Türkiye’nin yolcu ve yük taşımacılığı konusunda ilk özel hava yolu firmalarından olan Pegasus, günümüzde hem yurt içinde, hem de yurt dışında pek çok yere yolcu taşımacılığı yapıyor. Gün geçtikçe yurt içinin yanı sıra yurt dışında da yüksek bir yolcu talebine sahip olması ile tanınan Pegasus, düşük maliyetli sistemi ile tanınır. Ekonomik uçak biletinin adresi olan Pegasus yılın dört mevsimi tarifeli ve tarifesiz uçuşlarında hizmetlerinin sadeleştirilmesi ile ucuz uçak biletini bulmanızda yardımcı olur. Ucuz uçak Antalya Pegasus seçeneği için web sitemizden arama yapabilir ve aradığınız kriterlere uygun uçak biletini kolaylıkla bulabilirsiniz.

Türkiye’nin yaz turizmi cennetlerinden olan Antalya, mevsiminin açılması ile beraber yerli ve yabancı binlerce turistin uğrak noktasıdır. Gezilip görülecek yerler bakımından oldukça geniş bir içeriğe sahip olduğu görülen Antalya uçak biletini TatilCity.NET üzerinden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Ucuz Uçak Antalya Pegasus

Ucuz Uçak Antalya Pegasus

TatilCity.NET 20 senedir sektörde olan bir Camila Travel markasıdır. Ucuz uçak bileti ile misafirlerine hizmet sağlamak amacıyla bir dönem IATA olarak da sektöre hizmet verdi. Tatilcity.NET uçak biletinin yanı sıra ayrıca otel, tur ve vize gibi işlemleri de gerçekleştiriyor. Oldukça ucuz fiyatlar ile gerek yurt içi, gerekse yurt dışı uçak biletlerinizi Tatilcity.Net’de bulabilirsiniz.

Türkiye’nin aktif hava taşımacılığını yapan Türk Hava Yolları, Pegasus, Atlas Jet, Anadolu Jet, Sun Express ve Onur Air firmalarını ile gitmek istediğiniz şehre dair tüm aramaları web sitemiz üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirin. TatilCity.Net’ten seyahatinize dair uçuş tarifeleri, gün ve saatlerini kolay ve detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Tatil City’den Uygun Fiyatlar

Sizde gerek yurt içi, gerekse yurt dışına seyahat etmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini farklı güzergahlar için oldukça düşük tutuyor. Yılın her mevsimi çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemiz üzerinden direkt Türkiye’nin her yerine aktarmalı uçak bileti seçeneklerini sizler için sıralıyor. Sitemizi ziyaret ederek uçak biletinizi hemen alabilir ve ucuz tatil fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

TatilCity.NET Merkez Ofis

İnönü Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Şumnu Apt. K7 / Elmadağ Taksim / İstanbul