Türkiye’de özel hava yolu şirketlerinden biri olarak uçuş faaliyetine başlayan AtlasGlobal 14 Mart 2001 tarihinde Öger Holding A.Ş. tarafından kuruldu. İç ve dış hatlarda uçuş yapması adına ruhsatlandırılan firma ilk uçuşunu 1 Haziran 2001 tarihinde yaptı. Düşük maliyetli yolcu taşıma sistemi ile gün geçtikçe rekabet gücünü daha da artırma yoluna giden firma geniş bir uçuş ağına sahiptir. Ucuz uçak Antalya AtlasGlobal seçeneği için web sitemizi ziyaret edebilir ve istediğiniz kriterlere en uygun bileti kolaylıkla alabilirsiniz.

Muhteşem bir tatil rotası olan Antalya özellikle yaz aylarının kendini göstermesinin ardından muhteşem görüntülere sahne olmayı başarır. Yerli ve yabancı turistin uğrak noktası olan kente seyahat etmek istiyorsanız TatilCity.NET seyahatinizin her aşamasında sizin yanınızda. Web sitemizde uçak biletinin yanı sıra aynı zamanda tatil ve otel fırsatlarından da yararlanabilirsiniz.

Ucuz Uçak Antalya AtlasGlobal

Ucuz Uçak Antalya AtlasGlobal

TatilCity.NET 20 senedir sektörde olan bir Camila Travel markasıdır. Ucuz uçak bileti ile misafirlerine hizmet sağlamak amacıyla bir dönem IATA olarak da sektöre hizmet verdi. Tatilcity.NET uçak biletinin yanı sıra ayrıca otel, tur ve vize gibi işlemleri de gerçekleştiriyor. Oldukça ucuz fiyatlar ile gerek yurt içi, gerekse yurt dışı uçak biletlerinizi Tatilcity.Net’de bulabilirsiniz.

Türkiye’nin aktif hava taşımacılığını yapan Türk Hava Yolları, Pegasus, Atlas Jet, Anadolu Jet, Sun Express ve Onur Air firmalarını ile gitmek istediğiniz şehre dair tüm aramaları web sitemiz üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirin. TatilCity.Net’ten seyahatinize dair uçuş tarifeleri, gün ve saatlerini kolay ve detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Tatil City’den Uygun Fiyatlar

Sizde gerek yurt içi, gerekse yurt dışına seyahat etmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini farklı güzergahlar için oldukça düşük tutuyor. Yılın her mevsimi çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemiz üzerinden direkt Türkiye’nin her yerine aktarmalı uçak bileti seçeneklerini sizler için sıralıyor. Sitemizi ziyaret ederek uçak biletinizi hemen alabilir ve ucuz tatil fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

TatilCity.NET Merkez Ofis

İnönü Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Şumnu Apt. K7 / Elmadağ Taksim / İstanbul