Çok ucuz fiyatlarla Tokat Eskişehir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Tokat’tan Eskişehir’e her gün en az bir uçuş yapılır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 15 dakikadır.

Tokat Eskişehir uçak bileti al!

Sizde Tokat’tan Eskişehir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Tokat Eskişehir ucuz uçak bileti alabilirsiniz.

Peki, Eskişehir’de nerelere gidebiliriz?

Tokat Eskişehir Uçak Bileti

Tokat Eskişehir Uçak Bileti

İç Anadolu Bölgesinde yer alan Eskişehir bugün, ülkemiz genelinde yüksek oranda yerli ve yabancı turist çeken bir şehirdir. Muhteşem güzelliklere sahne olan kent kültürel, sanatsal, tarihi ve doğal güzellikleri ile beğeni kazanır. Uzunca bir süre yerleşime açık olan şehir, günümüzde eski dönemlerinden kalan yapılarının modernize edilen sağlam duruşu ile oldukça heyecan vericidir. Yılın her mevsimi aktif bir şehir hayatına sahip olan Eskişehir, aynı zamanda her kesimden insanın eğlenceli vakit geçirebileceği bir kenttir.

Ankara, İzmir ve Eskişehir gibi büyükşehirlerin kesişim yolları üzerinde yer alan Sivrihisar, Eskişehir’in en büyük ilçesidir. Aynı zamanda bölgenin ilk yerleşimlerinden biri olan ilçe; Yunus Emre, Nasrettin Hoca ve Hızır Bey gibi pek çok ismin yaşamına tanıklık etti. Bugün kültürel tarzı, tarihi yapıları ve damaklarda hoş bir lezzet bırakan yöresel yemekleri ile öne çıkan Sivrihisar, görülmesi gerekenler listesine eklenmelidir.

Tokat Eskişehir uçak bileti fiyatları

Eskişehir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Eskişehir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Tokat Eskişehir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Tokat Havalimanı Ulaşım

1993 yılında yapılan Tokat Havalimanı, merkeze bağlı Büyükbağlar Köyü yolu üzerinde yer almaktadır. Şehir merkezine 18 kilometre uzaklıkta yer alan Tokat Havalimanı’na otobüs, servis veya taksi le ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tokat Havalimanı Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Tokat Havalimanı’ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi Havaş servisleri bulunuyor. Her saat başı hareket eden bu servisleri kullanarak gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Havalimanı uçak iniş ve kalkış saatlerine göre düzenlenen Topçam minibüs seferleri ile de şehir merkezinden havalimanına ve havalimanından ise şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Tokat Havalimanı çıkışında yer alan taksi durağından şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz. Kişisel araçlarını tercih edenler havalimanına ait 60 araçlık kapasiteye sahip otoparkı da kullanabilir.

Tokat Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Tokat’a seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Tokat Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Tokat Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Tokat Havalimanı içinden de Tokat Eskişehir uçak bileti satın alınabiliyor.

Eskişehir Havalimanı Ulaşım

Eskişehir Havalimanı şehirden sadece birkaç kilometre dışarıda olduğundan ulaşım da oldukça kolaydır. Mesafe yakın olduğundan en hızlı şekilde taksi ile istediğiniz noktaya varabilirsiniz. Ayrıca havalimanı önünden kalkan servisler ile şehir merkezine gitmeniz mümkündür. Direk olarak tramvaylarla otogara ulaşım bulunmasa da taksi ya da otobüs ile tramvay durağına gelip aktarma yapabilirsiniz.

Otobüsle merkeze gitmek isteyenler şehrin otobüsleri için özel olarak çıkartılan Eskart kartları ile bu toplu taşıma aracına binerek merkeze ulaşabilirler. Özel araç kiralamak isteyenler için imkanlar biraz sınırlı olsa da şehir merkezinden araç kiralamanız mümkündür.

Tokat Eskişehir uçak bileti web sitemizde çok ucuz!