Çok ucuz fiyatlarla Konya Kastamonu uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Konya'dan Kastamonu'ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 16 saat 10 dakikadır.

Kastamonu otelleri, hem de çok ucuz.. Bütçenize uygun tatil fırsatları ile uygun Kastamonu uçak bileti web sitemizde!

Kastamonu Otelleri

Kastamonu'da yapılacak şeyler

Kastamonu, Karadeniz'in giriş kapısı..  Kastamonu gezilecek yerler sizler için bir rehber gibi hazırlandı.

tatil city

Kastamonu ucuz uçak bileti

Konya Kastamonu uçak bileti al!

Sizde Konya'dan Kastamonu'ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Konya Kastamonu uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kastamonu'da nerelere gidebiliriz?

Konya Kastamonu Uçak Bileti

Konya Kastamonu Uçak Bileti

Sahip olduğu manevi değerlerin yanı sıra, tabiat güzellikleri ve tarihsel değerleri ile merak uyandıran Kastamonu, ülkemizin en yeşil şehirlerinden biridir. Dört bir köşesi kanyonlar, keşfedilmeyi bekleyen gizli burunlar, muhteşem koylar, milli parklar ve karakteristik özelliği bozulmayan köyler ile çevrili olan kent, her mevsim ayrı bir güzelliğe kapılarını açar.

Teknik ve tasarımları ile ilgi çekici bir görsellik sunan Kastamonu konakları, şehrin en şirin yanını oluşturur. Çeşitli karakterlere sahip olan mimari yapılar geçmişten beri Kastamonu'nun bütünsel bir simgesidir. Bir diğer evin manzarasına engel olmayacak şekilde konumlandırılan evler, aynı zamanda Karadeniz'in güçlü rüzgarlarına karşı da oldukça dirençlidir. Ahşap bir mimariye sahip olan yapılar yöre halkının yaşam tarzına uygun bir şekilde inşa edilmesi ile dikkat çeker.

Karstik arazi yapısının yanı sıra oldukça geniş flora ve fauna çeşidine sahip olan Küre Dağları, 2000 yılında milli park statüsüne kavuştu. Dünyanın en derin ikinci kanyonu olma özelliğine sahip olan Valla Kanyonuna da ev sahipliği yapan bölge bünyesinde çeşitli mağaralar barındırır.

Konya Kastamonu uçak bileti fiyatları

Kastamonu seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kastamonu seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Konya Kastamonu uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Konya Havalimanı Ulaşım

Türkiye'nin en büyük illerinden birisi olan Konya'ya yapacağınız seyahat sonunda havalimanından şehir merkezine ulaşım sağlamak için pek çok seçeneğiniz bulunuyor. Eğer şehir merkezine toplu taşıma ile gitmek istiyorsanız Konya Belediyesi'nin tahsis ettiği otobüslerle şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Terminal dışındaki otobüs duraklarını kullanabilirsiniz.

Şehir merkezine ulaşım için HAVAŞ'ın servislerini kullanabilirsiniz. HAVAŞ'ın belirli saatlerde servisleri kalkmakla beraber şhir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bunların dışında eğer minibüs tercih etmek isterseniz yine terminal binası dışında yer alan minibüs duraklarından şehir merkezine kalkan minibüslere binebilirsiniz.

Konya Havalimanı şehre 11 km mesafede yer almakta. Şayet dilerseniz havalimanında bulunan taksi durağından bir taksiye binerek şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Konya Havalimanı'ndan şehre 15-20 dakikalık bir sürede varabiliyorsunuz. Eğer araç kiralamak isterseniz havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından dilediğiniz model ve fiyat aralığında araç kiralayabilir ve şehre varabilirsiniz.

Konya Havalimanı içinden de Konya Kastamonu uçak bileti satın alınabiliyor.

Kastamonu Havalimanı Ulaşım

Kastamonu Havalimanı, şehir merkezine 13 km mesafede bulunan ve sadece iç hat seferleri ile hizmet veren bir havalimanıdır. Sivil kategoride olan bu havalimanından merkeze gitmek için pek çok alternatif bulunuyor. Aynı şekilde bu farklı alternatiflerle şehir merkezinden havalimanına ulaşabilirsiniz. Eğer kendinize ait bir aracınız varsa havalimanı içerisinde otoparkın bulunduğunu ve aracınızı bu güvenli alanda bırakabileceğinizi hatırlatalım.

Otobüs

Eğer havalimanından şehir merkezine gitmek için toplu taşıma tercih etmek isterseniz belediyenin havalimanı otobüsleri ile merkeze gidebilirsiniz. Otobüsler uçakların iniş saatlerine göre hareket ettiğinden iner inmez bir otobüse binerek 20 dakikalık bir yolculuk ile merkeze ulaşabilirsiniz.

Yolcu Servisi

Şehir merkezine ulaşmak için bir diğer seçenek de yolcu servisleridir. Türk Hava Yolları ve Pegasus firmaları yolcuları için servis hizmeti sunmakta. Bu servisleri hem havalimanından şehre gitmek için hem de şehirden havalimanına ulaşmak için kullanmak mümkün. Türk Hava Yolları servisleri her gün sabah hareket etmekle beraber Pegasus firmasının servisleri Perşembe ve hafta sonu olmak üzere iki ayrı çizelgede hareket ediyor. Havalimanı sitesinden servis saat ve güzergahlarını detayları ile görebilirsiniz.

Taksi

Kastamonu Havalimanı'ndan şehre ulaşmak için taksi tercih etmek isterseniz terminal önünde bulunan taksi durağından bir taksiye binerek hızlı ve konforlu şekilde şehre ulaşabilirsiniz. Trafik durumuna göre zamandan tasarruf edebileceğiniz taksiler günün 24 saati hizmet vermekte.

Araç Kiralama

Kastamonu Havalimanı içerisinde araç kiralama ofisler bulunuyor. Dilerseniz bu araç kiralama firmaları arasından bütçeniz doğrultusunda arzu ettiğiniz bir aracı kiralayarak şehre kolaylıkla varabilirsiniz. Avis'in de firmalar içerisinde bulunduğu firmalar terminal binasında hizmet veriyor.

Konya Kastamonu uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.