Çok ucuz fiyatlarla Malatya Dalaman uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Malatya'dan Dalaman'a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 5 dakikadır.

Çok ucuz olan Muğla uçak bileti fiyatlarımız hem Dalaman uçak bileti hem de Bodrum uçak bileti için geçerlidir! Çok ucuz fiyatlarla Muğla otelleri de bu sitede.

Muğla Otelleri

Muğla'da yapılacak şeyler

Muğla'ya gitmek istiyorsunuz. Zira, Fethiye, Marmaris, Bodrum gibi dünyaca ünlü yerlerin sınırları içinde olduğu bu şehre gitmeyi herkes ister.  Çok detaylı Muğla gezi rehberi sizler için hazırlandı.

tatil city

Muğla ucuz uçak bileti

Malatya Dalaman uçak bileti al!

Sizde Malatya'dan Dalaman'a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Malatya Dalaman uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Dalaman'da nerelere gidebiliriz?

Malatya Dalaman Uçak Bileti

Malatya Dalaman Uçak Bileti

Türkiye'nin güzellikler ile çevrili olan ilçesi Dalaman, ülkemizin en görkemli yaz turizmi merkezlerinden biridir. Tarihi yüzyıllar öncesine dayanan ilçe, birbirinden ilgi çekici manzaralara ev sahipliği yapar. Tarihte özellikle Likya döneminin en önemli başkentlerinden biri olan şehir, özellikle bu dönemin en hoş mimarileri ile göz kamaştırır. Türkiye'nin en uzun sahil şeritlerinden biri olan Dalaman; yemyeşil doğası, hala keşfedilmeyi bekleyen bakir koyları, yalnız tekne ile ulaşımın sağlandığı burunları ile tüm dikkatleri üzerine çeker.

Sarsala ve Hurmalı koyları arasındaki Kapıdağı Yarımadası, Batı Akdeniz'in en büyük ikinci yarımadası olma özelliği taşır. Tarihseverlerin şehirdeki ilk duraklarından biri olan yarımada; koyları, burunları ve adaları kadar muhteşem güzellikteki antik kalıntıları ile de önemli bir turizm alanıdır.

229 kilometre uzunluğa sahip olan Dalaman Çayı, Türkiye'nin en güzel rafting alanlarından biridir. Dar ve derin bir vadi boyunca akan çay, Fethiye ve Marmaris arasındadır. Adrenalin tutkunlarını kendine hapseden bölge, özellikle bahar ve yaz aylarında şehre binlerce yerli ve yabancı turist çeker.

Malatya Dalaman uçak bileti fiyatları

Dalaman seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Dalaman seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Malatya Dalaman uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Malatya Havalimanı Ulaşım

Malatya'nın Akçadağ ilçesinde bulunan Erhaç Havalimanı şehir merkezine 34 km mesafede yer almaktadır. Havalimanından Malatya şehir merkezine gitmek için HAVAŞ, taksi, araç kiralama gibi seçenekler olduğu gibi Akçadağ'a gelen belediye otobüsleri de hizmet vermektedir.

Malatya Havalimanı içinden de Malatya Dalaman uçak bileti satın alınabiliyor.

Bodrum Havalimanı Ulaşım

Havalimanından Bodrum merkeze ulaşmak için pek çok alternatif bulunuyor. Bunlardan birisi iç hat geliş ve gidiş terminalinin çıkışında bulunan otobüs duraklarından kolaylıkla binilecek otobüslerdir. Otobüs ile Muğla il merkezinde bulunan Menteşe ilçesi ile Yatağan ve Milas ilçelerine gitmek isteyen yolcular tercih edebilirler. Milas Bodrum Havalimanı'na uçuş gerçekleştiren bazı havayolu firmalarının ise ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Atlas Global, Pegasus ve Onur Air servis hizmetini sağlamaktadır.

Bir başa ulaşım aracı olan HAVAŞ yolculu saatlerine göre ayarlanmış otobüslerdir ve inişlerde yolcuların hizmetinde bulunmaktadır. Taksi ile ulaşım sağlamak isteyenler için taksi hizmeti de terminalin hemen dışarısından temin edilebilmektedir. Havalimanı iç ve dış hatlar terminallerinde araç kiralama firmaları bulunmaktadır. Buralardan kiralanan araçlar ile merkez noktalara rahatlıkla gidilebilir. Özel aracı ile gitmek isteyenler ise Muğla – Bodrum Yolu'nu (D330) kullanarak merkez bölgelere gidebilirler.

Malatya Dalaman uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.