Çok ucuz fiyatlarla Malatya İzmir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Malatya’dan İzmir’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 3 saat 50 dakikadır.

İzmir otelleri içinden uygun fiyatlı olanları sizler için seçtik. TatilCity.NET’de fiyatları görmeden otel rezervasyonunuzu yapmayın. Ayrıca İzmir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz.

İzmir Otelleri

İzmir’de yapılacak şeyler

İzmir’e gidecekler için öneriler ile beraber yapılacak şeyler. Daha fazlasını isteyenler için de İzmir Gezi Rehberi hazırladık. Ayrıca İzmir uçak bileti fiyatları web sitemizde çok ucuz!

tatil city

Malatya İzmir uçak bileti al!

Sizde Malatya’dan İzmir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Malatya İzmir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, İzmir’de nerelere gidebiliriz?

Malatya İzmir Uçak Bileti

Malatya İzmir Uçak Bileti

Ege’nin incisi olan İzmir, Türkiye’nin en büyük ve gelişmiş 3. şehridir. Gezginlerinin ruhuna hitap eden kent, dört bir yanındaki zenginlikleri ile doyumsuz bir şehirdir. Yüzyıllar boyunca ayakta kalan İzmir, tarih yolculuğunda pek çok medeniyeti konuk etmesi ile tanınır. Bunun sonucu olarak günümüzde kozmopolit bir yapıya ev sahipliği yapar. Muhteşem güzellikteki koyları, yazın doluluk oranının en yüksek olduğu plajları ile yaz turizminin gözdesi olan İzmir, Türkiye’de görülmesi gereken yerlerden biridir.

1907 senesinde Yahudi iş adamı Nesai Levi Bayraklı tarafından yaptırılan Tarihi Asansör, 155 basamak yükseklikteki Halil Rıfat Paşa Caddesine ulaşımı kolaylaştırdı. 55 metre yüksekliği ortadan kaldıran asansör, İzmir’in en güzel manzaralarından birine ev sahipliği yapar.

Tarihi Asansör binasına giden Dario Moreno Sokağının ismi 1921 yılında İzmir’de doğan Musevi asıllı ünlü gitarist Dario Moreno’dan gelir. Tarihi bir gezinti sunan sokak, İzmir’in en ilgi çekici mimarilerine kucak açar. Uzun yıllar boyunca Rum hakimiyeti altında kalan Dario Moreno Sokağı, sağlı ve sollu pek çok etkileyici Rum evleri ile göz kamaştırır.

Malatya İzmir uçak bileti fiyatları

İzmir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin İzmir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Malatya İzmir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Malatya Havalimanı Ulaşım

Malatya’nın Akçadağ ilçesinde bulunan Erhaç Havalimanı şehir merkezine 34 km mesafede yer almaktadır. Havalimanından Malatya şehir merkezine gitmek için HAVAŞ, taksi, araç kiralama gibi seçenekler olduğu gibi Akçadağ’a gelen belediye otobüsleri de hizmet vermektedir.

Malatya Havalimanı içinden de Malatya İzmir uçak bileti satın alınabiliyor.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Ulaşım

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Gaziemir ilçesinde yer almakta olup buradan şehir merkezlerine ulaşım için pek çok seçene bulunmaktadır.

Eğer özel aracınız var ise havalimanından Alsancak ve Konak’a yarım saatte varmanız mümkündür. HAVAŞ otobüsleri ise günün erken saatlerinden geç vakitlere kadar hizmet vermektedir. HAVAŞ otobüsleri ile Alsancak, Karşıyaka, Kuşadası ve Aydın gibi merkezi yerlere kolaylıkla geçebilirsiniz.

Terminalin hemen önünde bulunan taksi duraklarından dilenirse taksiye binilebilir. Toplu taşıma tercih edecekler için havalimanından kalkan 200 hatlı otobüse binilerek Mavişehir’e ulaşılabilir. Alsancak’a gidecek yolcular 202 nolu hattı kullanabilirler. Bornova ve çevresine gidilecekse 204 numaralı hattı kullanmak gerekiyor.

Havalimanından merkeze gitmek için kullanılabilecek bir pratik araç da banliyö trenidir. Terminalin hemen dışında yer alan peronlardan trene binilerek merkeze ulaşılabilir. Ancak trene binmeden önce KentKart almayı unutmamalısınız. Araç kiralamak isteyenler için ise araç kiralama firmaları uygun seçeneklerle havalimanından araç kiralama imkanı sunmaktadır.

Malatya İzmir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.