Çok ucuz fiyatlarla Malatya Ankara uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Malatya’dan Ankara’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 1 saat 10 dakikadır.

Ankara otellerinden uygun fiyatlı olanları sizler için seçtik. TatilCity.NET’de fiyatları görmeden otel rezervasyonunuzu yapmayın. Ayrıca web sitemizde Ankara uçak bileti çok ucuz fiyatlarla bulunabiliyor.

Ankara Otelleri

patalya termal resort 7 Kızılcahamam Ankara

Patalya Thermal Resort Hotel Kızılcahamam Ankara

0 görüşler

Ankara Kızılcahamam Soğuksu Milli Parkı içinde yer alan Patalya Thermal Resort Hotel  muhteşem doğası ile misafirlerini karşılamaya hazır. Etrafı çam

ortalama fiyatıTL300 SEÇİN
Çam Thermal Resort Kızılcahamam Ankara

Çam Thermal Resort & Spa Kızılcahamam Ankara

0 görüşler

Şehrin gürültü ve patırtısından uzak , tamamen şehir hayatından yalıtılmış bir ortamda hizmet vermekte olan otelde kaldığınız sürece  oksijeni ciğerleriniz de hissedeceksiniz

ortalama fiyatıTL400 SEÇİN

Ankara’da yapılacak şeyler

Ankara’ya gidecekler için öneriler ile beraber yapılacak şeyler. Daha fazlasını isteyenler için de Ankara Gezi Rehberi. Ayrıca Ankara uçak bileti fiyatları web sitemizde çok ucuz!

tatil city

Malatya Ankara uçak bileti al!

Sizde Malatya’dan Ankara’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Malatya Ankara uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Ankara’da nerelere gidebiliriz?

Malatya Ankara Uçak Bileti

Malatya Ankara Uçak Bileti

Türkiye’nin başkenti Ankara milli mücadele dönemine ait çok sayıda esere ev sahipliğini yapar. Günümüzde müzeleri ve tarihi mekanları ile görkemli bir duruş sergileyen kent, cumhuriyet dönemini anlamak adını en güzel şehirlerden biridir. Modern dönemin görüntüleri ile harmanlanan şehir, 19. yüzyıl Osmanlı mimarisine ait yapıları ile de geleneksel bir hava yansıtır.

Cumhuriyet tarihinde Türkiye’nin üçüncü millet meclisi olan günümüzün meclisi, 1981 tarihinden beri tek meclis olarak varlığını sürdürür. 500 bin metrekarelik geniş bir alana sahip olan meclis, görkemli bir mimariye sahiptir. Her yıl 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramına özel milletin egemenliğini ve Türkiye’nin bağımsızlığını kutlamak amacı ile meclis, özel olarak ziyarete açılır.

Tarih boyunca Romalıların, Bizansların, Osmanlının, Selçuklunun ve Haçlı Ordusunun eline geçen Ankara Kalesi, milattan önce 7. yüzyılda Persler tarafından inşa edildi. 16 metre boyutuna ulaşan surlar ile çevrili olan yapının zirvesi Ankara’nın panoramik manzarasına sahiptir. Toplamda 42 adet kuleye sahip olan yapı Selçuklulara ait bir yazıta da sahiptir. Ankara Kalesi günümüzde şehirde düzenlenen etkinliklerde rol alır.

Malatya Ankara uçak bileti fiyatları

Ankara seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Ankara seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Malatya Ankara uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Malatya Havalimanı Ulaşım

Malatya’nın Akçadağ ilçesinde bulunan Erhaç Havalimanı şehir merkezine 34 km mesafede yer almaktadır. Havalimanından Malatya şehir merkezine gitmek için HAVAŞ, taksi, araç kiralama gibi seçenekler olduğu gibi Akçadağ’a gelen belediye otobüsleri de hizmet vermektedir.

Malatya Havalimanı içinden de Malatya Ankara uçak bileti satın alınabiliyor.

Esenboğa Havalimanı Ulaşım

Esenboğa Havalimanı’ndan Ankara’nın merkezi noktalarına gitmek oldukça kolaydır. Ankara’nın belli başlı merkezi noktaları vardır. Bunlar; Kızılay, Sıhhiye, Ulus, Gar, AŞTİ şeklinde sıralanabilir. Buralara gitmek isteyen yolcular Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından tahsis edilmiş olan Belko Air isimli otobüsleri kullanabilirler. Bunun yanında belediye otobüsleri, özel araç, araç kiralama ve taksi ile de ulaşım mümkündür.

Belko Air

Ankara Büyükşehir Belediyesi hizmetlerinden biri olan Belko Air ile Ulus, Sıhhiye, Kızılay gibi merkezi noktalara ulaşmak mümkündür. 442/A ve 442/K hatlı otobüsler 45 kişili olmakla beraber iki yönde de sabah 06.00 – 00:00 arasında çalışmaktadır.

Belediye (EGO) Otobüsleri

442-3 hat numaralı belediye otobüsleri sık bir şekilde olmasa da havalimanı terminallerinin çıkışından hareket etmektedir. Belediye otobüsleri ile Sıhhiye, Ulus, Güvenpark, Anara Arena ve AKM gibi noktalara ulaşabilirsiniz.

Taksi

Esenboğa Havalimanı’ndan istediğiniz herhangi bir noktaya taksi kullanarak da gidebilirsiniz. Terminalde bulabileceğiniz taksi durağından şehir merkezine hızlı bir şekilde geçebilirsiniz.

Araç Kiralama

Araç kiralamak isteyenler için de seçenekler mevcut. İç hatlar terminalinde bulunan Budget, Avis, Central ve Sixt araç kiralama firmalarının da arasında bulunduğu 11 araç kiralama firması hizmet vermektedir. İş çıkış saatleri dışında trafiğin yoğun olmadığı göz önüne alınırsa kiraladığınız araç ile merkeze rahat bir şekilde gidebilirsiniz.

Malatya Ankara uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.