellik açısından en zengin köşelerinden biridir. 1. derece doğal sit alanı halinde olan göl, 7 metrelik bir derinliğe sahiptir. Eğirdir Gölünün en uzun ve önemli kolu olan Kovada Gölü, sahip olduğu tabiat harikaları ile şehirde huzurun adresidir. Zengin bir fauna ve flora hayatına ev sahipliği yapan bölgenin girişinde bu canlı çeşitlerini anlatmak adına özel bir müze bulunur.

Konya Isparta'da uçak bileti fiyatları

Isparta seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Isparta seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Konya Isparta uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Konya Havalimanı Ulaşım

Türkiye'nin en büyük illerinden birisi olan Konya'ya yapacağınız seyahat sonunda havalimanından şehir merkezine ulaşım sağlamak için pek çok seçeneğiniz bulunuyor. Eğer şehir merkezine toplu taşıma ile gitmek istiyorsanız Konya Belediyesi'nin tahsis ettiği otobüslerle şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Terminal dışındaki otobüs duraklarını kullanabilirsiniz.

Şehir merkezine ulaşım için HAVAŞ'ın servislerini kullanabilirsiniz. HAVAŞ'ın belirli saatlerde servisleri kalkmakla beraber şhir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bunların dışında eğer minibüs tercih etmek isterseniz yine terminal binası dışında yer alan minibüs duraklarından şehir merkezine kalkan minibüslere binebilirsiniz.

Konya Havalimanı şehre 11 km mesafede yer almakta. Şayet dilerseniz havalimanında bulunan taksi durağından bir taksiye binerek şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Konya Havalimanı'ndan şehre 15-20 dakikalık bir sürede varabiliyorsunuz. Eğer araç kiralamak isterseniz havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından dilediğiniz model ve fiyat aralığında araç kiralayabilir ve şehre varabilirsiniz.

Konya Havalimanı içinden de Konya Isparta uçak bileti satın alınabiliyor.

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı Ulaşım

Akdeniz Bölgesinin kuzeyinde, Göller Yöresinde yer alan Isparta'yı, tüm Türkiye ile Dörtyol, Keçiborlu'da yer alan Süleyman Demirel Havalimanı bağlamaktadır. Haftanın 6 günü İstanbul'a karşılıklı seferler düzenlenen Süleyman Demirel Havalimanı, Isparta şehir merkezine 30 kilometre uzaklıkta yer alır.

Süleyman Demirel Havalimanı Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Havaş ile Ulaşım

Süleyman Demirel Havalimanı'ndan kalkacak veya havalimanına iniş yapan uçakların saatlerine göre belirlenen havayollarına ait Havaş ile gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Otobüs ile Ulaşım

Isparta şehir merkezinden, ilçelerinden veya Burdur'dan Süleyman Demirel Havalimanı'na geliş ve gidişler için havalimanı otobüslerini tercih edebilirsiniz. Isparta şehir merkezinden, havalimanına her gün saat 13.00'de sefer düzenlenmektedir.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz düzeyde araç kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı çıkışında bulunan taksiler ile de gitmek istediğiniz her yere ulaşım sağlayabilirsiniz. Süleyman Demirel Havalimanı'na ait büyük kapasiteli otopark, kişisel aracını kullanmak isteyenler içinde büyük kolaylık sağlıyor.

Süleyman Demirel Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Isparta'ya seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Süleyman Demirel Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan Süleyman Demirel Havalimanı'na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Konya Isparta uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.