Merkezi İstanbul olan AtlasGlobal ilk ismi AtlasJet olarak kurulan bir hava yolu firmasıdır. Yolcu ve yük taşımacılığı konusunda yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da yoğun bir rağbet göre firma 14 M,art 2001 tarihinde Öger Holding A.Ş. tarafından kuruldu. Türkiye’nin farklı şehirlerine sağladığı ulaşımın yanı sıra aynı zamanda yurt dışında da pek çok şehre ulaşım sağlaması ile tanınan firma bugün hatırı sayılır bir yolcu kapasitesine ve uçak filosuna ev sahipliği yapıyor.  Ucuz uçak Antalya AtlasJet seçeneği için web sitemize ulaşım sağlayıp istediğiniz kriterlere uygun uçak biletinizi kolaylıkla bulabilirsiniz. Arama motorlarımız dilediğiniz tarih ve saat aralığında size en uygun bileti hızlı bir şekilde bulur. Uçak biletinin yanı sıra otel ve tatil fırsatları içinde geniş avantajlar sunan web sitemiz üzerinden çeşitli fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Ucuz Uçak Antalya AtlasJet

Ucuz Uçak Antalya AtlasJet

TatilCity.NET 20 senedir sektörde olan bir Camila Travel markasıdır. Ucuz uçak bileti ile misafirlerine hizmet sağlamak amacıyla bir dönem IATA olarak da sektöre hizmet verdi. Tatilcity.NET uçak biletinin yanı sıra ayrıca otel, tur ve vize gibi işlemleri de gerçekleştiriyor. Oldukça ucuz fiyatlar ile gerek yurt içi, gerekse yurt dışı uçak biletlerinizi Tatilcity.Net’de bulabilirsiniz.

Türkiye’nin aktif hava taşımacılığını yapan Türk Hava Yolları, Pegasus, Atlas Jet, Anadolu Jet, Sun Express ve Onur Air firmalarını ile gitmek istediğiniz şehre dair tüm aramaları web sitemiz üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirin. TatilCity.Net’ten seyahatinize dair uçuş tarifeleri, gün ve saatlerini kolay ve detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Tatil City’den Uygun Fiyatlar

Sizde gerek yurt içi, gerekse yurt dışına seyahat etmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini farklı güzergahlar için oldukça düşük tutuyor. Yılın her mevsimi çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemiz üzerinden direkt Türkiye’nin her yerine aktarmalı uçak bileti seçeneklerini sizler için sıralıyor. Sitemizi ziyaret ederek uçak biletinizi hemen alabilir ve ucuz tatil fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

TatilCity.NET Merkez Ofis

İnönü Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Şumnu Apt. K7 / Elmadağ Taksim / İstanbul