Çok ucuz fiyatlarla Mardin Bodrum uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Mardin'den Bodrum'a her gün en az iki uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 3 saat 35 dakikadır.

Mardin Bodrum uçak bileti al!

Sizde Mardin'den Bodrum'a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Mardin Bodrum uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Bodrum'da nerelere gidebiliriz?

Mardin Bodrum Uçak Bileti 300x200 Mardin Bodrum Uçak Bileti

Mardin Bodrum Uçak Bileti

Milattan önce 11. yüzyılda Karyalıların Argolis kolu tarafından kurulan Bodrum‘un antik adı Halikarnassos'tur. Mitolojide geniş ölçüde yer tutan şehirde ilk olarak Lelegler ve Karyalıların yaşadığı, daha sonra bölgeye Dorların hüküm sürdüğü bilinir. Milattan önce 650'li yıllarda kente gelen Megaralılar buraya Halikarnassos adını verdi. Türkiye'de yaz turizminin nabzını tutan yegane bölgelerden biri olan Bodrum, ılıman bir iklime sahip olmasından dolayı bahar ve yaz aylarında yüksek oranda yerli ve yabancı gezginin daimi adresidir.

Antik Mydos kentinin kalıntıları üzerine kurulan Gümüşlük, Bodram'a bağlı bir balıkçı kasabasıdır. Ülkemizin en gözde tatil merkezlerinden biri olan Gümüşlük, aynı zamanda yurt dışına açılan bir kapıdır. Muhteşem güzellikteki plajları ve koyları ile görenleri kendine hayran bırakan bölge güneşin doğuşunun ve batışının en güzel izlendiği noktalardan biridir. Antik değerleri ve doğal güzelliği ile olduğu kadar muhteşem balık restoranları ile de dikkatleri üzerine çeken Gümüşlük, yaz aylarında gezginlerin tercihidir. Gümüşlük'de konaklamak için 5 yıldızlı otellerin dışında bölgenin etnik tarzını yansıtan pek çok butik otelde mevcuttur.

Mardin Bodrum uçak bileti fiyatları

Bodrum seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Bodrum seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Mardin Bodrum uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Mardin Havalimanı Ulaşım

Yıllık ortalama 700 bin yolcunun geçiş noktası olan Mardin Havalimanı 1999 yılında hizmete başlamıştır. Havalimanı şehir merkezine 20 km mesafede olmakla beraber yolcuların şehre ulaşımı için pek çok alternatif bulunmakta. Havalimanı toplamda 254 araçlık kapasiteli bir otoparka sahip. Yani özel aracınız ile gelmek isterseniz aracınızı burada güven içerisinde bırakabilirsiniz.

Şehir merkezine toplu taşıma araçları ile gitmek isteyenker için Mardin Belediyesi tarafından tahsis edilen otobüsler şehre seferler düzenlemekte. Eğer HAVAŞ servisleri ile gitmek isterseniz havalimanından belirli saatlerde kalkan bu araçlara binerek şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Şehir merkezinden havalimanına ve havalimanından şehir merkezine düzenli bir şekilde gidip gelen minibüsler de bir diğer alternartif. Minibüs duraklarından şehre giden minibüslere binebilirsiniz.

Şehir merkezinden Mardin Havalimanı'na 40-45 dakikalık bir süre zarfında varabilirsiniz. Eğer arzu ederseniz terminalde bulunan taksi durağından bir taksiye binerek şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Terminalde ayrıca araç kiralama firmaları da bulunuyor. Dilerseniz bütçenize göre istediğiniz modelde bir araç kiralayarak şehir merkezine kolaylıkla geçebilirsiniz.

Mardin Havalimanı içinden de Mardin Bodrum uçak bileti satın alınabiliyor.

Bodrum Havalimanı Ulaşım

Havalimanından Bodrum merkeze ulaşmak için pek çok alternatif bulunuyor. Bunlardan birisi iç hat geliş ve gidiş terminalinin çıkışında bulunan otobüs duraklarından kolaylıkla binilecek otobüslerdir. Otobüs ile Muğla il merkezinde bulunan Menteşe ilçesi ile Yatağan ve Milas ilçelerine gitmek isteyen yolcular tercih edebilirler. Milas Bodrum Havalimanı'na uçuş gerçekleştiren bazı havayolu firmalarının ise ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Atlas Global, Pegasus ve Onur Air servis hizmetini sağlamaktadır.

Bir başa ulaşım aracı olan HAVAŞ yolculu saatlerine göre ayarlanmış otobüslerdir ve inişlerde yolcuların hizmetinde bulunmaktadır. Taksi ile ulaşım sağlamak isteyenler için taksi hizmeti de terminalin hemen dışarısından temin edilebilmektedir. Havalimanı iç ve dış hatlar terminallerinde araç kiralama firmaları bulunmaktadır. Buralardan kiralanan araçlar ile merkez noktalara rahatlıkla gidilebilir. Özel aracı ile gitmek isteyenler ise Muğla – Bodrum Yolu'nu (D330) kullanarak merkez bölgelere gidebilirler.

Mardin Bodrum uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.