Günümüzde dünyanın en yoğun rağbet gören yolcu ve yük taşımacılığını yapan firmalarından olan THY, milyonlarca insanın ulaşımdaki ilk tercihidir. Yurt içinin yanı sıra yurt dışında da birçok insana ulaşmayı başaran firma kaliteli, güvenilir ve ekonomik hizmet anlayışı ile tanınır. Kendisine bağlı çeşitli hava yolu firmaları ile ticari anlaşma içine giren THY, bu şirketlerde hizmetlerin sadeleştirmesini baz alması ile dikkat çeker. Bugün dünyanın  pek çok noktasına sağladığı uçuş ağı ile önemli bir yere sahip olan Türk Hava Yollarının tüm uçuşlarını web sitemiz üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Ucuz uçak Antalya THY seçeneği için TatilCity.NET’i ziyaret ederek aradığınız kriterlere en uygun uçak biletini kolaylıkla bulabilirsiniz.

Uçak biletinde olduğu gibi yurt içi ve yurt dışı tatilleri, otelleri içinde firmamız üzerinden yılın dört mevsimi hizmet alabilirsiniz.

Ucuz Uçak Antalya THY

Ucuz Uçak Antalya THY

TatilCity.NET 20 senedir sektörde olan bir Camila Travel markasıdır. Ucuz uçak bileti ile misafirlerine hizmet sağlamak amacıyla bir dönem IATA olarak da sektöre hizmet verdi. Tatilcity.NET uçak biletinin yanı sıra ayrıca otel, tur ve vize gibi işlemleri de gerçekleştiriyor. Oldukça ucuz fiyatlar ile gerek yurt içi, gerekse yurt dışı uçak biletlerinizi Tatilcity.Net’de bulabilirsiniz.

Türkiye’nin aktif hava taşımacılığını yapan Türk Hava Yolları, Pegasus, Atlas Jet, Anadolu Jet, Sun Express ve Onur Air firmalarını ile gitmek istediğiniz şehre dair tüm aramaları web sitemiz üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirin. TatilCity.Net’ten seyahatinize dair uçuş tarifeleri, gün ve saatlerini kolay ve detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Tatil City’den Uygun Fiyatlar

Sizde gerek yurt içi, gerekse yurt dışına seyahat etmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini farklı güzergahlar için oldukça düşük tutuyor. Yılın her mevsimi çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemiz üzerinden direkt Türkiye’nin her yerine aktarmalı uçak bileti seçeneklerini sizler için sıralıyor. Sitemizi ziyaret ederek uçak biletinizi hemen alabilir ve ucuz tatil fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

TatilCity.NET Merkez Ofis

İnönü Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Şumnu Apt. K7 / Elmadağ Taksim / İstanbul